Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 31 sierpnia - 7 września 2014

NIEDZIELA, 31.08.

7.30 Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aleksandry i jej rodziny
9.00 1 int.: Za + Elżbietę Łapasiewicz i rodziców (od sąsiadów z ul. Nasypowej)
2 int.: Za + Dorotę Bernacką z d. Jasiński
10.30 1 int.: W intencji rodziny Christoph
2 int.: W rocznicę śmierci za Jana i Cecylię Jóźwik oraz z rodzin Jóźwik i Jachimowski
12.00 1 int.: W intencji rocznego dziecka Franciszka Wójcik
2 int.: Za + Huberta Kalinowskiego (w 77. rocznicę urodzin)
18.00 1 int.: Za ++ Gabrielę i Zygmunta Kocurek
2 int.: W I rocznicę ślubu Wojciecha i Barbary Gembarski

PONIEDZIAŁEK, 1.09. - bł. Bronisławy

8.00 1 int.: Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dzieci kl. IV-VI ze Szk. Podst. Nr 11
2 int.: Dziękczynna z okazji 91. rocznicy urodzin Bronisława Ejsmond oraz z prośbą o Boże Miłosierdzie
10.00 Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dzieci kl. I-III ze Szk. Podst. Nr 11
18.00 Za ++ Helenę Odorkiewicz (rocznica), męża Jana, synów, Bronisławę Sikocińską (z okazji imienin), męża Franciszka i syna Adama

WTOREK, 2.09.

8.00 1 int.: Za + ks. prob. Pawła Lubosa
2 int.: Za + Stefana Haras
18.00 1 int.: Za ++ Stefana i Anielę Sołtysek
2 int.: Za + Jacka Wróbel (II rocznica)

ŚRODA, 3.09. - św. Grzegorza Wielkiego

8.00 W intencji Matyldy z prośbą o dary Ducha Św. z okazji rozpoczęcia edukacji szkolnej oraz Kajetana kontynuującego naukę szkolną
18.00 1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w dniu 91. rocznicy urodzin Stefanii Dziuk i w dniu rocznicy urodzin wnuka Grzegorza
2 int.: W intencji Ks. Prob. Eugeniusza Krasonia z okazji rocznicy urodzin

CZWARTEK, 4.09. - I czwartek miesiąca

8.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Maciejczyk, braci Stanisława i Joachima
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych i ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: Za + Stanisława Szwed (XXX rocznica)

PIĄTEK, 5.09. - I piątek miesiąca

8.00 Za ++ Krystynę i Zygmunta Krzyżaniak
16.30 Za ++ rodziców Jana i Klarę oraz Joannę i Stanisława
18.00 W intencji rodziny Wróbel

SOBOTA, 6.09. - I sobota miesiąca

8.00 W intencji rodziny Maciejczyk
18.00 1 int.: Dziękczynna z okazji 45. rocznicy ślubu Krystyny i Ludwika Gwizdoń i z prośbą o opiekę Bożą dla całej rodziny
2 int.: Za + Bronisława Tkacz (XX rocznica)

NIEDZIELA, 7.09.

7.30 Za + Stanisławę Paciorek
9.00 1 int.: Za + Michała Przysieckiego (w rocznicę urodzin) i ++ z rodziny
2 int.: W intencji rodziny Maciejczyk
10.30 1 int.: Za ++ Alfreda (rocznica) i Eleonorę Bromboszcz
2 int.: Dziękczynna z okazji 50. rocznicy urodzin Tomasza
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą Chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Agatę Menżyk i Katarzynę Pogoda
2 int.: Za + Zdzisława Kurcab
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 87. rocznicy urodzin Stefanii Klimasara

Porządek nabożeństw 3 - 31 sierpnia 2014

NIEDZIELA, 3.08.

7.30
9.00 Za + Alfonsa Krawiec (w dniu imienin - o spokój duszy - od syna i synowej)
10.30 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest święty i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
18.00 Za + Zofię Pacut (XXII rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 4.08.

8.00
18.00 Dziękczynna z okazji rocznicy małżeństwa Gertrudy i Zenona Guziejko

WTOREK, 5.08.

8.00
18.00 Za ++ rodziców Janinę i Kazimierza Więcioch, brata Edwarda oraz o radość życia wiecznego dla ++ dziadków i babć

ŚRODA, 6.08.

8.00
18.00 Ku czci MB Nieustającej Pomocy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla brata Bernarda i siostrzeńca Bogusława

CZWARTEK, 7.08.

8.00
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za ++ z rodzin Ślusarz i Namysłowski

PIĄTEK, 8.08.

8.00 Z okazji rocznicy urodzin Adelajdy Malskiej
18.00 Za + Janinę Baszta (I rocznica) oraz ++ rodziców

SOBOTA, 9.08.

8.00 Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00 Za ++ Elfrydę i Leona Skupień, brata Michała Skupień, rodziców Jadwigę i Piotra Sobczyk, Joannę i Marię Sobczyk, Piotra i Helenę Sobczyk

NIEDZIELA, 10.08.

7.30 Za ++ Emilię-Henrykę Ejsmond - żonę, matkę, babcię i prababcię (2. rocznica), rodziców i rodzeństwo z obu stron
9.00 Za ++ Henryka Michalika, rodziców Wosińskich i Michalik
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 20. rocznicy ślubu Ewy i Zbyszka
18.00 Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji rocznicy urodzin Wandy i Jana

  

PONIEDZIAŁEK, 11.08. - św. Klary

8.00 Za + Aleksandrę Gumula (9. rocznica)
18.00 Za + dr. Adama Maślankiewicza

WTOREK, 12.08. - św. Joanny Franciszki de Chantal

8.00 Za ++ siostry Zofię i Emilię
18.00 Za ++ Marię Szyja, Bernarda i Helenę Bromboszcz i Gertrudę Golec

ŚRODA, 13.08. - św. Poncjana i Hipolita

8.00 Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Ryszarda i Teresy Barcikowskich z prośbą o błogosławieństwo i miłosierdzie Boże dla nich i ich dzieci z rodzinami
18.00 Msza św. na Muchowcu - za parafian

CZWARTEK, 14.08. - św. Maksymiliana Kolbe

8.00 Za ++ Adama Sikocińskiego (rocznica), jego rodziców oraz Marię Dwornicką, jej rodziców i siostrę
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Dziękczynna i błagalna z okazji 85. rocznicy urodzin Rajmunda

PIĄTEK, 15.08. - uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.30
9.00 Za ++ Edmunda Czarneckiego i rodziców z obu stron
10.30 Za ++ rodziców Marię i Bronisława Wartak
15.00 W intencji nowożeńców: Piotra Tchórz - Aleksandry Bizoń
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski w intencji Elżbiety i Jana Bienek z okazji rocznicy ślubu z prośbą o dalszą opiekę Bożą

SOBOTA, 16.08. - św. Stefana Węgierskiego

8.00
18.00 Za + Helmuta Koczwarę (I rocznica)

 

 NIEDZIELA, 17.08.

7.30
9.00
10.30 Za ++ Józefa Chabora i rodziców z obu stron
18.00 Za ++ Stanisława Czekierda (X rocznica), Stanisława Szwed, Józefę i Józefa Pobieda

PONIEDZIAŁEK, 18.08.

8.00
18.00 Za + męża Tadeusza Karskiego

WTOREK, 19.08. - św. Jana Eudes

8.00 Za ++ mamę Krystynę Kolenda (w dniu rocznicy urodzin) i męża Maksymiliana
18.00 Za ++ Eugeniusza Smolińskiego i rodziców z obu stron

ŚRODA, 20.08. - św. Bernarda

8.00
18.00 Za + Jadwigę Golda (od syna Leszka z rodziną)

CZWARTEK, 21.08. - św. Piusa X, pap.

8.00
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00

PIĄTEK, 22.08. - wspomnienie NMP Królowej

8.00
18.00

SOBOTA, 23.08. - św. Róży z Limy

8.00
18.00 Z podziękowaniem za opiekę MB i z prośbą o dalszą opiekę dla córki Marii

NIEDZIELA, 24.08.

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ z rodziny Podleśnych
9.00 Za ++ Tadeusza i Juliana Marek
10.30 1 int.: Dziękczynienie za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 94. rocznicy urodzin Franciszki
2 int.: Za + Cecylię Jóźwik (III rocznica) oraz ++ z rodzin Jóźwik i Jachimowski
18.00

 

 PONIEDZIAŁEK, 25.08. - św. Ludwika

8.00
18.00 Za ++ Michała, jego ojca, dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną

WTOREK, 26.08. - uroczystość NMP Częstochowskiej

8.00 Dziękczynna z okazji 86. rocznicy urodzin Krystyny Zaleskiej i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
18.00 Za + żonę Reginę Wypiór

ŚRODA, 27.08. - św. Moniki

8.00 Za ++ rodziców Marię i Jana Niedzielskich oraz brata Waldemara
18.00 Za ++ Sewerynę i Jana Rezler, Stanisławę i Józefa Markowskich oraz ++ z rodzin Ignasiak i Rezler

CZWARTEK, 28.08. - św. Augustyna

8.00 Za ++ Helenę i Pawła Rakocz oraz Annę Liber
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + męża Teofila (XII rocznica) i ++ z rodziny Klima

PIĄTEK, 29.08. - wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.00 Za + Wacława Urbanek (VI rocznica)
18.00 W intencji małżonków Barbary i Jarosława oraz córek Magdaleny i Małgorzaty - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą

SOBOTA, 30.08.

8.00 Za + Janinę Szczypka (rocznica)
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o otoczenie opieką Bożą rodzin Chrzan i Perek

NIEDZIELA, 31.08.

7.30 Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aleksandry i jej rodziny
9.00 Za + Elżbietę Łapasiewicz i rodziców (od sąsiadów z ul. Nasypowej)
10.30 W intencji rodziny Christoph
12.00 1 int.: W intencji rocznego dziecka Franciszka Wójcik
2 int.: Za + Huberta Kalinowskiego (w 77. rocznicę urodzin)
18.00 Za ++ Gabrielę i Zygmunta Kocurek

Porządek nabożeństw 29 czerwca - 3 sierpnia 2014

NIEDZIELA, 29.06. - św. Piotra i Pawła

7.30 Za + Adama Brzezińskiego (XX rocznica)
9.00 Za + Irenę Wojna-Jastal
10.30 Za ++ z rodziny Żegleń
12.00 Za ++ Teofila i Helenę Bartoszek, Zofię i Mieczysława Brzostowskich oraz Marię Gawryluk
18.00 Za spokój duszy + Tadeusza Trojnara

PONIEDZIAŁEK, 30.06.

8.00 Za + Emilię-Henrykę - żonę, matkę, babcię i prababcię w dniu jej imienin oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00 Za + Genowefę Kowal (od Anny z mężem i synem)

WTOREK, 1.07.

8.00 Za ++ Halinę i Eugeniusza Kruza
18.00 Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)

ŚRODA, 2.07.

8.00 Za ++ Roberta Październik (XXXIII rocznica), żonę Martę i syna Gerarda
18.00 O radość życia wiecznego dla + Bronisława Rostek (od sąsiadów)

CZWARTEK, 3.07. - św. Tomasza Apostoła, I czwartek miesiąca

8.00 W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, kleryków, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od rodziny Lutych)

PIĄTEK, 4.07. - I piątek miesiąca

8.00 Za ++ Gertrudę i Alfreda, rodziców z obu stron i ++ z rodziny Machoń
18.00 Za + Aleksandra Wróbel

SOBOTA, 5.07. - I sobota miesiąca

8.00 Za + Agatę Sierkawską (III rocznica) i jej męża Józefa
18.00 W intencji Małgorzaty Szolc z okazji rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

NIEDZIELA, 6.07.

7.30 Za ++ Tadeusza Ratajczaka (VIII rocznica) i rodziców z obu stron
9.00 Za + Stanisława Strzyżewskiego (VII rocznica)
10.30 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest święty i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Antoninę Rajs
18.00 Za ++ Helenę Szrajberową (rocznica), jej męża Mariana, syna Włodzimierza i Dominikę Czarnocką

 

PONIEDZIAŁEK, 7.07.

8.00 Za + Elżbietę Tałasiewicz (od Zakładu Pogrzebowego „Resurrexit”)
18.00 Do MB Nieustającej Pomocy o łaski Boże i zdrowie na dalsze lata życia z okazji rocznicy urodzin Antoniny

WTOREK, 8.07. - św. Jana z Dukli

8.00 Za + Janinę Nawrot (3 miesiące po śmierci)
18.00 Za + Zbigniewa Katra

ŚRODA, 9.07.

8.00 Za + Henryka Smól (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
18.00 Za + mamę Ernestynę Zielińską

CZWARTEK, 10.07.

8.00 Za ++ rodziców Stanisławę i Józefa, Anielę i Jana
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za ++ z rodzin Wróbel i Namysło

PIĄTEK, 11.07. - św. Benedykta

8.00 W intencji kapłanów z naszej parafii
18.00 Za ++ Mieczysława Bocheńskiego (XI rocznica) oraz siostry Krystynę i Bernadetę

SOBOTA, 12.07. - św. Brunona z Kwerfurtu

8.00 W intencji członków „Żywego Różańca św.”
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji 10. rocznicy ślubu Anny i Marcina Macioł

NIEDZIELA, 13.07.

7.30 Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Aliny i Zdzisława Banaś
9.00 Za ++ rodziców Wiktorię i Michała (XXXV rocznica) Przysieckich i siostrę Helenę
10.30 Za ++ Marię Stanuch i rodziców Julię i Józefa Wider
18.00 Za + Kazimierza Szczęsny (rocznica urodzin) i ++ z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK, 14.07. - św. Henryka

8.00 Za ++ męża Tadeusza Filipczak, rodziców z obu stron, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za ++ Ludwika i Elżbietę Szyja

WTOREK, 15.07. - św. Bonawentury

8.00 O dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla rodziny Gocyla
18.00 Za ++ Teresę Dudek (III rocznica), męża Witolda Latacz (XVI rocznica), brata Wacława Żelezik (XIII rocznica), rodziców Florentynę i Stanisława Żelezik, teściów Krystynę i Władysława Latacz

ŚRODA, 16.07. - NMP z Góry Karmel

8.00 Za + Jana Wiesner (II rocznica)
18.00 Za ++ męża Kazimierza Sznurawa (XI rocznica) i rodziców Helenę i Jana Sznurawów

CZWARTEK, 17.07.

8.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Mariana Gruszka (XIV rocznica)
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od Mików z rodziną)

PIĄTEK, 18.07. - św. Szymona z Lipnicy

8.00 Za ++ rodziców i rodzeństwo Julię, Katarzynę, Annę, Wojciecha, Józefa, Apolinarego i Leona Makowiec
18.00 Za + Józefa Gwiazdowskiego (XXX rocznica)

SOBOTA, 19.07.

8.00
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 75. rocznicy urodzin Mariana Ryng

NIEDZIELA, 20.07.

7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 25. rocznicy ślubu Zofii i Kazimierza Giza
9.00 Z prośbą o zdrowie
10.30 Za + Czesława Baran
18.00 Za + Ryszarda Tkacz i rodziców z obu stron

 

PONIEDZIAŁEK, 21.07. - św. Apolinarego

8.00
18.00 Za + Henryka Smól (od sąsiadów z ul. Nasypowej)

WTOREK, 22.07. - św. Marii Magdaleny

8.00
18.00 Za + Stanisława Poręba (od sąsiadów z ul. Nasypowej nr 19, 21, 23)

ŚRODA, 23.07. - św. Brygidy, patronki Europy

8.00
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 40. rocznicy urodzin Wojciecha Gwizdoń

CZWARTEK, 24.07. - św. Kingi

8.00
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00

PIĄTEK, 25.07. - św. Jakuba apostoła

8.00 Za ++ rodziców Janinę i Czesława Liwacz i brata Jana
18.00 Za + Martę Gałuszka

SOBOTA, 26.07. - św. Joachima i Anny, rodziców NMP

8.00 Za ++ Michała, jego ojca, dziadków o bu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
18.00 Za ++ rodziców Michalinę i Marcina Bebłot, brata Kazimierza, bratową Antoninę, bratanka Grzegorza i zięcia Jacka

NIEDZIELA, 27.07.

7.30 Za ++ Annę i Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięcia
9.00 Za ++ męża Jana Czarskiego (II rocznica - o spokój duszy) i rodziców z obu stron
10.30 Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla + mamy Ireny
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji imienin

 

PONIEDZIAŁEK, 28.07.

8.00 Za ++ Józefa i Janinę Pomianowskich
18.00

WTOREK, 29.07. - św. Marty

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji imienin Marty
18.00

ŚRODA, 30.07.

8.00 Za ++ Eugenię (XIX rocznica) i Tadeusza Steblik
18.00 Za + Agnieszkę Piernikarczyk

CZWARTEK, 31.07. - św. Ignacego Loyoli, I czwartek miesiąca

8.00 W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Adelajdę Słota (I rocznica) i + Stefana Słota (w 100. rocznicę urodzin)
2 int.: Msza św. Dziękczynna w intencji odchodzących z parafii ks. Tomasza i ks. Łukasza

PIĄTEK, 1.08. - św. Alfonsa Marii Liguoriego, I piątek miesiąca

8.00
18.00 Za + Alfreda Puzio (I rocznica śmierci - od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach)

SOBOTA, 2.08. - św. Euzebiusza, I sobota miesiąca

8.00 Za ++ Łucję i Józefa Lubina, rodziców z obu stron oraz Monikę Tszenszel
14.00 W intencji nowożeńców: Sławomira Łapińskiego i Anny Wilk
18.00 Za + Franciszka Werner

NIEDZIELA, 3.08.

7.30
9.00 Za + Alfonsa Krawiec (w dniu imienin - o spokój duszy - od syna i synowej)
10.30 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest święty i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
18.00 Za + Zofię Pacut (XXII rocznica)

Porządek nabożeństw 22 - 29 czerwca 2014

NIEDZIELA, 22.06.

7.30 Za + Barbarę Koza
9.00 1 int.: Za ++ Barbarę Dziurowicz i Kazimierza Rożek
2 int.: Z okazji 9. rocznicy urodzin Alicji Wielka - z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
10.30 1 int.: W intencji ks. Józefa z okazji 85. rocznicy urodzin i 60. rocznicy święceń kapłańskich dziękując Bogu za wszystkie lata w służbie Bożej oraz o błogosławieństwo Boże na dalsze lata
2 int.: Za ++ Annę i Wiktora Hartman
12.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal (od chrzestnicy z Nowego Targu)
2 int.: W intencji dziecka Mikołaja Liber w dniu chrztu świętego
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od firmy „Tomet” z Żywca)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

PONIEDZIAŁEK, 23.06.

8.00 Z prośbą o zdrowie dla Zofii
18.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal
2 int.: Za + Alicję Sznurawa (VII rocznica)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

WTOREK, 24.06. - św. Jana Chrzciciela

8.00 Za ++ rodziców Jana i Stefanię, krewnych Janinę, Natalię i Eugeniusza, Wojciecha i jego żonę Franciszkę
18.00 1 int.: Za + ojca Jana Przybyło (w dniu imienin)
2 int.: Za ++ Adelę i Władysława Gierek oraz Krystynę Gacek
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

ŚRODA, 25.06.

8.00 Za +Zygmunta Masalskiego (o spokój duszy - 30. dzień po śmierci)
17.00 Z okazji zakończenia roku szkolnego dla kl. VI ze Szkoły Podst. nr 65
18.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal (od Franciszka i Stefanii Kowal)
2 int.: Za ++ Eugeniusza Apostel, rodziców, brata i teściów
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

CZWARTEK, 26.06.

8.00 Za ++ rodziców Krystynę i Maksymiliana Kolenda (IV rocznica)
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
2 int.: Za + ks. Marka Targiela
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

PIĄTEK, 27.06. - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00 Z okazji zakończenia roku szkolnego dzieci kl. IV i V ze Szkoły Podst. nr 11
10.00 Z okazji zakończenia roku szkolnego dzieci kl. I-III ze Szkoły Podst. nr 11
18.00 1 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od Violi i Tomka Haczków z dziećmi)
2 int.: Za + Bronisława Rostek (30. dzień po śmierci)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

SOBOTA, 28.06. - Niepokalanego Serca NMP

8.00 W intencji Marii Krzak o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. z okazji 71. rocznicy urodzin
18.00 Za + Lucjana Kasprzykiewicza (w 60. dzień po śmierci od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)

NIEDZIELA, 29.06. - św. Piotra i Pawła

7.30 Za + Adama Brzezińskiego (XX rocznica)
9.00 Za + Irenę Wojna-Jastal
10.30 Za ++ z rodziny Żegleń
12.00 Za ++ Teofila i Helenę Bartoszek, Zofię i Mieczysława Brzostowskich oraz Marię Gawryluk
18.00 Za spokój duszy + Tadeusza Trojnara

Porządek nabożeństw 15 - 22 czerwca 2014

NIEDZIELA, 15.06. - uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.30 O prawidłowy przebieg i szczęśliwy poród dla mamy dziecka
9.00 Za ++ Jana, Marię i Stanisława Szymczyk
10.30 1 int.: Za ++ rodziców Annę i Alojzego
2 int.: Rocznica I Komunii św.
12.00 1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Alfreda Jasny z okazji 70. rocznicy urodzin
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji rocznicy urodzin
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od żony i dzieci z rodzinami)

PONIEDZIAŁEK, 16.06.

8.00 1 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od rodziny Duńców)
2 int.: Za + Klarę Marcol
18.00 1 int.: Za + mamę Annę Kurzeja (w 100. rocznicę urodzin)
2 int.: Za + Danutę Chociłowską (w dniu urodzin)

WTOREK, 17.06. - św. Brata Alberta Chmielowskiego

8.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal (od Danuty i Jana Chmielak z rodziną)
2 int.: Za + Klarę Marcol
18.00 Za ++ Stanisława Kosterskiego i jego rodziców

ŚRODA, 18.06.

8.00 1 int.: Za ++ Jana Hudzik, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2 int.: Za + Janinę Nawrot (2 miesiące po śmierci)
18.00 Za + męża Jana Król (XVI rocznica)

CZWARTEK, 19.06. - uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.30 Za ++ Halinę Siedlaczek, Martę Kozyra i Tadeusza Ratajczak
9.00 W intencji Parafian - procesja z Najświętszym Sakramentem
Po procesji: Za + Helenę Siemieniewską (od sąsiadów z ul. Ligęzy 11 i 11b)
12.00 1 int.: Za + Ryszarda Trzaskowskiego (rocznica urodzin) i ++ z rodziny Trzaskowski
2 int.: Za ++ Józefa Treter (I rocznica), braci Stanisława i Adolfa Treter, ich rodziców Otylię i Stanisława
18.00 O radość życia wiecznego dla + Bogdana Kajdana (II rocznica śmierci)

PIĄTEK, 20.06.

8.00 Do Miłosierdzia Bożego w pewnej intencji
18.00 1 int.: Za + Józefa Sladkowskiego (XV rocznica)
2 int.: Za + Zdzisława Kucab (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

SOBOTA, 21.06. - św. Alojzego Gonzagi

8.00 Za + Genowefę Kowal (od chrzestnicy Ewy z mężem i dziećmi)
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa i ++ z rodziny
2 int.: Za + Wiesława Paluchowskiego (VII rocznica)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

NIEDZIELA, 22.06.

7.30 Za + Barbarę Koza
9.00 1 int.: Za ++ Barbarę Dziurowicz i Kazimierza Rożek
2 int.: Z okazji 9. rocznicy urodzin Alicji Wielka - z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
10.30 1 int.: W intencji ks. Józefa z okazji 86. rocznicy urodzin i 60. rocznicy święceń kapłańskich dziękując Bogu za wszystkie lata w służbie Bożej oraz o błogosławieństwo Boże na dalsze lata
2 int.: Za ++ Annę i Wiktora Hartman
12.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal (od chrzestnicy z Nowego Targu)
2 int.: W intencji dziecka Mikołaja Liber w dniu chrztu świętego
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od firmy „Tomet” z Żywca)
- procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła

Porządek nabożeństw 8 - 15 czerwca 2014

NIEDZIELA, 8.06. - uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marię i Stanisława Giza
9.00 1 int.: Za ++ teściów Cecylię i Wincentego Strzyżewskich
2 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza (XIV rocznica śmierci i 94. rocznica urodzin)
10.30 1 int.: Dziękczynna z okazji 70. rocznicy urodzin Danieli
2 int.: Za ++ Pawła Białek, Gizelę i Józefa Kachel
12.00 1 int.: Za + Mariusza Radzińskiego (XV rocznica)
2 int.: Za ++ Lesława Hawlink, Danutę Bieniewską i Helenę Czelny
18.00 1 int.: Za ++ Andrzeja Smól, dziadków z obu stron i Barbarę
2 int.: Z okazji 70. rocznicy urodzin Janusza - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata życia

PONIEDZIAŁEK, 9.06. - święto NMP Matki Kościoła

8.00 Za + Genowefę Kowal (od koleżanki Stasi z mężem)
16.00 Za + Annę Morawiec (od sąsiadów i przyjaciół)
18.00 1 int.: Z okazji 70. rocznicy urodzin Mariana Czajkowskiego
2 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od rodziny Lutych)

WTOREK, 10.06. - bł. Bogumiła

8.00 Za + ks. prob. Adolfa Kocurka
18.00 1 int.: Za ++ Krzysztofa Matysika (VI rocznica) i Zofię Kuźnik
2 int.: Za + Barbarę Skuczeń (od Zakładu Pogrzebowego „Resurrexit”)

ŚRODA, 11.06. - św. Barnaby, apostoła

8.00 Za ++ Halinę i Henryka Konieczko i rodziców z obu stron
18.00 1 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od przyjaciół z Brynowa)
2 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od przyjaciela Tadeusza z rodziną)

CZWARTEK, 12.06. - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

8.00 Za + Elżbietę Herok (II rocznica)
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za + Genowefę Kowal (od brata z żoną)
2 int.: Za ++ Stefanię i Tomasza Bordolińskich

PIĄTEK, 13.06. - św. Antoniego z Padwy

8.00 Dziękczynna i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Storożenko
16.30 Za wszystkich ++ przodków z rodziny Jarzynka
18.00 Za ++ Antoninę, Annę i Romana Oleksiak, Zbigniewa Bijak oraz jego rodziców

SOBOTA, 14.06. - bł. Michała Kozala

8.00 Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00 Za ++ Piotra, Franciszkę i córkę Marię

NIEDZIELA, 15.06. - uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.30 O prawidłowy przebieg i szczęśliwy poród dla mamy dziecka
9.00 Za ++ Jana, Marię i Stanisława Szymczyk
10.30 1 int.: Za ++ rodziców Annę i Alojzego
2 int.: Rocznica I Komunii św.
12.00 1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Alfreda Jasny z okazji 70. rocznicy urodzin
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji rocznicy urodzin
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od żony i dzieci z rodzinami)

Porządek nabożeństw 1 - 8 czerwca 2014

NIEDZIELA, 1.06. - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30 Z okazji rocznicy urodzin Barbary i z prośbą o szczęśliwy poród
9.00 1 int.: Za ++ Józefę Ceranowicz (XIII rocznica), męża Stanisława rodziców i rodzeństwo obu stron, Antoninę Jarosiewicz (XIII rocznica), jej męża, rodziców i rodzeństwo z obu stron
2 int.: Za ++ Helenę, Grzegorza, Marię, Wojciecha i Józefa
10.30 1 int.: Za + Annę Tomecką (I rocznica)
2 int.: Z okazji rocznicy urodzin Urszuli
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św., ich rodziców oraz za roczne dzieci: Mikołaja Szczembera
18.00 Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)

PONIEDZIAŁEK, 2.06.

8.00 1 int.: Za ++ Wiktorię i Pawła Lipa
2 int.: Za + Genowefę Kowal (od kuzynki Jasi z rodziną)
18.00 Za + Alfonsa Krawiec (od teściowej i szwagra z rodziną)

WTOREK, 3.06. - św. Karola Lwangi i towarzyszy

8.00 Z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie
18.00 1 int.: Za ++ Helenę Szrajberową (rocznica), męża Mariana, syna Włodzimierza i Dominikę Czarnocką
2 int.: Za ++ Joannę oraz rodziców Halinę i Marcelego

ŚRODA, 4.06.

8.00 Za + Magdalenę Leki i ++ z rodzin Leki i Tendera
18.00 1 int.: Za ++ Marię i Franciszka Ubowskich
2 int.: Za ++ Jacka Kuś i rodziców

CZWARTEK, 5.06. - św. Bonifacego - I czwartek miesiąca

8.00 1 int.: Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwy przebieg operacji dla Marioli
2 int.: Za ++ męża Stanisława, syna Andrzeja, zięcia Wiktora, rodziców z obu stron oraz z podziękowaniem za zdrowie Franciszki
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: Za + Alfonsa Krawiec (od rodziny Buranek)

PIĄTEK, 6.06. - I piątek miesiąca

8.00 1 int.: Za ++ Marię i Edwarda Rozmus, Mariannę i Józefa Bajda
2 int.: Za + Wandę Pomianowską (XX rocznica)
16.30 Za + Genowefę Kowal (od Jolanty i Jana Węgrzyniak)
18.00 Dziękczynna z okazji 55. rocznicy ślubu Krystyny i Rajmunda

SOBOTA, 7.06. - I sobota miesiąca

8.00 Za + Romana Klepka (VII rocznica)
18.00 1 int.: Za + Jacka Matuszczyk
2 int.: Za ++ Bogumiłę i Mieczysława Rajkowskich

NIEDZIELA, 8.06. - uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marię i Stanisława Giza
9.00 1 int.: Za ++ teściów Cecylię i Wincentego Strzyżewskich
2 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza (XIV rocznica śmierci i 94. rocznica urodzin)
10.30 1 int.: Dziękczynna z okazji 70. rocznicy urodzin Danieli
2 int.: Za ++ Pawła Białek, Gizelę i Józefa Kachel
12.00 1 int.: Za + Mariusza Radzińskiego (XV rocznica)
2 int.: Za ++ Lesława Hawlink, Danutę Bieniewską i Helenę Czelny
18.00 1 int.: Za ++ Andrzeja Smól, dziadków z obu stron i Barbarę
2 int.: Z okazji 70. rocznicy urodzin Janusza - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata życia

Strona 25 z 29

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

(w okresie wakacyjnym
5 lipca - 31 sierpnia)

poniedziałek
18:45-20:00
wtorek
18:45-20:00
środa
18:45-20:00
czwartek
18:45-20:00
piątek
18:45-20:00

 W sprawach pilnych
dotyczących np. pogrzebu
proszę dzwonić na probostwo,
tel. nr 32 2518 660.

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie