baner kolda roraty 2014

Porządek nabożeństw: 30 lipca - 27 sierpnia 2017

NIEDZIELA, 30.07

7.30    Za + Mirosława Skowrońskiego (XXV rocznica) oraz ++ z rodziny, za ++ Marię i Józefa Wojciechowskich oraz ++ z rodziny
9.00    Z okazji 30. rocznicy ślubu Bogumiły i Andrzeja oraz 29. rocznicy urodzin córki Marty
10.30    1 int.: Z okazji 10. rocznicy ślubu Magdaleny i Bartłomieja Benisz – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
    2 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z podziękowaniem za posługę w naszej parafii i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00    Za ++ rodziców Bronisławę i Romana Kaptur (o spokój wieczny)

PONIEDZIAŁEK, 31.07 – św. Ignacego z Loyoli

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Anny i Karola Fidelus)
18.00    Za ++ ks. Arnolda Woźnicę oraz rodziców Paulinę i Roberta

WTOREK, 1.08 – św. Alfonsa Marii Liguoriego

8.00    Za + Franciszka Werner
18.00    Za ++ Dorotę, Teodora i Józefa Kasperek

ŚRODA, 2.08

8.00    Za ++ Łucję, Józefa, Antoniego Lubina oraz rodziców z obu stron
18.00    Za + Zofię Pacut (XXV rocznica)

CZWARTEK, 3.08 – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Władysława Dawiec z żoną z Polanki)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK, 4.08 – św. Jana Marii Vianneya – I piątek miesiąca

8.00    Za + Anielę Gordon (od rodziny Urbańczyk)
18.00    Za + męża Marka Gierlotkę (I rocznica)

SOBOTA, 5.08 – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Za + Rajmunda Karkosz (II rocznica)

NIEDZIELA, 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego

7.30    Za + Jadwigę Czajka (XXXIV rocznica)
9.00    Za + ojca Ignacego (I rocznica)
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Łukasz Demski
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Bożeny z okazji 25. rocznicy urodzin



PONIEDZIAŁEK, 7.08

8.00    Za + Romana Tochowicza (I rocznica)
18.00    O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostrzeńca Bogusława i za + brata Bernarda

WTOREK, 8.08 – św. Dominika

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Mariusza Dawiec z żoną i dziećmi z Toporzyska)
18.00    Za ++ Klarę i Pawła Korzekwa i ++ z pokrewieństwa

ŚRODA, 9.08 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

8.00    Za + ks. Benedykta Woźnicę (w rocznicę urodzin)
18.00    Za + Anielę Gordon (od Basi Opławskiej z dziećmi)

CZWARTEK, 10.08 – św. Wawrzyńca

8.00    Za + Irenę Pachlewską (od rodziny Węgrzyn)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Elżbietę (II rocznica) i Wacława Krak

PIĄTEK, 11.08 – św. Klary

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    Za ++ rodziców Zdzisława i Halinę Murczyńskich

SOBOTA, 12.08

8.00    Za ++ Mariannę, Józefa i Tadeusza Kowalików
18.00    Za ++ rodziców Jana i Martę Kuźnik i brata Józefa

NIEDZIELA, 13.08

7.30    Dziękczynna z okazji 67. rocznicy ślubu Teresy i Ryszarda Barcikowskich – z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatów i ich dzieci z rodzinami
9.00    Za ++ Rozalię i Stefana Skalskich
10.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego (od sąsiadów)
18.00    Za ++ Helenę i Alfonsa Hartwig, teściów Gertrudę i Alojzego Podstawskich oraz rodzeństwo z obu stron



PONIEDZIAŁEK, 14.08 – św. Maksymiliana Marii Kolbego

8.00    Za ++ Henryka, Zygmunta i Danutę Kowalików
18.00    1 int.: Za ++ Adama Sikocińskiego (rocznica urodzin), jego rodziców Marię Dwornicką, jej rodziców i siostrę
    2 int.: Za + Rajmunda Karkosz (rocznica urodzin)

WTOREK, 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.30    Za + Franciszka Paciorek
9.00    Za ++ Edmunda Czarneckiego i rodziców z obu stron
10.30    Za + Irenę Pachlewską (od sąsiadów)
18.00    Za + Krystynę Papuga (od rodzin Morawiec i Barcikowski)

ŚRODA, 16.08

8.00    Za + Marcina Baranowicza (o spokój duszy)
18.00    Msza św. na Muchowcu – w intencji Parafian

CZWARTEK, 17.08 – św. Jacka, patrona Archidiecezji

8.00    Za ++ Aleksandra, Danutę i Wilmę Kowalików
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Ludwika, Elżbietę i Marię szyja, Bernarda i Helenę Bromboszcz oraz Gertrudę Golec

PIĄTEK, 18.08

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla mamy Krystyny
18.00    Dziękczynna z okazji V rocznicy ślubu Moniki i Mariusza Kosińskich

SOBOTA, 19.08

8.00    
18.00    Za ++ Eugeniusza Smolińskiego i rodziców z obu stron

NIEDZIELA, 20.08

7.30    Za ++ Edwarda (X rocznica) i rodziców z obu stron
9.00    W intencji Michała Śliwioka z okazji rocznicy urodzin – z podziękowaniem za powrót do zdrowia
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji Franciszki Tam z okazji 80. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
18.00    Za + Irenę Pachlewską (60 dni po śmierci)



PONIEDZIAŁEK, 21.08 – św. Piusa X, pap.

8.00    
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Henryka i Doroty

WTOREK, 22.08 – Wspomnienie NMP Królowej

8.00    
18.00    Za ++ Roberta Październiok, żonę Martę, córkę Pelagię i syna Gerarda

ŚRODA, 23.08

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą w intencji małżonków Jana i Doroty Wydra z Dortmundu z okazji 50. rocznicy ślubu
18.00    Za ++ siostry Urszulę, Donatę i Helenę oraz rodziców Genowefę i Stefana

CZWARTEK, 24.08 – Święto św. Bartłomieja, apostoła

8.00    
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Łucję i Zygmunta Luty oraz pokrewieństwo

PIĄTEK, 25.08

8.00    Za ++ Marię i Józefa Niedzielskich oraz brata Waldemara
18.00    1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
    2 int.: W intencji Michała i Aleksandry Musioł

SOBOTA, 26.08 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

8.00    Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Krystyny Zaleskiej
18.00    1 int.: Za + Danutę Chociłowską (VII rocznica)
    2 int.: Za ++ Reginę Wypiór i Krystynę Morawiec

NIEDZIELA, 27.08

7.30    Za + Wacława Urbanek (IX rocznica)
9.00    Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa, bratową Wiesławę i ++ z rodzin Rezler i Ignasiak
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę MB z okazji 80. rocznicy urodzin
12.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Lidii i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu
18.00    Za + Ryszarda Kmieciak (o dar życia wiecznego)

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie