Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 25 maja - 1 czerwca 2014

NIEDZIELA, 25.05.

7.30 1 int.: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny i jej rodziny
2 int.: Za ++ mamy Krystynę Kolenda i Helenę Jarczak
9.00 1 int.: Za ++ mamy Elfrydę Konieczny i Elżbietę Wojtas
2 int.: Za ++ Marię i Ryszarda Justyna oraz rodziców z obu stron
10.30 Za ++ Stefanię i Roberta Pohl (w rocznicę urodzin)
12.00 1 int.: Za + Gustawę Curyło
2 int.: Za ++ Zdzisławę Skuza (IV rocznica) oraz Jana Skuza, Teodorę i Zdzisława Łukaszczyk
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Walerię Leśniak (IX rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 26.05. - św. Filipa Nereusza

8.00 Za + mamę Wiktorię Przysiecką
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Barbarę Skuczeń (30. dzień po śmierci)
2 int.: Za + Jolantę Pawełczyk i ++ z rodzin Gajda i Babisz

WTOREK, 27.05. - św. Augustyna z Canterbury

8.00 Za + Józefa Nowakowskiego (od rodziny Dub)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Mirosławę Bogucką, rodziców Wandę i Kazimierza, siostrę Marię Przybylską
2 int.: Za ++ Filipinę Karkosz, jej brata Roberta z żoną Heleną

ŚRODA, 28.05.

8.00 Za + Józefa Nowakowskiego (od siostry Heleny z rodziną)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Zdzisława i Łucję Fedelińskich
2 int.: Za + Emilię Szwed (XXX rocznica)

CZWARTEK, 29.05. - św. Urszuli Ledóchowskiej

8.00 Za + Józefa Nowakowskiego (od brata Eugeniusza z rodziną)
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ ojca Józefa Zielińskiego, dziadków Weronikę i Jana Zielińskich
2 int.: Za ++ rodziców Irenę i Tadeusza, Marię i Dobrosława (o spokój dusz)

PIĄTEK, 30.05. - św. Jana Sarkandra

8.00 W intencji rodziny Brawańskich
16.30 Za ++ Eugenię i Jerzego Ciszewskich i ++ z rodziny
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Annę Mleczko (rocznica) i ++ z pokrewieństwa z obu stron

SOBOTA, 31.05. - święto Nawiedzenia NMP

8.00 Za + Genowefę Kowal (od rodziny Fryźlewiczów z Nowego Targu)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: O radość życia wiecznego dla ++ mamy Elfrydy (II rocznica), ojca Jana, brata Henryka Gazda oraz pokrewieństwa z obu stron
2 int.: Za ++ Anielę i Stefana Sołtysek

NIEDZIELA, 1.06. - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30 Z okazji rocznicy urodzin Barbary i z prośbą o szczęśliwy poród
9.00 1 int.: Za ++ Józefę Ceranowicz (XIII rocznica), męża Stanisława rodziców i rodzeństwo obu stron, Antoninę Jarosiewicz (XIII rocznica), jej męża, rodziców i rodzeństwo z obu stron
2 int.: Za ++ Helenę, Grzegorza, Marię, Wojciecha i Józefa
10.30 Za + Annę Tomecką (I rocznica)
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św., ich rodziców oraz za roczne dzieci: Mikołaja Szczembera, Natalię Dłutko
2 int.: Za + Stefanię Pałka (II rocznica)
18.00 Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)

Porządek nabożeństw 18 - 25 maja 2014

NIEDZIELA, 18.05.

7.30 Za + Andrzeja Krasowskiego (od teściowej)
9.00 Za ++ Henryka Urbańskiego (IV rocznica), rodziców Urbańskich i Jurasików
10.30 1 int.: Za + Marię Detko
2 int.: Msza św. Dziękczynna w intencji czynnych i zmarłych członków chóru męskiego „Hejnał” z okazji 102. rocznicy powstania zespołu
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Zofii Leńczyk
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Andrzeja Stolarzewicza (w dniu imienin)

PONIEDZIAŁEK, 19.05.

8.00 1 int.: Za ++ Antoniego, Cecylię, Teresę i Czesława Rak i ++ z rodziny
2 int.: Za + Zofię Fatyga (30. dzień po śmierci)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Bogdana Kajdan
2 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od Józefa Wrzoł)

WTOREK, 20.05.

8.00 1 int.: Za ++ Hildegardę i Ernesta Kotulskich
2 int.: Za + Stefana Haras (w 33. rocznicę urodzin)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ dziadków Małgorzatę i Ludwika Lubina
2 int.: Za + Józefa Nowakowskiego (30. dzień po śmierci)

ŚRODA, 21.05. - św. Jana Nepomucena

8.00 Za + Józefa Nowakowskiego (od siostry Ireny Piec)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ z rodziny Kucharczyk
2 int.: Za ++ Monikę i Pawła Goryczka

CZWARTEK, 22.05.

8.00 Za ++ Marię i Janusza Choma i rodziców z obu stron
17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Wiktora Klimasara (VI rocznica), rodziców, braci i siostry z obu stron
2 int.: Za + Genowefę Kowal (od rodziny Krzystyniaków z Nowego Targu)

PIĄTEK, 23.05.

8.00 Z okazji 60. rocznicy urodzin
16.30 W pewnej intencji
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od sąsiadów z ul. Kanarków)
2 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną

SOBOTA, 24.05. - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Storożenko oraz za ++ Helenę, Franciszka, Kazimierza i Marię
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Bogumiłę Rajkowską (od sąsiadów)
2 int.: Za tragicznie zmarłą Magdalenę Bratek

NIEDZIELA, 25.05.

7.30 1 int.: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny i jej rodziny
2 int.: Za ++ mamy Krystynę Kolenda i Helenę Jarczak
9.00 1 int.: Za ++ mamy Elfrydę Konieczny i Elżbietę Wojtas
2 int.: Za ++ Marię i Ryszarda Justyna oraz rodziców z obu stron
10.30 Za ++ Stefanię i Roberta Pohl (w rocznicę urodzin)
12.00 1 int.: Za + Gustawę Curyło
2 int.: Za ++ Zdzisławę Skuza (IV rocznica) oraz Jana Skuza, Teodorę i Zdzisława Łukaszczyk
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Walerię Leśniak (IX rocznica)

Porządek nabożeństw 11 - 18 maja 2014

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, 11.05.

7.30 1 int.: Za ++ Łucję i Szczepana Czakańskich, Jadwigę i Mikołaja Czakańskich, Zofię Dominicką i ++ z rodzin Czakański, Dominicki i Szczepek
2 int.:O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ireny z okazji rocznicy urodzin
9.00 1 int.: Za+ męża Jana
2 int.: Za ++ Henryka Ośmińskiego (XV rocznica) i rodziców z obu stron
10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. ze Szk. Podst. Nr 11
12.15 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. ze Szk. Podst. Nr 65
18.00 1 int.: Z okazji 85. rocznicy urodzin Zdzisława Kurcab - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
2 int.: Za ++ Rudolfa Student (XXX rocznica), rodziców z obu stron i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 12.05.

8.00 Za ++ rodziców Jana i Eugenię, żonę Emilię-Henrykę, siostrę Jadwigę, braci Józefa, Antoniego, Kazimierza, Dominika, siostrę przyrodnią Jadwigę, ++ z rodzin Ejsmondów, Nagalewskich, Paszkowskich, Kasińskich i Salczyńskich
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Józefę i Teresę Tutakiewicz
2 int.: Za ++ męża Kazimierza Skorupka (XVI rocznica), Antoniego i Mariannę Skorupka

WTOREK, 13.05.

8.00 Za ++ Klarę Wiechoczek (w rocznicę urodzin), jej męża, brata oraz rodziców z obu stron
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich ks. Proboszcza Jarosława Paszkota
2 int.: W intencji Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy urodzin i imienin

ŚRODA, 14.05.

8.00 1 int.: Za + Za + Daniela Wiktor
2 int.: Za ++ Katarzynę i Józefa Malski
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Marię Karkosz i jej rodziców
2 int.: Za ++ Zofię, Franciszkę i Tadeusza Pacut

CZWARTEK, 15.05.

8.00 1 int.: Za ++ rodziców Zofię i Zygmunta
2 int.: Za ++ Andrzeja Choińskiego, jego ojca i ++ z rodziny
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Adama, Marię, Jerzego i Mariana Rostek
2 int.: Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Barcikowskich

PIĄTEK, 16.05.

8.00 Za ++ Andrzeja i Annę Raczyńskich
16.30 Za ++ Zofię i Mariana Sowińskich i ++ z rodziny
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za ++ rodziców Mariannę i Michała Lutomskich, siostry Stanisławę z mężem, Pelagię z mężem, siostrę Franciszkę i brata Edmunda

SOBOTA, 17.05.

8.00 Z okazji 18. rocznicy urodzin o łaskę wiary
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Huberta Kalinowskiego (I rocznica), jego rodziców Helenę i Gotfryda
2 int.: Za ++ rodziców Jadwigę i Mikołaja Czakańskich i siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 18.05.

7.30 Za + Andrzeja Krasowskiego (od teściowej)
9.00 Za ++ Henryka Urbańskiego (IV rocznica), rodziców Urbańskich i Jurasików
10.30 1 int.: Za + Marię Detko
2 int.: Msza św. Dziękczynna w intencji czynnych i zmarłych członków chóru męskiego „Hejnał” z okazji 102. rocznicy powstania zespołu
12.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Zofii Leńczyk
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Andrzeja Stolarzewicza (w dniu imienin)

Porządek nabożeństw 4 - 11 maja 2014

NIEDZIELA, 4.05.

7.30 1 int.: O błogosławieństwo Boże i zdrowie w pewnej intencji
2 int.: Za + Stefana Roskosz
9.00 1 int.: Za ++ męża Henryka Romańczyka (XXV rocznica), rodziców Piotra i Gertrudę oraz zięcia Waldemara
2 int.: Za + Adama Pawłowskiego
10.30 W intencji dzieci przystępujących do wczesnej Komunii św.
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
2 int.: Dziękczynna z okazji 60. rocznicy ślubu Marii i Henryka Smól
18.00 1 int.: Za ++ Rozalię i Alfonsa Scheitza
2 int.: Za ++ Zofię i Floriana Zajdel (w rocznicę śmierci) oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK, 5.05.

8.00 Za ++ męża Stanisława, rodziców Mieczysława i Stanisławę
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + mamę Annę Bienek (z okazji 100. rocznicy urodzin)
2 int.: Za + Janinę Obłąk

WTOREK, 6.05. - św. Apostołów Filipa i Jakuba

8.00 Za + Eryka Lesz i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla żyjących z rodziny
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Bronisława Tkacz
2 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od Anny, Władysława Grygierczyk i córek Urszuli i Danuty z rodziną)

ŚRODA, 7.05.

8.00 1 int.: Za ++ rodzeństwo Halinę i Stanisława
2 int.: Za ++ męża Wojciecha Sienkiewicza, rodziców Genowefę i Mariana oraz teściów Marię i Franciszka oraz ++ z rodziny
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Z podziękowaniem za przeżyte lata i z prośbą do MB o zdrowie dla rodziny i wytrwałość w trudnych chwilach, z okazji rocznicy urodzin Małgorzaty Kowalskiej

CZWARTEK, 8.05. - św. Stanisława, biskupa, głównego Patrona Polski

8.00 Za ++ rodziców Zofię i Ryszarda Gwizdoń i brata Jana
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kuśmierskiego
2 int.: Za ++ Jadwigę Nowicką (rocznica), rodziców i rodzeństwo oraz Stanisławę Kuć (z okazji imienin)

PIĄTEK, 9.05.

8.00 Za ++ rodziców Monikę i Piotra Nowak
16.30 Z okazji 19. rocznicy urodzin Aleksandry Nowak
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Stanisława i Józefę Wołodko
2 int.: W I rocznicę Komunii św. dzieci wczesnokomunijnych

SOBOTA, 10.05.

8.00 W intencji członków „Żywego Różańca św.”
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Zofię i Aleksandra Hanwerker
2 int.: Za ++ Władysława Szymańskiego (IV rocznica), rodziców Józefa i Stanisławę

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, 11.05.

7.30 Za ++ Łucję i Szczepana Czakańskich, Jadwigę i Mikołaja Czakańskich, Zofię Dominicką i ++ z rodzin Czakański, Dominicki i Szczepek
9.00 1 int.: Za+ męża Jana
2 int.: Za ++ Henryka Ośmińskiego (XV rocznica) i rodziców z obu stron
10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. ze Szk. Podst. Nr 11
12.15 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. ze Szk. Podst. Nr 65
18.00 1 int.: Z okazji 85. rocznicy urodzin Zdzisława Kurcab - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
2 int.: Za ++ Rudolfa Student (XXX rocznica), rodziców z obu stron i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw 27 kwietnia - 4 maja 2014

NIEDZIELA, 27.04. - Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.30 Za ++ rodziców Helenę i Henryka Musiał
9.00 Za ++ Stanisławę i Kazimierza Gralak, Zdzisława i Janusza Zajda
10.30 1 int.: Za + męża Henryka Pawlica (IX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: W intencji rocznego dziecka Jerzego Benisz
12.00 Z okazji rocznicy ślubu Kazimierza i Ireny oraz z okazji rocznicy urodzin Ireny
18.00 Za ++ Antoninę i Mieczysława Miszczyk i Krystynę Turek

PONIEDZIAŁEK, 28.04. - św. Wojciecha - patrona Polski

8.00 Za ++ brata Jana Stawskiego (X rocznica), rodziców i pokrewieństwo Joncel, Żmijewski, Zieliński i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + Jerzego Narowskiego (XXIV rocznica)

WTOREK, 29.04. - św. Katarzyny Sieneńskiej

8.00 Za + Romana Żur
18.00 Za ++ dziadków Zofię i Maksymiliana Szaflik oraz ojca Wiktora

ŚRODA, 30.04.

8.00 Za + Stanisława Dziuk (w rocznicę urodzin) i ++ z rodzin Dziuk i Przewieźlik
18.00 O błogosławieństwo Boże i dary Ducha świętego dla Ireny i Piotra

CZWARTEK, 1.05. - św. Józefa Rzemieślnika, I czwartek miesiąca

8.00 Za ++ Gertrudę, męża Alfreda, rodziców z obu stron
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: Za ++ rodziców Eryka i Annę Tomeckich oraz siostrę Annę Karczewską

PIĄTEK, 2.05. - św. Atanazego

8.00 Za ++ Henryka Główka, rodziców z obu stron, Jana i Różę Wolf, Magdalenę Tabor
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za + Alfreda Puzio (od pracowników Biblioteki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)

SOBOTA, 3.05. - NMP Królowej Polski

8.00 O błogosławieństwo Boże, światło Ducha św. i zdrowie dla Mateusza oraz w intencji całej rodziny
16.00 Za + Krystynę Hajda (30. dzień po śmierci)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji rocznicy urodzin

NIEDZIELA, 4.05.

7.30 1 int.: O błogosławieństwo Boże i zdrowie w pewnej intencji
2 int.: Za + Stefana Roskosz (30. dzień po śmierci)
9.00 1 int.: Za ++ męża Henryka Romańczyka (XXV rocznica), rodziców Piotra i Gertrudę oraz zięcia Waldemara
2 int.: Za + Adama Pawłowskiego
10.30 W intencji dzieci przystępujących do wczesnej Komunii św.
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
2 int.: Dziękczynna z okazji 60. rocznicy ślubu Marii i Henryka Smól
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Rozalię i Alfonsa Scheitza
2 int.: Za ++ Zofię i Floriana Zajdel (w rocznicę śmierci) oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Porządek nabożeństw 20 - 27 kwietnia 2014

NIEDZIELA, 20.04. - Wielkanoc

7.30 1 int.: O zdrowie dla syna Pawła oraz z prośbą o dobre wyniki w nauce
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
9.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla rodziny Balcarek
10.30 1 int.: Z okazji 94. rocznicy urodzin Heleny Michalskiej - do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
2 int.: W intencji Jana i Marii Klatka z okazji 55. rocznicy ślubu
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 86. rocznicy urodzin Anieli Jędrzejak
2 int.: W intencji Agnieszki z prośbą o dary Ducha Świętego
18.00 Do czci Serca Pana Jezusa i MB Nieustającej Pomocy o pomoc w zdaniu matury dla wnuków Sebastiana i Kamila (od babci)

PONIEDZIAŁEK, 21.04. - II święto

7.30 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie oraz z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji rocznicy urodzin Klary
2 int.: Za ++ męża Eugeniusza i rodziców z obu stron
9.00 1 int.: Za ++ rodziców Sabinę i Jana Perek
2 int.: Za + brata Dariusza Skiba i z prośbą o opiekę Bożą dla jego żony i syna Jasia
10.30 1 int.: Z okazji 60. rocznicy urodzin Barbary
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o światło Ducha Świętego dla Krzysia Nowakowskiego w 10. rocznicę urodzin oraz w intencji rodzeństwa, rodziców i rodziców chrzestnych
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest święty i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Franciszka Guzik i Maksymiliana Orczyk
2 int.: Dziękczynna z okazji 90. rocznicy urodzin Małgorzaty Lubina
3 int.: Dziękczynna z okazji 80. rocznicy urodzin Ludwika Orłowskiego - z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny
18.00 Za + Stanisława Kustusz

WTOREK, 22.04.

8.00 1 int.: Za ++ Jana, Teresę Herok, Bolesława i Henryka Herok
2 int.: Za ++ z rodziny Hajduk
18.00 Za + mamę Janinę Olejnik

ŚRODA, 23.04.

8.00 Za + syna Adama (w rocznicę urodzin), ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo i dusze opuszczone
18.00 1 int.: Za ++ Andrzeja Odorkiewicza (I rocznica), żonę Krystynę i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ Marię i Waldemara Bogusz

CZWARTEK, 24.04.

8.00 Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Hanus
17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Za ++ Wojciecha i Barbarę Kilar oraz Janinę Stapińską
2 int.: Za + Teresę Szewczyk

PIĄTEK, 25.04.

8.00 Za ++ Michała, Waleskę, dwóch braci, dwie bratowe, siostrę Łucję Mazur, Marię i Konrada Biela
16.30 Za + Tadeusza Kuśmierczyka (XX rocznica)
18.00 W intencji ks. Tomasza Sakwerdy z okazji rocznicy urodzin

SOBOTA, 26.04.

8.00 Za ++ rodziców Hildegardę i Józefa oraz żonę Barbarę Drabczyk
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
2 int.:

NIEDZIELA, 27.04. - Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.30 Za ++ rodziców Helenę i Henryka Musiał
9.00 Za ++ Stanisławę, Kazimierza, Zdzisława i Janusza
10.30 1 int.: Za + męża Henryka Pawlica (IX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: W intencji rocznego dziecka Jerzego Benisz
12.00 Z okazji rocznicy ślubu Kazimierza i Ireny oraz z okazji rocznicy urodzin Ireny
18.00 Za ++ Antoninę i Mieczysława Miszczyk i Krystyny Turek

Porządek nabożeństw 13 - 20 kwietnia 2014

NIEDZIELA PALMOWA, 13.04.

7.30 1 int.: Za ++ męża Stanisława Dudek i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ rodziców Krystynę (VI rocznica) i Maksymiliana Kolenda
9.00 1 int.: Za ++ męża Kazimierza (XII rocznica), zięcia Ryszarda i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ Krystynę (XI rocznica) i rodziców z obu stron
10.30 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze do Miłosierdzia Bożego z okazji 80. rocznicy urodzin Zygmunta Ścigaj
2 int.: Za ++ Łucję Brawańską (XX rocznica), męża Edwarda (70. rocznica) i pokrewieństwo
12.00 1 int.: W rocznicę śmierci ukochanej żony, mamy i babci Heleny Feliks
2 int.: Za ++ Teresę i Marka Targiel
17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne
18.00 Za + Ryszarda Wiśniewicz (III rocznica)

W. PONIEDZIAŁEK, 14.04.

8.00 Za ++ Antoniego, Wojciecha, Barbarę Kilar oraz Janinę Stapińską
18.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą dla Marii z okazji 70. rocznicy urodzin oraz dla męża Piotra z córkami
2 int.: Za + Stanisławę Szewieczek (od rodzin Okolus i Grygierczyk)

W. WTOREK, 15.04.

8.00
18.00 1 int.: Za ++ męża Andrzeja Sordyl (XII rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Za + Marię Wartak (od Zakładu Pogrzebowego „Resurrexit”)

W. ŚRODA, 16.04.

8.00
18.00 Za ++ Stefanię i Edwarda Knechtów

WIELKI CZWARTEK, 17.04.

7.30 Spowiedź św. do godz. 11.00
8.00 Udzielanie Komunii św.
14.00 Spowiedź św. do wieczornej liturgii
16.00 Za + Irenę Kurpas
18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej - w intencji Parafian
· przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy
· adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 22.00

WIELKI PIĄTEK, 18.04.

7.00 Rozpoczęcie adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy
· spowiedź św. do godz.11.00
9.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
14.00 Spowiedź św. do wieczornej liturgii
18.00 Ceremonie Wielkopiątkowe: Liturgia Słowa, adoracja Krzyża św., Komunia św., procesja do Bożego Grobu
· adoracja Pana Jezusa w Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA, 19.04.

7.00 Rozpoczęcie adoracji Pana Jezusa w Bożym Grobie
· spowiedź św. do godz. 11.00
10.00 Adoracja Pana Jezusa w Bożym Grobie dla dzieci
14.00 Święcenie potraw wielkanocnych co pół godziny do godz. 17.00
· spowiedź św. do ceremonii wieczornych
20.00 Liturgia Wigilii Paschalnej: Liturgia Światła, Liturgia Słowa, Liturgia Chrzcielna, Eucharystia i procesja rezurekcyjna

NIEDZIELA, 20.04. - Wielkanoc

7.30
9.00
10.30 1 int.: Do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Heleny Michalskiej z okazji 94. rocznicy urodzin
2 int.: W intencji Jana i Marii Klatka z okazji 55. rocznicy ślubu
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 86. rocznicy urodzin Anieli Jędrzejak
2 int.: W intencji Agnieszki o dary Ducha Świętego
18.00 Do Serca Pana Jezusa i MB Nieustającej Pomocy o pomoc w zdaniu matury dla wnuków Sebastiana i Kamila (od babci)

Strona 26 z 29

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

(od 22.01.2018 nowe godziny)
poniedziałek

9:00-10:00, 16:45-17:45
wtorek
9:00-10:00
środa
16:45-17:45
czwartek
9:00-10:00, 16:45-17:45
piątek
9:00-10:00

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie