Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 26 marca - 2 kwietnia 2017

IV NIEDZIELA W. POSTU, 26.03

7.30    1 int.: Za ++ z rodzin Hadasz i Wiechoczek
    2 int.: Za ++ Szczepana i Łucję Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Marię i Pawła Palka, Teresę Mader, Wiktorię i Józefa Donot
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Wiktorię (XIII rocznica) i Michała Przysieckich oraz dziadków z obu stron
    2 int.: Za ++ siostrę Helenę, szwagra Mariana oraz ++ z rodziny
10.30    1 int.: Za ++ Eleonorę i Alfreda Bromboszcz
    2 int.: Za + Stanisława Sojski oraz ++ z rodzin Święcicki i Sojski
12.00    Za ++ Marię (X rocznica), Pawła i Antoniego Stanienda
18.00    Za ++ Janinę, Alojzego i Janusza Kurakowskich (rocznica) i ++ z rodziny Solik (od najbliższych)

PONIEDZIAŁEK, 27.03

8.00    O dary Ducha Św. dla Krystiana
18.00    1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
    2 int.: Za ++ Halinę (IV rocznica) i Jerzego Banasik

WTOREK, 28.03

8.00    1 int.: Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2 int.: Za ++ Henryka, Marię, Henryka Syrkiewicz, Władysława Chwazika oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00    Za + Jana Kwiczała oraz ++ z rodzin Kwiczała i Czech

ŚRODA, 29.03

8.00    1 int.: Za ++ rodziców Elżbietę i Wincentego, ich córkę Helenę i syna Leonarda
    2 int.: O Boże błogosławieństwo dla syna Piotra
18.00    Za ++ rodziców Kazimierza (40. rocznica) i Janinę Wiercioch oraz brata Edwarda

CZWARTEK, 30.03

8.00    Za ++ Julię, Katarzynę, Wojciecha, braci Józefa, Apolinarego i Leona Makowiec
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za + Irenę Tatar (I rocznica)
    2 int.: W intencji Legionistów Legionu Maryi na całym świecie

PIĄTEK, 31.03

8.00    Za + Paulinę (rocznica) oraz ++ z rodzin z obu stron
16.30    Z okazji 75. rocznicy urodzin Waldemara
17.30    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Urszuli

SOBOTA, 1.04

8.00    
18.00    1 int.: Za + męża Marka Gierlotkę (rocznica urodzin)
    2 int.: Za ++ Bożenę i Jana, ich córkę Józefę, rodziców i rodzeństwo

V NIEDZIELA W. POSTU, 2.04

7.30    
9.00    Za ++ Szczepana, Annę i Jana Dłutek
10.30    1 int.: Za ++ Janinę Lebioda (X rocznica) oraz jej rodziców (z prośbą o łaskę zbawienia)
    2 int.: Za ++ Ludwika Mańkę, jego siostrę Gertrudę i ciocię Marię Kuna (z prośbą o łaskę zbawienia)
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
    2 int.: W intencji Jadwigi i Zygfryda w rocznicę ślubu
17.30    Nabożeństwo  Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00    Za + Adama Styczkiewicza

Porządek nabożeństw: 19 - 26 marca 2017

III NIEDZIELA W. POSTU, 19.03

7.30    Za ++ Józefę i Stanisława Wołodko
9.00    1 int.: Za ++ męża Zdzisława Markowskiego (I rocznica), rodziców Konstantego i Władysławę Piekut, siostrę Wiesławę Poziemską
    2 int.: Za + Józefa Orczyka
10.30    Za ++ rodziców Alinę i Kazimierza (rocznica) oraz dziadków z obu stron
12.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Gabrieli Kubickiej z okazji 90. rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ rodziców Józefa i Stefanię Depak
17.30    Nabożeństwo  Gorzkich Żali
18.00    1 int.: Za ++ Wiktorię, Walentynę, Stanisława, Edwarda i Kazimierza Nowak
    2 int.: Za + Józefa Krupkę oraz ++ z rodzin Matuszczyk, Krupka i Chmiel

PONIEDZIAŁEK, 20.03 – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

8.00    Za ++ Jadwigę i Adama Czekaj oraz ++ z rodziny
18.00    1 int.: Za + Stefanię Pająk
    2 int.: Za + Ewę Mozgała (XX rocznica) oraz ++ z rodziny

WTOREK, 21.03

8.00    1 int.: Za + Adama Wojtyczok (od sąsiadów)
    2 int.: Za ++ Martę Kozyra, Halinę Siedlaczek i Tadeusza Ratajczaka
18.00    Za + Henryka Pyszny

ŚRODA, 22.03

8.00    Za ++ Huberta Bula (XVI rocznica), Jana Rezler (XV rocznica), rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00    Za + Grzegorza Kot (rocznica urodzin)

CZWARTEK, 23.03

8.00    Za ++ Genowefę Rockstein (XXV rocznica), rodziców Jana i Marię, brata Huberta oraz ++ z rodziny Gerber
16.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Marię (3 miesiące po śmierci) i Michała Jurczuk

PIĄTEK, 24.03

8.00    Za ++ z rodzin Grobosz i Wysocki
16.30    Za ++ dziadków Jana i Franciszkę oraz Marię i Franciszka oraz za ++ dzieci
17.30    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00    Za ++ rodziców Jadwigę i Stefana

SOBOTA, 25.03 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00    Za ++ Antoniego i Józefę Zarychta
18.00    1 int.: W intencji Krystyny Kajdan
    2 int.: Za + Ryszarda Kmieciak i ++ z rodziny z obu stron (o radość życia wiecznego)

IV NIEDZIELA W. POSTU, 26.03

7.30    1 int.: Za ++ z rodzin Hadasz i Wiechoczek
    2 int.: Za ++ Szczepana i Łucję Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Marię i Pawła Palka, Teresę Mader, Wiktorię i Józefa Donot
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Wiktorię (XIII rocznica) i Michała Przysieckich oraz dziadków z obu stron
    2 int.: Za ++ siostrę Helenę, szwagra Mariana oraz ++ z rodziny
10.30    1 int.: Za ++ Eleonorę i Alfreda Bromboszcz
    2 int.: Za + Stanisława Sojski oraz ++ z rodzin Święcicki i Sojski
12.00    Za ++ Marię (X rocznica), Pawła i Antoniego Stanienda
18.00    Za ++ Janinę, Alojzego i Janusza Kurakowskich (rocznica) i ++ z rodziny Solik (od najbliższych)

Porządek nabożeństw: 12 - 19 marca 2017

II NIEDZIELA W. POSTU, 12.03

7.30    Za ++ Marię i Roberta Niedbał (rocznica urodzin)
9.00    Za ++ Andrzeja i Karolinę Sawickich, ich dzieci i dziadków
10.30    1 int.: Za ++ Józefa Paszowskiego, Janinę i Mieczysława
    2 int.: Za + Janinę Komdracką (o łaskę zbawienia)
12.00    1 int.: Za + Marię Pawłowicz
    2 int.: Za ++ Jadwigę, Ludwika, Zofię i Jana Giebułtowicz
17.30    Nabożeństwo  Gorzkich Żali
18.00    Za + Henryka Czyżowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)

PONIEDZIAŁEK, 13.03

8.00    Za ++ Jadwigę i Michała Kluczewskich
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Helenę i Stefana Szubert, Martę i Aleksandra Juranek i pokrewieństwo z obu stron
    2 int.: W intencji Alicji z okazji urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie

WTOREK, 14.03

8.00    1 int.: Za ++ Krystynę i Władysława Marczykiewicz, Marka i Józefę Żechowski
    2 int.: Za ++ rodziców Annę i Feliksa Put oraz ++ rodzeństwo
18.00    Za ++ Agnieszkę i Stanisława Maciejewskich

ŚRODA, 15.03

8.00    Za ++ Otylię, męża Wilhelma, synów Jerzego, Herberta, Henryka z żoną oraz córkę Krystynę z mężem
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Gertrudę i Feliksa Lubina
    2 int.: Za + Bogusława Ciszewskiego (XXX roczn.)

CZWARTEK, 16.03

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniach dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    Za ++ Ignacego Kaczmarek, jego rodziców Zofię i Jana oraz córkę Ewę i brata Jana

PIĄTEK, 17.03 – św. Polikarpa

8.00    Za ++ szwagrów Edwarda, Stefana, Zygmunta oraz siostrzeńców Marka, Monikę, Artura i Dariusza
16.30    Za + Helenę Klich (I rocznica) – nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci
17.30    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00    Za + Edwarda Kurpasa

SOBOTA, 18.03 – św. Cyryla Aleksandryjskiego

8.00    W intencji rodziny Maciejczyk
18.00    1 int.: Za + męża Józefa Widera (z okazji rocznicy urodzin), jego rodziców oraz Agnieszkę i Antoniego Rajda
    2 int.: Za ++ rodziców Zbigniewa Kalina i Alicję Wojnar-Kalina oraz dziadków Stanisławę, Jana, Mariannę i Józefa

III NIEDZIELA W. POSTU, 19.03

7.30    Za ++ Józefę i Stanisława Wołodko
9.00    1 int.: Za ++ męża Zdzisława Markowskiego (I rocznica), rodziców Konstantego i Władysławę Piekut, siostrę Wiesławę Poziemską
    2 int.: Za + Józefa Orczyka
10.30    Za ++ rodziców Alinę i Kazimierza (rocznica) oraz dziadków z obu stron
12.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Gabrieli Kubickiej z okazji 90. rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ rodziców Józefa i Stefanię Depak
17.30    Nabożeństwo  Gorzkich Żali
18.00    1 int.: Za ++ Wiktorię, Walentynę, Stanisława, Edwarda i Kazimierza Nowak
    2 int.: Za + Józefa Krupkę oraz ++ z rodzin Matuszczyk, Krupka i Chmiel

Porządek nabożeństw 5 - 12 marca 2017

I NIEDZIELA W. POSTU, 5.03

7.30    Za ++ Wiktora i Marię Przewoźnik oraz brata Jerzego
9.00    Za ++ rodziców Bernarda i Elżbietę Bula
10.30    1 int.: Za + Stanisławę Kostian (30. dzień po śmierci)
    2 int.: Za + Zygmunta Lorenza (VI rocznica)
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Miłosza Poręba
    2 int.: Za ++ Zbigniewa Bijak (VI rocznica) oraz jego rodziców z obu stron
18.00    Za + Zbigniewa Orlińskiego (II rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 6.03

8.00    
18.00    1 int.: Za + Martę Wójcik
    2 int.: Za + Małgorzatę Marcinek

WTOREK, 7.03 – św. Felicyty i Perpetuy

8.00    
18.00    Za + Stanisławę Kostian (od lokatorów z ul. Ligęzy 11B)

ŚRODA, 8.03 – św. Jana Bożego

8.00    
18.00    Za ++ Małgorzatę i Jerzego Barańskich

CZWARTEK, 9.03 – św. Franciszki Rzymianki

8.00    Za + Rajmunda oraz ++ z rodziny i przyjaciół
16.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Z okazji urodzin

PIĄTEK, 10.03

8.00    Za + mamę Zofię Sowińską
16.30    Za + Zdzisława Juraszczyka (V rocznica)
17.30    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00    Za ++ Edmunda Odorkiewicza (XXXVI rocznica), Helenę, Andrzeja, Barbarę Odorkiewicz, Krystynę Odorkiewicz (VI rocznica) i ++ z rodziny Szupiderów

SOBOTA, 11.03

8.00    Z okazji 60. rocznicy urodzin Zbigniewa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
18.00    1 int.: Za ++ Stanisławę Szewieczek (III rocznica) i męża Alojzego
    2 int.: Za ++ Kazimierę i Karola, ich rodziców i rodzeństwo

II NIEDZIELA W. POSTU, 12.03

7.30    Za ++ Marię i Roberta Niedbał (rocznica urodzin)
9.00    Za ++ Andrzeja i Karolinę Sawickich, ich dzieci i dziadków
10.30    1 int.: Za ++ Józefa Paszowskiego, Janinę i Mieczysława
    2 int.: Za + Janinę Komdracką (o zbawienie duszy)
12.00    1 int.: Za + Marię Pawłowicz
    2 int.: Za ++ Jadwigę, Ludwika, Zofię i Jana Giebułtowicz
18.00    Za + Henryka Czyżowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)

Porządek nabożeństw 26 lutego - 5 marca 2017

NIEDZIELA, 26.02

7.30    
9.00    1 int.: Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
    2 int.: Za ++ ojca Edwarda Skiba (III rocznica) i brata Dariusza
10.30    1 int.: Dziękczynna z okazji 57. rocznicy ślubu Ewy i Jana Perek
    2 int.: Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia z okazji 75. rocznicy urodzin
12.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane dobra i opiekę Bożą w intencji Stanisława Wojtas z okazji 80. rocznicy urodzin
    2 int.: O błogosławieństwo Boże w intencji Łukasza z okazji 40. rocznicy urodzin
18.00    W intencji Chantal o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

PONIEDZIAŁEK, 27.02

8.00    
18.00    1 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków i z prośbą o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
    2 int.: Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (od brata Mariana z rodziną)

WTOREK, 28.02

8.00    
18.00    Za + Jadwigę Sopicką (30. dzień po śmierci – od kolegów i koleżanek z pracy)

ŚRODA, 1.03 – Środa popielcowa

8.00    Za + Stanisławę Kostian (od sąsiadów)
16.00    Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (30. dzień po śmierci)
18.00    Za + mamę Ernestynę Zielińską (XIV rocznica)

CZWARTEK, 2.03 – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Bernarda Grzywa (o radość wieczną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za + Henrykę Pałcik (o radość życia wiecznego – od sąsiadów i znajomych)
    2 int.: Za + Mariannę Mytych (30. dzień po śmierci)

PIĄTEK, 3.03 – I piątek miesiąca

8.00    Za + Kazimierz Skorka oraz ++ z rodzin Skorków i Karwasów
16.30    
17.30    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00    Z okazji 25. rocznicy urodzin Igora z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św.

SOBOTA, 4.03 – św. Kazimierza Królewicza – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca Św.”
18.00    1 int.: Za + Zofię Czakańską i ++ z rodzin Kiełczyński i Kowalski
    2 int.: Za ++ rodziców Annę i Kazimierza Szczęsny i ++ z rodzin

I NIEDZIELA W. POSTU, 5.03

7.30    
9.00    Za ++ rodziców Bernarda i Elżbietę Bula
10.30    1 int.: Za + Stanisławę Kostian (30. dzień po śmierci)
    2 int.: Za + Zygmunta Lorenza (VI rocznica)
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Miłosza Poręba
    2 int.: Za ++ Zbigniewa Bijak (VI rocznica) oraz jego rodziców z obu stron
18.00    Za + Zbigniewa Orlińskiego (II rocznica)

Porządek nabożeństw: 19 - 26 lutego 2017

NIEDZIELA, 19.02

7.30    Za + Edwarda (od mieszkańców z ul. Drozdów o pokój duszy) oraz w intencji wszystkich, którzy się nim opiekowali, szczególnie w ostatnim okresie życia
9.00    Za ++ Zdzisławę i Jana Skuza, Teodora i Zdzisława Łukaszczyk
10.30    1 int.: Za + Marię Niedbała (w rocznicę)
    2 int.: Za + Czesława Baran (XVII rocznica)
12.00    1 int.: W intencji Małgorzaty i Emanuela Romańczyk z okazji 55. rocznicy ślubu
    2 int.: Za ++ rodziców i teściów z rodziny Strączek i Witwicki
18.00    Za ++ Janinę, Michała i Janusza Macyszyn

PONIEDZIAŁEK, 20.02

8.00    Za ++ Łucję, Józefa i Antoniego Lubina i rodziców z obu stron
18.00    1 int.: Za ++ Ludwika i Weronikę Karolak
    2 int.: Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (od brata Kazimierza z rodziną)

WTOREK, 21.02

8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00    1 int.: Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (od Henryka Brzózka z rodziną)
    2 int.: Za ++ Wiktorię, Krystynę, Jerzego Bednorz

ŚRODA, 22.02 – święto katedry św. Piotra Apostoła

8.00    
18.00    Za ++ Roberta, syna Adama, rodziców i rodzeństwo z obu stron

CZWARTEK, 23.02 – św. Polikarpa

8.00    Za ++ Marię i Leszka, dziadków i pokrewieństwo z obu stron
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za ++ Helenę Odorkiewicz (58. rocznica), Edmunda, Krystynę, Barbarę i Andrzeja Odorkiewicz
    2 int.: Za + Krystiana Balion (w rocznicę)

PIĄTEK, 24.02

8.00    
16.30    
18.00    Za + Jana Kijek (w rocznicę – od żony z rodziną)
 
SOBOTA, 25.02

8.00    
18.00    1 int.: Za ++ Apolonię, Józefa i Andrzeja Gizdoń
    2 int.: Za ++ Huberta i Władysława Gwóźdź

NIEDZIELA, 26.02

7.30    
9.00    1 int.: Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
    2 int.: Za ++ ojca Edwarda Skiba (III rocznica) i brata Dariusza
10.30    1 int.: Dziękczynna z okazji 57. rocznicy ślubu Ewy i Jana Perek
    2 int.: Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia z okazji 75. rocznicy urodzin
12.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane dobra i opiekę Bożą w intencji Stanisława Wojtas z okazji 80. rocznicy urodzin
    2 int.: O błogosławieństwo Boże w intencji Łukasza z okazji 40. rocznicy urodzin
18.00    W intencji Chantal o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

Porządek nabożeństw 12 - 19 lutego 2017

NIEDZIELA, 12.02

7.30    Za + Marka Kiesler (od rodziny Strzyżewskich i Rymaszewskich)
9.00    1 int.: W intencji Janusza Wójciak z okazji 28. rocznicy urodzin
    2 int.: W intencji Emilki Tkaczuk (I rocz. chrztu) oraz rodziców i chrzestnych
10.30    1 int.: W intencji Barbary i Andrzeja z okazji 45. rocznicy ślubu
    2 int.: Za + Stanisława Wójcik (III rocznica)
12.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 60. rocznicy urodzin Piotra Obara
    2 int.: Za + Wacława Stapińskiego (I rocznica – o wieczny odpoczynek)
18.00    Za ++ rodziców Julię i Eliasza Grechowicz, siostrę Józefę Śmiechuń i babcię Marię

PONIEDZIAŁEK, 13.02

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00    1 int.: Za ++ Wiktora i Gertrudę Kołodziej
    2 int.: Za + Huberta Pluszke (I rocznica)

WTOREK, 14.02 – św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy

8.00    Za + Marka Kiesler (od rodziny Dubielów)
18.00    Za ++ Alicję Stryjewską i Henryka Kuzia

ŚRODA, 15.02

8.00    Za + Tomasza Bossaka
18.00    Za ++ Martę Październiok (XXVII rocznica), męża Roberta, córkę Pelagię i syna Gerarda

CZWARTEK, 16.02

8.00    O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Igora
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (od siostrzenicy Anny Janosz z rodziną)

PIĄTEK, 17.02

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Chorych członków „Żywego Różańca” i ich rodzin
16.30    
18.00    Za ++ męża Piotra i córkę Joannę

SOBOTA, 18.02

8.00    W pewnej intencji
18.00    1 int.: Za ++ Zofię, Pawła i Rajmunda Nawrat
    2 int.: Za ++ Annę, Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięciów

NIEDZIELA, 19.02

7.30    Za + Edwarda (od mieszkańców ul. Drozdów o pokój duszy) oraz w intencji wszystkich, którzy się nim opiekowali
9.00    Za ++ Zdzisławę i Jana Skuza, Teodora i Zdzisława Łukaszczyk
10.30    1 int.: Za + Marię Niedbała (rocznica)
    2 int.: Za + Czesława Baran (XVII rocznica)
12.00    1 int.: W intencji Małgorzaty i Emanuela Romańczyk z okazji 55. rocznicy ślubu
    2 int.: Za ++ rodziców i teściów z rodziny Strączak i Witwicki
18.00    Za ++ Janinę Michała i Janusza Macyszyn

Strona 3 z 24

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie