baner kolda roraty 2014

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 6 - 13 kwietnia 2014

V NIEDZIELA W. POSTU, 6.04.

7.30 Za ++ rodziców Luszyńskich i męża Andrzeja Huchnik
9.00 Za + Krystynę Czajka (II rocznica)
10.30 Za ++ Edwarda Czarneckiego, rodziców, rodzeństwo i Helenę
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św., ich rodziców oraz za roczne dzieci:
2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Alicji Bytom
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za ++ Janinę Lebioda i jej rodziców (do Miłosierdzia Bożego)

PONIEDZIAŁEK, 7.04.

8.00 Za ++ rodziców Pawła i Martę Kowoli, siostrę Teresę i ++ z rodziny
18.00 Za + Władysława Gałek (I rocznica – od syna z żoną, dzieci i wnuków)

WTOREK, 8.04.

8.00 Za + ks. kanonika Adolfa Kocurka (XI rocznica)
18.00 1 int.: Za ++ Reginę Wypiór (X rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ męża Władysława Jacher i rodziców z obu stron

ŚRODA, 9.04.

8.00
18.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Heleny Goli z okazji rocznicy urodzin

CZWARTEK, 10.04.

8.00
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od pracowników Oddziału Geriatrycznego)
2 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od rodziny Nieckarz)

PIĄTEK, 11.04.

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 87. rocznicy urodzin Edwarda Zaleskiego
16.30 Za wszystkich ++ przodków z rodziny Zwierzchowskich
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Za + Felicję Rzycką

SOBOTA, 12.04.

8.00 1 int.: Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
2 int.: Za ++ rodziców Katarzynę i Karola, ich córkę Emilię-Henrykę, syna Wilhelma, ++ z rodzin Stockich, Styranowskich, Głośnickich i Ciechowskich
18.00 Dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu Bożeny i Arkadiusza Wójcik oraz z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny

NIEDZIELA PALMOWA, 13.04.

7.30 1 int.: Za ++ męża Stanisława Dudek i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ rodziców Krystynę (VI rocznica) i Maksymiliana Kolenda
9.00 1 int.: Za ++ męża Kazimierza (XII rocznica), zięcia Ryszarda i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ Krystynę (XI rocznica) i rodziców z obu stron
10.30 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze do Miłosierdzia Bożego z okazji 80. rocznicy urodzin Zygmunta Ścigaj
2 int.: Za ++ Łucję Brawańską (XX rocznica), męża Edwarda (70. rocznica) i pokrewieństwo
12.00 1 int.: W rocznicę śmierci ukochanej żony, mamy i babci Heleny Feliks
2 int.: Za ++ Teresę i Marka Targiel
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za + Ryszarda Wiśniewicz (III rocznica)

Porządek nabożeństw 30 marca - 6 kwietnia 2014

IV NIEDZIELA W. POSTU, 30.03.

7.30 Za + Czesława Chmiel (w dniu rocznicy urodzin)
9.00 Za ++ Marię i Franciszka Stramek
10.30 Za ++ Eleonorę Bromboszcz (V rocznica) i jej męża Alfreda
12.00 1 int.: Za ++ siostrę Helenę (rocznica), szwagra Mariana i rodziców Przysieckich
2 int.: Dziękczynna z okazji 80. rocznicy urodzin Marii oraz za + jej męża Ludwika (XXX rocznica)
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za + Franciszkę Mikołajczyk

PONIEDZIAŁEK, 31.03.

8.00 Za + Paulinę i ++ z obu stron
18.00 1 int.: Za ++ Franciszka, Wojciecha i Barbarę Kilar
2 int.: Za ++ Marię i Janinę oraz Janinę Stapińską

WTOREK, 1.04.

8.00 Do Miłosierdzia Bożego dla ++ Zbigniewa, Jerzego, Zytę, Dariusza i Zygmunta
18.00 1 int.: Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)
2 int.: Za + Arkadiusza Ulczyńskiego

ŚRODA, 2.04.

8.00 Za ++ Leonarda, naszych rodziców i pokrewieństwo z obu stron
18.00 1 int.: Do Miłosierdzia Bożego w intencji siostry Krystyny o zdrowie duszy i ciała
2 int.: Za ++ Jana Patrońskiego oraz Halinę i Marię

CZWARTEK, 3.04. - I czwartek miesiąca

8.00 Za + Mariana Wójcika (od przyjaciół)
17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: Za + Janinę Turek

PIĄTEK, 4.04. - I piątek miesiąca

8.00 Za ++ Otylię, jej męża Wilhelma, córkę Krystynę z mężem, syna Jerzego i syna Henryka z żoną
16.30 Za ++ dziadków Franciszkę i Jana, Marię i Franciszka oraz ++ z rodzin Kuczera i Tomecki
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Ireny

SOBOTA, 5.04. - I sobota miesiąca

8.00 Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Tekli, Filipa, Stefanii, Tadeusza, Sabiny, Marka, Artura, Moniki i Edwarda
18.00 Za ++ rodziców Martę i Jana Markiewka, Natalię i Henryka Foltynek

V NIEDZIELA W. POSTU, 6.04.

7.30 Za ++ rodziców Luszyńskich i męża Andrzeja Huchnik
9.00 Za + Krystynę Czajka (II rocznica)
10.30 Za ++ Edwarda Czarneckiego, rodziców, rodzeństwo i Helenę
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św., ich rodziców oraz za roczne dzieci:
2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Alicji Bytom
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za ++ Janinę Lebioda i jej rodziców (do Miłosierdzia Bożego)

Porządek nabożeństw 23 - 30 marca 2014

III NIEDZIELA W. POSTU, 23.03.

7.30 Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Marię i Pawła Palka, Wiktorię i Józefa Donat
9.00 1 int.: Za ++ Huberta Bula, Jana Rezler, rodziców i rodzeństwo z obu stron
2 int.: Za + Grzegorza Kot (w rocznicę urodzin)
10.30 1 int.: Z okazji 83. rocznicy urodzin Wiktora Węgrzyn i 6. rocznicy urodzin Kasi Węgrzyn
2 int.: Z okazji rocznicy urodzin Agaty i Kamili oraz za + Józefa (w dniu imienin)
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Wiktorię (X rocznica) i Michała Przysieckich, siostrę Helenę i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ Stanisławę i Mariana Jaworskich, Eugenię, Karola i Henryka Drewniok oraz Jadwigi Smól
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 1 int.: Za + Emilię Matuszek
2 int.: Za + Mirosława Nowakowskiego

PONIEDZIAŁEK, 24.03.

8.00 W intencji Zuzanny z okazji rocznicy urodzin - z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i zdrowie
18.00 1 int.: Z okazji rocznicy urodzin Barbary Jasińskiej
2 int.: Za ++ rodziców Teodora i Martę Przybyła-Polczyk, Bronisława i Józefa, bratanka Tomasza, bratową Jadwigę i ++ z rodziny

WTOREK, 25.03. - uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00 Za ++ Franciszka, Marię i syna Pawła Rus
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Józefę i Antoniego Zarychta
2 int.: Za ++ Teresę Kulikowską (IV rocznica) i Józefa Kulikowskiego (XX rocznica)

ŚRODA, 26.03.

8.00 W intencji Krystyny Kajdan z okazji rocznicy urodzin
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków z obu stron i o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
2 int.: Za + Joannę Romanowicz (I rocznica)

CZWARTEK, 27.03.

8.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
2 int.: Za ++ Martę Kozyra, Helenę Siedlaczek i Tadeusza Ratajczaka
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za ++ Jana Kwiczała i ++ z rodzin Kwiczała i Czech

PIĄTEK, 28.03.

8.00 Za ++ Władysława Wróbel, żonę Józefę i rodziców z obu stron
16.30 Za ++ Martę, Walentego, Konrada i Henryka Romańczyk
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Za + Klarę Wiechoczek (I rocznica) i jej męża

SOBOTA, 29.03.

8.00 Za ++ Józefa i Gizelę Kachel
18.00 Za ++ Bożenę i Jana, ich córkę Józefę, rodziców i rodzeństwo

IV NIEDZIELA W. POSTU, 30.03.

7.30 Za + Czesława Chmiel (w dniu rocznicy urodzin)
9.00 Za ++ Marię i Franciszka Stramek
10.30 Za ++ Eleonorę Bromboszcz (V rocznica) i jej męża Alfreda
12.00 1 int.: Za ++ siostrę Helenę (rocznica), szwagra Mariana i rodziców Przysieckich
2 int.: Dziękczynna z okazji 80. rocznicy urodzin Marii Mańka oraz za + jej męża Ludwika (XXX rocznica)
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za + Franciszkę Mikołajczyk

Porządek nabożeństw 16 - 23 marca 2014

II NIEDZIELA W. POSTU, 16.03.

7.30 Za ++ z rodzin Grobosz i Wysocki
9.00 Za ++ rodziców Zbigniewa Kalina i Alicję Wojnar-Kalina
1 int.: Za ++ Elżbietę i Bernarda Bula
2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Magdy
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Mariannę i Ignacego, Wandę i Feliksa oraz synową Wandę
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Genowefy
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali
18.00 Za + Józefa Widera (w rocznicę urodzin), ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo

PONIEDZIAŁEK, 17.03.

8.00 Za ++ rodziców Franciszka i Annę Maciejczyk, braci Stanisława i Joachima
18.00 1 int.: Za ++ Aniele i Romualda
2 int.: Za + Jerzego Klabisz

WTOREK, 18.03.

8.00 Za ++ Tadeusza, Henryka i Zygmunta Kowalików
18.00 1 int.: Za ++ Genowefę (XXX rocznica) i Huberta Rockstein, rodziców Łucję i Franciszka Hachuła i ++ z rodziny Gerber
2 int.: Za + Edwarda Kurpas (X rocznica)

ŚRODA, 19.03. - św. Józefa Oblubieńca NMP

8.00 1 int.: Za ++ Krystynę i Władysława Marczykiewicz i Józefa Żechowskiego
2 int.: Za + Marka Dziurowicza
18.00 1 int.: Za ++ Józefa Orczyk i jego rodziców
2 int.: Za ++ Józefę i Stanisława Wołodko

CZWARTEK, 20.03.

8.00 Za ++ Danutę i Aleksandra Nowaków
17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Aleksandra Gulińskiego (I rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za + Stefanię Pająk

PIĄTEK, 21.03.

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Storożenko i za ++ Józefa i Genowefę
16.30 Za + Władysławę Głazowską
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Za ++ Annę Karkosz, brata Jana z żoną Zofią i synem Józefem

SOBOTA, 22.03.

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 60. rocznicy urodzin Edwarda
18.00 1 int.: Za + Michała Jurczuk
2 int.: Za ++ Józefa i Cecylię Krupka, Agnieszkę, Karola i Jacka Matuszczyk

III NIEDZIELA W. POSTU, 23.03.

7.30 Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Marię i Pawła Palka, Wiktorię i Józefa Donat
9.00 1 int.: Za ++ Huberta Bula, Jana Rezler, rodziców i rodzeństwo z obu stron
2 int.: Za + Grzegorza Kot (w rocznicę urodzin)
10.30 1 int.: Z okazji 83. rocznicy urodzin Wiktora Węgrzyn i 6. rocznicy urodzin Kasi Węgrzyn
2 int.: Z okazji rocznicy urodzin Agaty i Kamili oraz za + Józefa (w dniu imienin)
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Wiktorię (X rocznica) i Michała Przysieckich, siostrę Helenę i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ Stanisławę i Mariana Jaworskich, Eugenię, Karola i Henryka Drewniok oraz Jadwigi Smól
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 1 int.: Za + Emilię Matuszek
2 int.: Za + Mirosława Nowakowskiego

Porządek nabożeństw 9 -16 marca 2014

I NIEDZIELA W. POSTU, 9.03.

7.30 Za + Stanisława Kępkę
9.00 Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
10.30 1 int.: Za ++ Karolinę i Andrzeja Sawickich, ich dzieci i dziadków
2 int.: Za ++ Zdzisława, Janusza oraz Stanisławę i Kazimierza
12.00 1 int.: W intencji Włodzimierza Leśniowskiego z okazji 60. rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę MB
2 int.: Za ++ Jana i Józefę i ich dzieci
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali
18.00 1 int.: Za + Zygmunta Lorenz
2 int.: Za + dr. Józefa Przybyłę - o spokój duszy

PONIEDZIAŁEK, 10.03.

8.00 Za + Zdzisława Juraszczyk (II rocznica)
18.00 1 int.: Za ++ Edmunda Odorkiewicza (rocznica), żonę Helenę oraz Krystynę Odorkiewicz (rocznica) i jej rodziców
2 int.: Za + Stanisława Kępkę

WTOREK, 11.03.

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji Jadwigi z okazji 70. rocznicy urodzin
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Józefa i Marię Wieczorek (od dzieci i wnuków)
2 int.: Za ++ Tadeusza Przykling (IV rocznica), jego rodziców i rodzeństwo

ŚRODA, 12.03.

8.00 Za + Mariana Sobiech (od siostry Gabrieli i rodziny Prokopków)
18.00 1 int.: Za + Józefa Kadelę (XV rocznica)
2 int.: Za + Jana Godula

CZWARTEK, 13.03.

8.00 Za ++ Helenę i Jana Jurczak i ++ z rodziny
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za ++ Ignacego Kaczmarek, rodziców Zofię i Jana
2 int.: Za ++ Helenę (II rocznica) i Wiktora Szczypka

PIĄTEK, 14.03.

8.00 Za ++ Mariannę i Józefa Kowalików
16.30 Za + Marię Suwart (X rocznica)
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Za ++ Gertrudę i Feliksa Lubina

SOBOTA, 15.03.

8.00 W intencji Niny Mikołajczak, jej rodziców i chrzestnych z okazji Chrztu św.
18.00 Za ++ rodziców Wiktorię i Stanisława Nowak, brata Edwarda, siostrę Walentynę, bratanka Kazimierza i zięcia Jacka

II NIEDZIELA W. POSTU, 16.03.

7.30 Za ++ z rodzin Grobosz i Wysocki
9.00 Za ++ rodziców Zbigniewa Kalina i Alicję Wojnar-Kalina
1 int.: Za ++ Elżbietę i Bernarda Bula
2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Magdy
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Mariannę i Ignacego, Wandę i Feliksa oraz synową Wandę
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Genowefy
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali
18.00 Za + Józefa Widera (w rocznicę urodzin), ++ rodziców i teściów oraz pokrewieństwo

Porządek nabożeństw 2 - 9 marca 2014

NIEDZIELA, 2.03.
7.30 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: Za + Dagmarę Tobolewską (30. dzień po śmierci)
9.00 W intencji Mirosławy z okazji rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże
10.30 1 int.: Za ++ Helenę Odorkiewicz i Helenę Szrajber (z okazji imienin)
2 int.: Za ++ Ludwika, Jadwigę, Zofię i Jana Giebułtowicz
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
2 int.: W intencji małżonków Doroty i Henryka Foltynek - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00 1 int.: W intencji Emila Gullentops
2 int.: W intencji Zuzi i Wojtusia z okazji rocznicy urodzin

PONIEDZIAŁEK, 3.03.
8.00 Za + Mariana Sobiech (od Eugeniusza Sobiech z rodziną, z Lęborka)
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: Za ++ Helenę Miemczyk (w dniu rocznicy urodzin), męża Pawła i syna Piotra

WTOREK, 4.03. - św. Kazimierza Królewicza
8.00 Za + Kazimierza Skorek, ++ z rodzin Skorków, Karwasów i Maciągów
18.00 1 int.: Za ++ Sebastiana Ćmiel (XXIV rocznica) i Alojzego Kloc (XXXII rocznica)
2 int.: Za + Stanisława Kępkę

ŚRODA POPIELCOWA, 5.03.
8.00 Za ++ rodziców i rodzeństwo Kazimierczuk i Fober
16.00 Za ++ z rodziny Gbyl
18.00 Za + Stanisława Kępkę

CZWARTEK, 6.03. - I czwartek miesiąca
8.00 O błogosławieństwo Boże dla dzieci
17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: Za + Martę Wójcik (w rocznicę urodzin)

PIĄTEK, 7.03. - I piątek miesiąca
8.00 Za ++ rodziców Eugenię i Jana, żonę Emilię-Henrykę, siostrę Jadwigę, braci Józefa, Antoniego, Kazimierza, Dominika, przyrodnia siostrę Jadwigę ++ z rodzin Ejsmondów, Nagalewskich, Paszkowskich, Jasińskich i Sakczyńskich
16.30 Za + Stanisława Kępkę
17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Za + Antoniego Franik

SOBOTA, 8.03. - I sobota miesiąca
8.00 1 int.: W intencji członków „Żywego Różańca św.”
2 int.: Za + Stanisława Kępkę
18.00 1 int.: Za ++ Kazimierę i Karola, ich rodziców i rodzeństwo
2 int.: Za + Zofię Czakańską i ++ z rodzin Kiełczyński i Kowalski

I NIEDZIELA W. POSTU, 9.03.
7.30 Za + Stanisława Kępkę
9.00 Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
10.30 1 int.: Za ++ Karolinę i Andrzeja Sawickich, ich dzieci i dziadków
2 int.: Za ++ Zdzisława, Janusza oraz Stanisławę i Kazimierza
12.00 1 int.: W intencji Włodzimierza Leśniowskiego z okazji 60. rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę MB
2 int.: Za ++ Jana i Józefę i ich dzieci
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali
18.00 1 int.: Za + Zygmunta Lorenz
2 int.: Za + dr. Józefa Przybyłę - o spokój duszy

Porządek nabożeństw 23 lutego - 2 marca 2014

NIEDZIELA, 23.02.

7.30 Za + Stanisława Kępkę
9.00 1 int.: Z okazji 80. rocznicy urodzin Jana i 54. rocznicy ślubu Ewy i Jana Perek - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę
2 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji 70. rocznicy urodzin Zofii i 47. rocznicy urodzin Agaty
10.30 1 int.: Za ++ Łucję Kapica (I rocznica) i męża Antoniego
2 int.: Za ++ Helenę Odorkiewicz (rocznica), męża Edmunda, syna Andrzeja i ++ członków rodziny
12.00 1 int.: Za + Czesława Baran (XIV rocznica)
2 int.: Z okazji 30. rocznicy ślubu Grażyny i Macieja Makuch
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 60. rocznicy urodzin Krystyny

PONIEDZIAŁEK, 24.02.

8.00 Za + Bernarda Budzowskiego i jego rodziców
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: Za + Huberta Pluszke

WTOREK, 25.02.

8.00 Za + Józefa Wójtowicza
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anety

ŚRODA, 26.02.

8.00 Za + Henrykę Szydło
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
2 int.: Za + Stanisława Kępkę

CZWARTEK, 27.02.

8.00 Za + Mariana Sobiech (od Krystyny i Piotra Sobiechów oraz Przemyka i Sławka z Pobiedziska)
10.00 Z okazji 50-lecia Szkoły Podstawowej Nr 65
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kępkę
2 int.: Za + Jadwigę Kuśmierczyk (I rocznica)

PIĄTEK, 28.02.

8.00 Za + Mariana Sobiech (od rodziny Szomberg)
16.30 Za + Stanisławę Kucharską
18.00 Za + Stanisława Kępkę

SOBOTA, 1.03.

8.00 Za + Stanisława Kępkę
18.00 1 int.: Za + mamę Ernestynę Zielińską (XI rocznica)
2 int.: Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śl. Uniwersytetu Medycznego)

NIEDZIELA, 2.03.

7.30 Za + Stanisława Kępkę
9.00 W intencji Mirosławy z okazji rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże
10.30 1 int.: Za ++ Helenę Odorkiewicz i Helenę Szrajber (z okazji imienin)
2 int.: Za ++ Ludwika, Jadwigę, Zofię i Jana Giebułtowicz
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
2 int.: W intencji małżonków Doroty i Henryka Foltynek - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00 1 int.: W intencji Emila Gullentops
2 int.: W intencji Zosi i Wojtusia z okazji rocznicy urodzin

Strona 24 z 26

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie