baner kolda roraty 2014

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 10 - 17 grudnia 2017

NIEDZIELA, 10.12 – II Niedziela Adwentu

7.30 Za ++ Józefę i Jakuba Tkacz i ++ z rodzin Tkacz i Rozik
9.00 Za ++ rodziców Mariannę i Franciszka Jurasik, syna Henryka, siostrę Teresę, Józefa Gustof oraz męża Jana
10.30 Do Bożego Miłosierdzia o łaskę życia wiecznego dla ++ rodziców Emilii i Stanisława Matuszek oraz siostry Małgorzaty
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: W intencji Ireny Jastrzembowskiej z okazji 89. rocznicy urodzin
18.00 Za + Józefa Krupka, ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk

PONIEDZIAŁEK, 11.12

8.00 Za + Krystynę Gralewską (XII rocznica)
17.00 1 int.: Za ++ córkę Joannę i syna Andrzeja

WTOREK, 12.12

8.00 1 int.: Za + Roberta Merkera
2 int.: Za ++ Elżbietę i Jana Wrzeciono i ++ Elżbietę i Wincentego Gola oraz braci i siostry
17.00 Za + Bogdana Kajdana

ŚRODA, 13.12 – św. Łucji, dz. i męcz.

8.00 Za ++ rodziców Sabinę i Jana Perek oraz ++ z rodziny Wilkosz
17.00 1 int.: Za ++ rodziców Helenę (IX rocznica) i Henryka Jarczak
2 int.: Za + Sebastiana Anioł

CZWARTEK, 14.12 – św. Jana od Krzyża, prezb. i dK

8.00 Za ++ Tadeusza Wojakowskiego, syna Tomasza i ++ rodziców z obu stron
17.00 1 int.: Za ++ Stefana Tama, siostrę Anielę i ++ braci

PIĄTEK, 15.12

8.00 Za + Pawła Leki i ++ z rodzin Leki i Tendera
17.00 1 int.: Za ++ Juliusza Suchy (rocznica urodzin) i Jana Laby

SOBOTA, 16.12

8.00 1 int.: Za + Henryka Musioła
18.00 Za ++ Władysława, Annę, syna Henryka, córkę Annę, zięciów, siostry i braci

NIEDZIELA, 17.12 – III Niedziela Adwentu

7.30 1 int.: Za ++ Gertrudę i Wiktora Kołodziej
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Henryka z okazji rocznicy urodzin oraz całej rodziny
9.00 1 int.: Za + męża Stefana Tam (XVI rocznica), ++ rodziców z obu stron oraz siostrę i braci
2 int.: Za ++ Pawła, Franciszkę Mikielewicz oraz ++ z rodziny Banasiów
10.30 1 int.: Za + Stefana Wójcik
2 int.: Za ++ ojca Edwarda i brata Dariusza Skiba
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą w intencji Emanuela Romańczyk z okazji 85. rocznicy urodzin
2 int.: Za ++ Janinę i Tadeusza Gąsior oraz ++ z rodzin Gąsiorów i Kłysińskich
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (rocznica urodzin) i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 3 - 10 grudnia 2017

NIEDZIELA, 3.12 – I niedziela Adwentu

7.30 1 int.: Za + Józefa Paciorek (rocznica urodzin)
2 int.: Za ++ Henryka Tworek i ojca Ignacego
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Gertrudy Fifer z okazji 95. rocznicy urodzin
2 int.: Za ++ rodziców Janinę i Edwarda
10.30 1 int.: Za + Włodzimierza Bilski (XII rocznica)
2 int.: Za ++ rodziców Elżbietę i Jana Wiercińskich, Jadwigę i Marię oraz ++ z rodziny
12.00 bu W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św., ich rodziców i chrzestnych: Tomasz Kasperski, Julia Kwiatkowska, Karolina Ostręga, Iga Sulińska, Adam Swadźba
2 int.: Za + Bronisławę Maciąg (rocznica)
18.00 Za + Marcina Piaseckiego i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 4.12 – Św. Barbary

8.00 1 int.: Za + Irenę Szymczyk
2 int.: Ku czci św. Barbary w intencji górników, i ich rodzin oraz ++ górników
17.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Henryka Foltyniuk

WTOREK, 5.12

8.00 Za ++ Martę Kozyra, Halinę Siedlaczek, Tadeusza Ratajczaka
17.00 1 int.: Za ++ męża Henryka oraz rodziców z obu stron
2 int.: Za + Józefa Paciorek (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)

ŚRODA, 6.12 – Św. Mikołaja

8.00 1 int.: Za ++ Barbarę i Wojciecha Kilar
2 int.: Za + Józefa Paciorek (od rodziny Jarzyńskich z Oświęcimia)
17.00 Za + Alfreda Jasny (od sąsiadów)

CZWARTEK, 7.12 – Św. Ambrożego

8.00 Za + Józefa Paciorek (od Tadeusza z rodziną)
17.00 W intencji Marii z okazji 90. rocznicy urodzin

PIĄTEK, 8.12 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca Św.” i ich rodzin
16.00 Za ++ Marię Pawłowicz (rocznica urodzin) i Pawła Solarza
18.00 Za + Erwina Kucharczyka (VII rocznica)

SOBOTA, 9.12

8.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia oraz o dary Ducha Św. w intencji Katarzyny Merkel z okazji 25. rocznicy urodzin
2 int.: Za + Tadeusza Bogdanowicza (VII rocznica)
18.00 Za ++ rodziców Mikołaja i Jadwigę Czakański i siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 10.12 – II niedziela Adwentu

7.30 Za ++ Józefę i Jakuba Tkacz i ++ z rodzin Tkacz i Rozik
9.00 Za ++ rodziców Mariannę i Franciszka Jurasik, syna Henryka, siostrę Teresę, Józefa Gustof
10.30 Do Bożego Miłosierdzia o łaskę życia wiecznego dla ++ rodziców Emilii i Stanisława Matuszek oraz siostry Małgorzaty
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: W intencji Ireny Jastrzembowskiej z okazji 89. rocznicy urodzin
18.00 Za + Józefa Krupka, ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk

Porządek nabożeństw: 26 listopada do 3 grudnia 2017 r.

NIEDZIELA, 26.11 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.30 Za ++ rodziców Leokadię i Zenona oraz męża Marka
9.00 1 int.: Za ++ rodziców Katarzynę i Wacława, braci Bolesława, Stefana, Ignacego, Józefa oraz Helenę i Weronikę Urbańskich a także syna Henryka oraz męża Jana Urbańskiego
2 int.: W intencji kolejarzy, emerytów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy
10.30 1 int.: Za + Roberta Niedbał
2 int.: Za + Tadeusza Kuszplak
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Helenę i Czesława Chmiel
2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Ewy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla całej rodziny
18.00 Za ++ Stefanię Wilczyńską (rocznica) i jej męża Waleriana

PONIEDZIAŁEK, 27.11

8.00 1 int.: Za ++ Wiktorię Lipa, Joannę Rzeszowską, Bogdana i Elżbietę Herok
2 int.: Za ++ Karola i Marię Hajduk oraz synów i córki
18.00 Za ++ Michała, jego ojca, dziadków i o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

WTOREK, 28.11

8.00 1 int.: Za + Ks. Prałata Benedykta Woźnicę (I rocznica)
2 int.:
18.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Krystyny

ŚRODA, 29.11

8.00 1 int.: Za + mamę Stanisławę Żerebecką
2 int.:
18.00 Za + Janinę (V rocznica)

CZWARTEK, 30.11 – Święto Św. Andrzeja Ap., I czwartek miesiąca

8.00 Za ++ członków Legionu Maryi
18.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: Za + Lidię Szafran (od sąsiadów)

PIĄTEK, 1.12 – I piątek miesiąca

8.00 Dziękczynna – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie
16.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Bożeny z okazji urodzin oraz 25. rocznicy ślubu Bożeny i Grzegorza
18.00 Nauka przed chrztem na 3 grudzień, 26 grudzień i 7 stycznia

SOBOTA, 2.12 – I sobota miesiąca

8.00 1 int.: W intencji członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
2 int.: Za ++ Henryka i Halinę Konieczko oraz rodziców z obu stron
18.00 Za + Władysława Turek

NIEDZIELA, 3.12 – I niedziela Adwentu

7.30 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Józefa Paciorek z okazji urodzin
2 int.: Za ++ Henryka Tworek i ojca Ignacego
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Gertrudy Fifer z okazji 95. rocznicy urodzin
2 int.: Za ++ rodziców Janinę i Edwarda
10.30 1 int.: Za + Włodzimierza Bilski (XII rocznica)
2 int.: Za ++ rodziców Elżbietę i Jana Wiercińskich, Jadwigę i Marię oraz ++ z rodziny
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców i chrzestnych
2 int.: Za + Bronisławę Maciąg (rocznica)
18.00 Za + Marcina Piaseckiego i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 19 - 26 listopada 2017

NIEDZIELA, 19.11

7.30 1 int.: Za + Stefana Śruborz
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia w intencji Urszuli z okazji rocznicy urodzin
9.00 1 int.: W intencji Miłosza Chatys z okazji I rocznicy urodzin
2 int.: W intencji Kamili o światło Ducha Św., błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego
10.30 1 int.: Za ++ Adelę Pyszny (XXXV rocznica) oraz ojca Henryka
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: Za + Józefa Kucza
18.00 1 int.: Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich, Stanisławę i Tadeusza Nawrockich
2 int.: Za ++ z rodzin Wieczniak i Kwiatkowski

PONIEDZIAŁEK, 20.11 – św. Rafała Kalinowskiego

8.00 1 int.: O błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., i wiarę dla Maksymiliana oraz w intencji rodziny
2 int.: Za ++ Macieja, jego rodziców i dziadków
18.00 Za ++ Wandę i Zbigniewa Szafruga (rocznica śmierci)

WTOREK, 21.11 – Ofiarowanie NMP

8.00 Za + Andrzeja Szyja (rocznica urodzin)
18.00 1 int.: Za + Klemensa Gudela
2 int.: Za + męża Zenona Walasek, ++ rodziców Annę i Jana Walkiewicz oraz ++ Krystynę i Zdzisława Marciniak i ++ z rodzin

ŚRODA, 22.11 – św. Cecylii

8.00 Za + ojca Franciszka Paszkot (XI rocznica)
18.00 1 int.: Za + ks. Marka Targiela
2 int.: Za ++ Aleksandra Falkowskiego (XV rocznica) i rodziców z obu stron

CZWARTEK, 23.11

8.00 Za + Tomasza Soćko
18.00 1 int.: Za + męża Andrzeja Gębala (I rocznica)
2 int.: O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry oraz o zdrowie dla matki i dzieci

PIĄTEK, 24.11 – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30 W intencji ministrantów z okazji wspomnienia ich Patrona
18.00 Za ++ rodziców Leokadię i Michała, brata Jerzego i zięcia Marka

SOBOTA, 25.11 – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

8.00 1 int.: Za ++ Cecylię i Antoniego Rak i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ rodziców Cecylię i Stanisława Idczak oraz brata Józefa
18.00 Za ++ Stanisława i Bohdana i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 26.11 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.30 Za ++ rodziców Leokadię i Zenona i męża Marka
9.00 Za ++ rodziców Katarzynę i Wacława, braci Bolesława, Stefana, Ignacego, Józefa, Helenę i Weronikę Urbańskich i syna Henryka
2 int.: W intencji kolejarzy, emerytów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy
10.30 1 int.: Za + Roberta Niedbał
2 int.: Za + Tadeusza Kuszplak
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Helenę i Czesława Chmiel
2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Ewy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla całej rodziny
18.00 Za ++ Stefanię Wilczyńską (rocznica) i jej męża Waleriana

Porządek nabożeństw: 12 do 19 listopada 2017 r.

NIEDZIELA, 12.11

7.30 Za + Stefana Śruborz (30. dzień – od p. Jedynak)
9.00 Za ++ Magdalenę i Mariannę Rygus i rodziców
10.30 1 int.: W intencji Jerzego z okazji rocznicy urodzin – o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego
12.00 1 int.: Za ++ Józefa i Marię Szulc
2 int.: Za ++ Eugeniusza i Marię Kołodziejczyk
18.00 Za ++ Michalinę, Antoniego, Marcina, Kazimierza i Grzegorza Bebłok, Danutę i Stanisława Hudaszek

PONIEDZIAŁEK, 13.11 – św. Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od brata Jana Michałka z rodziną)
18.00 Za ++ rodziców Martę i Henryka oraz rodzeństwo

WTOREK, 14.11

8.00 Za + siostrę Danutę (II rocznica)
18.00 1 int.: O szczęśliwy przebieg operacji Roberta
Intencja odprawiana w Trzciance 2 int.: Za ++ Krystynę i Stanisława Rak

ŚRODA, 15.11 – św. Alberta Wielkiego

7.30 Za ++ żonę Ewę, rodziców i teściów
18.00 Za + matkę Stefanię Kubiesa

CZWARTEK, 16.11

8.00 Za + Edmunda Czarneckiego
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Jadwigę Maresch

PIĄTEK, 17.11 – św. Elżbiety Węgierskiej

8.00 Za + Narcyza Stawskiego (IX rocznica) i ++ z rodzin Żmijewskich, Zielińskich i Joncel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 Za + Jana Maresch
18.00 Za + Anielę Gordon (w dniu rocznicy urodzin)

SOBOTA, 18.11 – bł. Karoliny Kózkównej

8.00 Za ++ z rodzin Jaskuła i Kałdonek
18.00 1 int.: Za ++ Franciszka Sikocińskiego (rocznica), żonę Bronisławę, syna Adama, Edmunda Odorkiewicza (w dniu imienin) oraz Krystynę i Barbarę
2 int.: Za + Krystynę Morawiec (I rocznica)

NIEDZIELA, 19.11

7.30 W intencji Urszuli z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
9.00 W intencji Miłosza Chatys z okazji I rocznicy urodzin
10.30 1 int.: Za + Adelę Pyszny (XXXV rocznica)
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: Za + Józefa Kucza
18.00 1 int.: Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich, Stanisławę Tadeusza Nawrockich
2 int.: Za ++ z rodzin Wieczniak i Kwiatkowski

Porządek nabożeństw: 5 - 12 listopada 2017

NIEDZIELA, 5.11

7.30 W intencji Karola z okazji 3 rocznicy urodzin
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Elżbiety Juranek z okazji 80. rocznicy urodzin oraz w intencji rodziny
2 int.: Za + Wandę Lesz (30 dzień po śmierci)
10.30 1 int.: Za + Jerzego Raszka (XX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za + Eleonorę Solecką (IX rocznica) i ++ z rodziny
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Weronikę Kosińską
18.00 Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich oraz w pewnej intencji

PONIEDZIAŁEK, 6.11

8.00 1 int.: Za ++ Mariannę, Józefa i Józefę Sieradzki i ++ z rodzin Sieradzki i Zając
2 int.: Za ++ Rajmunda Karkosz, Janinę Brożek
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 Dziękczynna z okazji 60. rocznicy urodzin Barbary Jarczak

WTOREK, 7.11

8.00 1 int.: Za ++ Henryka Ferdynus (III rocznica), ojca Bernarda (VII rocznica) i ++ z rodziny
2 int.:
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Feliksa, Gertrudę Lubina
2 int.: Za ++ Jerzego Kazaka i rodziców z obu stron

ŚRODA, 8.11

8.00 Za + matkę chrzestna Paulinę
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 1 int.: Za ++ Jana Bańka (II rocznica), jego rodziców i brata
2 int.: Za ++ męża Stanisława Adamus, jego rodziców Martę i Pawła, teściów Pawła i Annę Lokaj

CZWARTEK, 9.11

8.00 Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: O Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Zuzanny Tochowicz
2 int.: Za ++ parafian i dusze zalecane

PIĄTEK, 10.11 – św. Leona Wielkiego, pap.

8.00 Za + Marię Kotyrba i ++ z rodziny
16.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji ks. Marcina Wójcika (od Anny)
18.00 Za + Władysława Rokickiego (XV rocznica)

SOBOTA, 11.11 – św. Marcina z Tours

8.00 Za ++ rodziców Joannę i Pawła Bula, rodzeństwo Helenę, Pawła, Waltera, Huberta, Adolfa i ++ z rodzin Bula i Leś
18.00 1 int.: W intencji Ojczyzny
2 int.: Za ++ rodziców Mikołaja i Jadwigę Czakański i siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 12.11

7.30 Za + Stefana Śruborz (30 dzień – od p. Jedynak)
9.00 Za ++ Magdalenę i Mariannę Rygus i rodziców
10.30 1 int.: Z okazji rocznicy urodzin Jerzego – o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego
12.00 1 int.: Za ++ Józefa i Marię Szulc

Porządek nabożeństw: 29 października - 5 listopada 2017

NIEDZIELA, 29.10

7.30 Za ++ męża Marka oraz rodziców Leokadię i Zenona
9.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od syna Karola)
2 int.: Za ++ rodziców Bronisławę i Karola Bieniek, Mariannę i Stanisława Ścigała, Ewę i Pawła Śmiłowskich oraz pokrewieństwo z obu stron
10.30 1 int.: W intencji Parafian
2 int.: Za + ojca Ignacego (I rocznica)
3 int.: W intencji Tymona Ligarskiego z okazji I urodzin
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 50. rocznicy ślubu w intencji kochanych, drogich naszym sercom rodziców – Magdaleny i Józefa Szymczyk
2 int.: Za ++ Władysława Palian (XIX rocznica) i rodziców z obu stron
3 int.: Za ++ Katarzynę i Jana Ryfa
18.00 Za ++ męża Zbigniewa Myga (XV rocznica), jego ojca Stanisława i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 30.10

8.00 1 int.: Za ++ mamę Annę Smuda (XIX rocznica), ojca Alojzego Smuda, pokrewieństwo z obu stron i dusze opuszczone
2 int.: Za ++ mamę Łucję Kapusta (XVIII rocznica), mężów, pokrewieństwo z obu stron i dusze opuszczone
18.00 Za ++ Wiktorię, Krystynę i Jerzego Bednorz

WTOREK, 31.10

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od siostry Marii z mężem i rodziną)
18.00 1 int.: Za + Karola Musioła (XXXV rocznica)
2 int.: W intencji Krystiana – z prośbą o błogosławieństwo Boże

ŚRODA, 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 Za + ks. kanonika Adolfa Kocurka
9.00 Za + Stanisława Dziuk (XVII rocznica) i ++ z rodzin Dziuk i Przewieźlik
10.30 1 int.: Za ++ Alicję, Janinę i Henryka Stryjewskich, Józefa i Helenę Ścigalskich, Danutę Mielecką
2 int.: Za ++ Irenę Tatar, Henryka Kuzia, Halinę i Józefa Mokuch, Jerzego Seifert
12.00 Za + Sebastiana Anioł
18.00 Za ++ Stefana i Józefa Szydłowski, Irenę i Jerzego Cierpka, Jadwigę i Szczepana Cierpka, ++ z rodzin z obu stron, ++ Barbarę, Jadwigę i Jerzego Szymszal oraz Romana Michalak

CZWARTEK, 2.11 – Dzień Zaduszny

8.00 1 int.: Za + męża Wita Łojewskiego (I rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ Julię, Katarzynę, Wojciecha, Leona Makowiec, Bernarda Białas, Gertrudę i Ignacego Bik
18.00 Za ++ Parafian i dusze zalecane

PIĄTEK, 3.11 – I piątek miesiąca

8.00 Za + męża Marka i mamę Wandę
16.30 O zdrowie dla Natalki Miozga (od przyjaciół)
18.00 Za ++ rodziców Helenę i Edwarda oraz dziadków z obu stron

SOBOTA, 4.11 – św. Karola Boromeusza – I sobota miesiąca

8.00 Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00 1 int.: Za ++ Florentynę, Karola, Józefa, Romualda Białas
2 int.: Za + Krystynę Guziejko (rocznica)

NIEDZIELA, 5.11

7.30
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Elżbiety Juranek z okazji 80. rocznicy urodzin oraz całej rodziny
2 int.: Za + Wandę Lesz (30 dzień po śmierci)
10.30 1 int.: Za + Jerzego Raszka (XX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za + Eleonorę Solecką (IX rocznica) i ++ z rodziny
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Weronikę Kosińską
18.00 Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich oraz w pewnej intencji

Strona 1 z 26

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie