baner kolda roraty 2014

Porządek nabożeństw: 25 czerwca - 30 lipca 2017

NIEDZIELA, 25.06

7.30    W intencji Marii Pycińskiej z okazji I rocznicy urodzin
9.00    Za + Jana Urbańskiego (od siostry Jadzi z synem Pawłem, córką Anetą i rodzicami)
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń i ++ rodziców
12.00    W pewnej intencji
18.00    Za ++ Władysława, Helenę, Michała, Mariannę, Andrzeja i Kazimierza Kowalskich oraz ++ Marię i Józefa Szczepanowskich

PONIEDZIAŁEK, 26.06

8.00    Za ++ Mariannę i Stanisława i ++ z rodziny
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Maksymiliana (VII rocznica) i Krystynę Kolenda
    2 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków i o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
    3 int.: Za + ks. Marka Targiela (XVII rocznica)

WTOREK, 27.06 – św. Cyryla Aleksandryjskiego

8.00    Za ++ siostry Emilię i Zofię
18.00    Za + Wandę Wójcik

ŚRODA, 28.06 – św. Ireneusza

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od rodziny Buczek)
18.00    Za + męża Eugeniusza Apostela (o radość życia wiecznego)

CZWARTEK, 29.06 – św. Piotra I Pawła, apostołów

8.00    Za + Adama Brzezińskiego (XXIII rocznica)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za ++ Stanisława i Wojciecha Maciejewskich (I rocznica – o radość życia wiecznego)
    2 int.: Za + tatę Piotra Świerada (o dar życia wiecznego w niebie – z okazji imienin)

PIĄTEK, 30.06

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Marii Kowalczyk z Mszany Górnej)
18.00    W intencji Cezarego i Jolanty Baryłko z okazji 25. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny.

SOBOTA, 1.07 – św. Ottona

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stanisławy i Jacka Krzysztofiak z rodziną z Podobina)
18.00    Za + Eugeniusza Morcińca (II r. odejścia do Pana) i za ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELA, 2.07

7.30    W intencji Janusza i Małgorzaty z okazji VI rocznicy ślubu
9.00    Za + Stanisława Strzyżewskiego (X rocznica)
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Adama Łuczkowiec, Igora Kowalskiego, Zofię Grzegorzycę
18.00    Za + Jacka Matuszczyk i ++ z rodzin Matuszczyk i Krupka


PONIEDZIAŁEK, 3.07 – św. Tomasza Apostoła

8.00    Za ++ Halinę i Eugeniusza Kruza
18.00    Za ++ Helenę Szrajber (XXXVII rocznica), męża Mariana, syna Włodzimierza i Dominikę Czarnocką

WTOREK, 4.07 – św. Elżbiety Portugalskiej

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Michaliny i Tadeusza Strama z Podobina)
18.00    Z okazji 50. rocznicy urodzin Jarosława – z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Ducha Świętego na dalsze lata życia

ŚRODA, 5.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Heleny Smago z Mszany Górnej)
18.00    Za ++ rodziców Stanisławę, Józefa, Anielę i Jana

CZWARTEK, 6.07 – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuka Piotra z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Matuszczyk i Krupka

PIĄTEK, 7.07 – I piątek miesiąca

8.00    Za ++ Gertrudę, męża Alfreda, rodziców i rodzeństwo z obu stron i ++ z rodziny Machoń
18.00    Za + Henriettę Bajda (I rocznica)

SOBOTA, 8.07 – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca św.”
15.00    W intencji nowożeńców: Piotra Bielickiego i Mirosławy Wolny
18.00    Za ++ Helmuta Koczwara (IV rocznica) oraz rodziców i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 9.07

7.30    Za + Felicję Doruchowską
9.00    Za ++ rodziców Michała (XXXVIII rocznica) i Wiktorię Przysieckich oraz siostrę Helenę
10.30    W intencji Janusza z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz o pomyślne wyniki badań lekarskich
18.00    Za + mamę Ernestynę Zielińską (rocznica urodzin)


PONIEDZIAŁEK, 10.07

8.00    Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia w rocznicę urodzin Antoniny
18.00    Za ++ z rodzin Namysło i Wróbel

WTOREK, 11.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuka Pawła )
18.00    Za ++ Mieczysława Bocheńskiego (XIV rocznica) oraz siostry Bernadetę i Krystynę

ŚRODA, 12.07 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00    Za + Jana Furman (rocznica urodzin)

CZWARTEK, 13.07 – św. Andrzeja Świerada i Benedykta

8.00    Za + Józefę Kolasa (od przyjaciół z Bałtyckiej)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Marię Stanuch

PIĄTEK, 14.07

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca” i ich rodzin
18.00    Za + Józefę Kolasa (od Marii Haras z Mszany Dolnej)

SOBOTA,15.07 – św. Bonawentury

8.00    Za + ojca Henryka Pyszny
18.00    Za ++ rodziców Annę i Kazimierza Szczęsny i ++ z rodzin

NIEDZIELA, 16.07

7.30    Dziękczynna w intencji rodziny Wołowczyk
9.00    Za ++ Marię i Franciszka Stremdl
10.30    Za ++ Annę i Zbigniewa Makowskich (rocznica urodzin)
18.00    Za + męża Kazimierza Sznurawę (XVI rocznica)


PONIEDZIAŁEK, 17.07

8.00    Za + Wojciecha Kilara (85. rocznica urodzin) oraz za + żonę Barbarę
18.00    Za + Józefę Kolasa (od Sylwestra i Renaty z Mszany Dolnej)

WTOREK, 18.07 – św. Szymona z Lipnicy

8.00    Za + Stefana Czajka (55 rocznica)
18.00    Za + Aleksandra Wróbel (XV rocznica)

ŚRODA, 19.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Haliny i Romana Palka z rodziną)
18.00    Za + Jerzego Kuperskiego (IX rocznica) i ++ rodziców z obu stron

CZWARTEK, 20.07 – bł. Czesława

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stanisława i Stefanii Haras)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Jolantę i Radomira Węgrzyn

PIĄTEK, 21.07

8.00    O szczęśliwy przebieg operacji dla Róży
18.00    Za + męża Marka Gierlotkę

SOBOTA, 22.07 – św. Marii Magdaleny

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Dominiki Dawiec z USA)
18.00    1 int.: Za + Ryszarda Tkacza
    2 int.: Za + Janusza Macyszyn (XXV rocznica)

NIEDZIELA, 23.07

7.30    Za + Sonię Szelągowską (VI rocznica)
9.00    Za ++ Stanisława i Helenę Lelek
10.30    Za ++ Czesława Baran i jego rodziców
18.00    Za ++ Teodorę i Mieczysława Kukułka i ++ z rodziny


PONIEDZIAŁEK, 24.07 – św. Kingi

8.00    Za ++ Pawła Miemczyka (rocznica) oraz Helenę i Piotra
18.00    Za ++ rodziców Janinę i Bronisława Michnickich i córkę Barbarę

WTOREK, 25.07 – św. Jakuba, apostoła

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Dawida Dawiec ze Spytkowic)
18.00    Za ++ rodziców Janinę i Czesława oraz brata Jana Liwacz

ŚRODA, 26.07 – św. Joachima i Anny, rodziców NMP

8.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
18.00    Za + Mariannę Dyk (XX rocznica)

CZWARTEK, 27.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Bronisława Dawiec ze Spytkowic)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Karola, Urszulę i Bogumiła Woźnica

PIĄTEK, 28.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stefanii Blecharczyk)
18.00    Za ++ rodziców Henryka (I rocznica) i Helenę Jarczak

SOBOTA, 29.07 – św. Marty

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Elżbiety i Andrzeja Jaśkowiec z Piotrem)
18.00    Za ++ Annę, Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięciów

NIEDZIELA, 30.07

7.30    Za + Mirosława Skowrońskiego (XXV rocznica) oraz ++ z rodziny, za ++ Marię i Józefa Wojciechowskich oraz ++ z rodziny
9.00    Z okazji 30. rocznicy ślubu Bogumiły i Andrzeja oraz 29. rocznicy urodzin córki Marty
10.30    1 int.: Z okazji 10. rocznicy ślubu Magdaleny i Bartłomieja Benisz – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
    2 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z podziękowaniem za posługę w naszej parafii i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00    Za ++ rodziców Bronisławę i Romana Kaptur (o spokój wieczny)

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie