Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 25 lutego - 4 marca 2018

NIEDZIELA 25.02 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za Małgorzatę Majcher z okazji 84. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz za + męża Rudolfa
9.00 I int.: Za ++ rodziców i teściów Marię i Władysława, Stefanię i Karola Witwickich
II int.: Za ++ rodziców Stefanię i Władysława Czarneckich oraz ++ Stefanię i Józefa Górszczyk
10.30 Za + Czesława Baran (XVIII rocznica)
12.00 W intencji ks. Janusza Wilczka z okazji rocznicy urodzin
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne.
18.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostry Teresy z okazji urodzin

PONIEDZIAŁEK 26.02

8.00 Za ++ Michała, jego Ojca i dziadków z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny z rodziną
18.00 Za + Henryka Brudzewskiego o szczęście wieczne z okazji rocznicy jego urodzin

WTOREK 27.02

8.00 Za + Andrzeja Wrońskiego (od Zakładu Pogrzebowego ABIASZ)
18.00 I int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny z okazji 58.rocznicy ślubu Ewy i Jana Perek
II int.: W intencji Zuzanny z okazji urodzin, z prośbą o dary Ducha Świętego

ŚRODA 28.02

8.00 Za + Danutę Kotońską (od sąsiadów)
18.00 I int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o powrót do zdrowia i dalszą opiekę Bożą dla męża Piotra z okazji urodzin oraz dla Marii i córek z rodzinami
II int.: Za ++ z rodzin Słomianny i Błaszczyk

CZWARTEK 01.03

8.00 Za + Danutę Kotońską (od Joanny, Andrzeja i Hani Stokłosa)
18.00 I int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
II int.: Za + mamę Ernestynę Zielińską (XV rocznica)

PIĄTEK 02.03

8.00 Za ++ rodziców Zofię i Ryszarda Gwizdoń oraz brata Jana
16.30 Za + Zbigniewa Orlińskiego (III rocznica)
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży
18.00 Za ++ Helenę i Emiliana Bierzyńskich oraz za ++ Janinę, Michała i Janusza Macyszynów

SOBOTA 03.03

8.00 W intencji członków Żywego Różańca
18.00 I int.: Za ++ Jadwigę i Ludwika, Zofię i Jana Giebułtowicz
II int.: Za + Huberta i Władysława Gwóźdź

NIEDZIELA 04.03 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za + Kazimierza Skorka oraz za ++ z rodziny Skorków i Karwasów
9.00 I int.: Za ++ Marię i Franciszka Stramków
II int.: Za ++ Elżbietę i Bernarda Bula z okazji rocznicy śmierci
10.30 I int.: Za ++ Andrzeja i Karolinę Sawickich, ich dzieci i dziadków
II int.: Za + Zygmunta Lorenz (VII rocznica)
12.00 Chrzty: Żyła Wojciech Filip, Smok Juliusz, Czapla Zuzanna Justyna
Roczki: Winata Grace, Żak Wiktor, Benisz Leon
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 I int.: Za ++ rodziców Annę i Kazimierza Szczęsny oraz ++ z rodziny
II int.: Za + Zofię Czakańską i ++ z rodziny Kiełczyńskich i Kowalskich

Porządek nabożeństw: 18 do 25 luty 2018

NIEDZIELA 18.02

7.30 Za ++ Marię i Wacława Urban
9.00 Za ++ Marię i Roberta Niedbał (IV rocznica)
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Donaty Ledwig z okazji 70 rocznicy urodzin
12.00 Za + Stanisława Wójcik (IV rocznica)
18.00 Za + Jerzego Michalskiego (XI rocznica) oraz za ++ z rodzin Michalskich i Gordewskich

PONIEDZIAŁEK 19.02

8.00 Za ++ Łucję, Józefa i Antoniego Lubina oraz rodziców z obu stron
18.00 Za + Marię Okulińską (od sąsiadki Franciszki Jedynak)

WTOREK 20.02

8.00 O Boże błogosławieństwo dla syna Mateusza
18.00 Za + Helenę Labus od Dyrekcji, Grona pedagogicznego, pracowników i uczniów Szkoły Kadetów z Bielska-Białej


ŚRODA 21.02

8.00
18.00 Dziękczynna w intencji Aleksandry z okazji 90 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej

CZWARTEK 22.02 ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

8.00 Za ++ z rodzin Jędras i Pióro oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + Helenę Michalską (30 dzień po śmierci)

PIĄTEK 23.02

8.00
16.30 Za ++ rodziców Marię i Leszka, dziadków i pokrewieństwo z obu stron
18.00 Za ++ Helenę Odorkiewicz (IV rocznica), męża Edmunda, syna Andrzeja i ++ z rodziny Odakowski

SOBOTA 24.02

8.00 Za ++ rodziców Annę i Feliksa Put i ++ rodzeństwo
18.00 Za ++ Lidię Szafran, jej rodziców Teresę i Eryka Sobota

NIEDZIELA 25.02

7.30 Za Małgorzatę Majcher z okazji 84 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz za + męża Rudolfa
9.00 1 int.: Za ++ rodziców i teściów Marię i Władysława, Stefanię i Karola Witwickich
2 int.: Za ++ rodziców Stefanię i Władysława Czarneckich oraz ++ Stefanię i Józefa Górszczyk
10.30 Za + Czesława Baran (XVIII rocznica)
12.00 W intencji ks. Janusza Wilczka z okazji rocznicy urodzin
18.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostry Teresy z okazji rocznicy urodzin

Porządek nabożeństw: 11 - 18 lutego 2018

NIEDZIELA 11.02

7.30 Za ++ z rodziny Myrcik, Szyguła i Kierbowski
9.00 Za ++ rodziców Marię i Michała Bąków
10.30 Za ++ Karola i Zofię Różyckich (56 rocznica)
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji
Barbary Gierlotki z okazji urodzin
18.00 Za + Henryka Czyżowskiego (I rocznica) i ++ rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK 12.02

8.00 O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego i zdrowie dla Igora
18.00 Za Anetę z prośbą o błogosławieństwo i łaskę zdrowia

WTOREK 13.02

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin
18.00 Za ++ Wiktora i Gertrudę Kołodziej

ŚRODA 14.02

8.00 W intencji Zuzanny prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego
16.00 Za ++ Józefę Śmiechuń, Julię i Eliasza Grechowicz, Krystynę i Stefana Machura
18.00 Za ++ Alicję Stryjewską i Henryka Kuzio

CZWARTEK 15.02

8.00 Za + Martę Październiok (XXVIII r.), męża Roberta, córkę Pelagię, syna Gerarda i wnuczkę Justynę
18.00 Za + Huberta Pluszke

PIĄTEK 16.02

8.00 Za + Dominika Wolf (30 dzień po śmierci)
18.00 Za + Andrzeja Modlińskiego (30 dzień po śmierci)

SOBOTA 17.02

8.00
18.00 1 int.: Za ++ Annę i Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięciów
2 int.: Dziękczynna z podziękowaniem i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji 50 rocznicy ślubu Elżbiety i Stanisława Wnuczek

NIEDZIELA 18.02

7.30 Za ++ Marię i Wacława Urban
9.00 Za ++ Marię i Roberta Niedbał (IV rocznica)
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia w intencji Donaty Ledwig z okazji 70 rocznicy urodzin
12.00 Za + Stanisława Wójcik (IV rocznica)
18.00 Za + Jerzego Michalskiego (XI rocznica) oraz za ++ z rodziny Michalskich i Gordewskich

Porządek nabożeństw 4 do 11 lutego 2018

PONIEDZIAŁEK 05.02

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca Św.” i ich rodzin
18.00 Za ++ męża Roberta (rocznica urodzin), syna Adama oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

WTOREK 06.02

8.00 Za ++ rodziców Karolinę i Józefa Pytka oraz + brata Kazimierza
18.00 Za + Ryszarda Tkacz (VI rocznica), ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

ŚRODA 07.02

8.00
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji Barbary z okazji 90. rocznicy urodzin

CZWARTEK 08.02

8.00
18.00 Za ++ Bronisławę Sikocińską (rocznica), męża Franciszka, syna Adama i ++ z rodzin Dębskichi Miściszyk

PIĄTEK 09.02

8.00
18.00 Za ++ z rodziny Michalski, Gwoździk i Paździor

SOBOTA 10.02

8.00 Za + Jana Patrońskiego i ++ z rodziny
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Krystynę i Henryka Wysockich
2 int.: Za + Gertrudę Nibus (30 dzień po śmierci)

NIEDZIELA 11.02

7.30 Za ++ z rodziny Myrcik, Szyguła i Kierbowski
9.00 Za ++ rodziców Marię i Michała Bąków
10.30 Za ++ Karola i Zofię Różyckich (56 rocznica)
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławień-stwo Boże w intencji Barbary Gierlotki z okazji urodzin
18.00 Za + Henryka Czyżowskiego (II rocznica) i ++ rodziców z obu stron

Porządek nabożeństw: 28 stycznia - 4 lutego 2018 r.

NIEDZIELA 28.01

7.30 Za + Łucję Erglisz (XXX rocznica)
9.00 1 int.: Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Mateusza Józef z okazji 25. rocznicy urodzin
10.30 Za + Irenę Tatar
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji ks. Łukasza Walaszek z okazji urodzin
18.00 Za + Ernesta Palka (XX rocznica) oraz ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK 29.01

8.00 1 int.:
2 int.:
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

WTOREK 30.01

8.00 1 int.:
2 int.:
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

ŚRODA 31.01

8.00 1 int.: Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja
2 int.:
18.00 Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (I rocznica)

CZWARTEK 01.02

8.00 1 int.: Za + Bolesława Leki oraz ++ z rodziny Leki i Tendera
2 int.:
18.00 W intencji dzieci wczesnokomunijnych, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK 02.02

8.00 Za ++ rodziców Marię i Wiktora Przewoźnik oraz brata Jerzego
18.00 Za + Edwarda Zaleskiego

SOBOTA 03.02

8.00 Za ++ członków „Żywego Różańca Św.”
16.30 Nauka przed chrztem
18.00 Za ++ Wiktorię i Stefana Tutakiewicz

NIEDZIELA 04.02

7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Grażyny Zielińskiej z okazji 60. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny
9.00 Za ++ Józefa Orczyk i jego rodziców
10.30 Za + Stanisława Kostian (I rocznica)
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą sakrament chrztu św., ich rodziców i chrzestnych: Marek Miemczyk, Julia Klaja oraz za roczne dzieci:
18.00 Za + Zdzisława Kryńskiego (X rocznica)

Porządek nabożeństw 21 - 28 stycznia 2018

NIEDZIELA 21.01

7.30 Za + Eugeniusza Płonka
9.00 Za + Marka Kietler (I rocznica)
10.30 Za ++ Franciszka Nowaka (XV rocznica), jego żonę Łucję i ++ z rodzin z obu stron
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Marii Paszkot z okazji 90. rocznicy urodzin
18.00 Za + Stefana Haras

PONIEDZIAŁEK 22.01

8.00 1 int.: Za ++ Władysława, Mariannę, Helenę, Danutę Nowak
2 int.:
18.00 Za ++ Barbarę i Józefa Zemlik (od rodziny Łukasik)

WTOREK 23.01

8.00 1 int.:
2 int.:
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

ŚRODA 24.01

8.00 1 int.:
2 int.:
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

CZWARTEK 25.01

8.00 1 int.: O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i zdrowie dla Martyny
2 int.:
16.00 Kolędowanie przedszkolaków z Przedszkola nr 51
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

PIĄTEK 26.01

8.00 1 int.: Za ++ Michała, dziadków z obu stron oraz o błogosławieństwo Boże dla siostry Magdaleny z rodziną
2 int.: O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca Św.” i ich rodzin
18.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja

SOBOTA 27.01

8.00 1 int.:
2 int.:
18.00 Za ++ Barbarę Zemlik (od chrześnicy Sylwii z rodziną)

NIEDZIELA 28.01

7.30 Za + Łucję Erglisz (XXX rocznica)
9.00 1 int.: Ku czci Niepokalanego Serca NMP z prośbą o Boże łaski i szczęśliwe katolickie małżeństwo dla syna Mikołaja
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Mateusza Józef z okazji 25. rocznicy urodzin
10.30 Za + Irenę Tatar
12.00 Z podziękowaniem za otrzymałe łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji ks. Łukasza Walaszek z okazji urodzin
18.00 Za + Ernesta Palka (XX rocznica) oraz ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 14 - 21 stycznia 2018

NIEDZIELA 14.01

7.30 W intencji Gertrudy Węgrzyn z okazji 86 rocznicy urodzin
9.00 Za + Tadeusza Bójko (XI rocznica)
10.30 1 int.: O Boże Miłosierdzie i łaskę życia wiecznego w intencji + Anny Białas
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji Jonasza z okazji 15. rocznicy urodzin
12.00 1 int.: W intencji Alberta Nowak z okazji chrztu św., oraz rodziców i chrzestnych
2 int.: Za + ojca Henryka Dobromilskiego (XXV rocznica)
18.00 Za ++ Władysławę, Józefa i Tadeusza Probierz

PONIEDZIAŁEK 15.01

8.00 1 int.: Za + Marię Haratyk i zmarłych z rodziny
2 int.: W intencji Gerarda Morgała z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo
18.00 Za + syna Piotra Okulińskiego (I rocznica)


WTOREK 16.01

8.00 1 int.: Za ++ Zygmunta, Henryka, Danutę Kowalik oraz + Aleksandra Nowak
2 int.: Za ++ Wacława, jego rodziców i rodzeństwo
18.00 Za + Barbarę Zemlik od Anny i Mariusza Radwanów z rodziną


ŚRODA 17.01 Św. Antoniego opata

8.00 1 int.: Za + Stefana Koza
2 int. : Za + Andrzeja Modlińskiego od siostry Sabiny z chrześnicą
18.00 Za + Elżbietę Pluszke (I rocznica)

CZWARTEK 18.01

8.00 1 int.: W intencji Krystiana o łaskę zdrowia oraz zdania egzaminu
2 int.: Za ++ męża Jana Hachuła, rodziców z obu stron, siostrę Genowefę i brata Huberta
17.15 Kolędowanie przedszkolaków z MP nr 1
18.00 Za ++ Martę i Walentego Romańczyk oraz za ++ dzieci

PIĄTEK 19.01 Św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa

8.00 1 int.: Za + Edwarda Szulc (IX rocznica)
2 int.: Z okazji urodzin Natalki (od przyjaciół) z prośbą o zdrowie na dalsze lata życia
18.00 Za + Rafała Nyc (XXIX rocznica) i ++ z rodziny

SOBOTA 20.01

8.00 1 int.: Za ++ Elżbietę (XX rocznica) i Kazimierza Bańczyk (XXV rocznica) o radość życia wiecznego
2 int.: Za Urszulę Koczy z okazji 75 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo
18.00 Za ++ rodziców Mikołaja i Jadwigę Czakańskich oraz siostrę Weronikę

NIEDZIELA 21.01

7.30 W intencji rodziny Płonka
9.00 Za + Marka Kietler (I rocznica)
10.30 Za ++ Franciszka Nowaka (XV rocznica) i żonę Łucję oraz ++ z obu stron
12.00 Z podziekowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w intencji Marii Paszkot z okazji 90 rocznicy urodzin
18.00 Za + Stefana Haras

Strona 3 z 29

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek - piątek
18:45-20:00

W sprawach pilnych
dotyczących np. pogrzebu,
wezwania do chorego
proszę dzwonić na probostwo,
tel. nr 32 2518 660.

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie