Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 19 - 26 listopada 2017

NIEDZIELA, 19.11

7.30 1 int.: Za + Stefana Śruborz
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia w intencji Urszuli z okazji rocznicy urodzin
9.00 1 int.: W intencji Miłosza Chatys z okazji I rocznicy urodzin
2 int.: W intencji Kamili o światło Ducha Św., błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego
10.30 1 int.: Za ++ Adelę Pyszny (XXXV rocznica) oraz ojca Henryka
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: Za + Józefa Kucza
18.00 1 int.: Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich, Stanisławę i Tadeusza Nawrockich
2 int.: Za ++ z rodzin Wieczniak i Kwiatkowski

PONIEDZIAŁEK, 20.11 – św. Rafała Kalinowskiego

8.00 1 int.: O błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., i wiarę dla Maksymiliana oraz w intencji rodziny
2 int.: Za ++ Macieja, jego rodziców i dziadków
18.00 Za ++ Wandę i Zbigniewa Szafruga (rocznica śmierci)

WTOREK, 21.11 – Ofiarowanie NMP

8.00 Za + Andrzeja Szyja (rocznica urodzin)
18.00 1 int.: Za + Klemensa Gudela
2 int.: Za + męża Zenona Walasek, ++ rodziców Annę i Jana Walkiewicz oraz ++ Krystynę i Zdzisława Marciniak i ++ z rodzin

ŚRODA, 22.11 – św. Cecylii

8.00 Za + ojca Franciszka Paszkot (XI rocznica)
18.00 1 int.: Za + ks. Marka Targiela
2 int.: Za ++ Aleksandra Falkowskiego (XV rocznica) i rodziców z obu stron

CZWARTEK, 23.11

8.00 Za + Tomasza Soćko
18.00 1 int.: Za + męża Andrzeja Gębala (I rocznica)
2 int.: O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry oraz o zdrowie dla matki i dzieci

PIĄTEK, 24.11 – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30 W intencji ministrantów z okazji wspomnienia ich Patrona
18.00 Za ++ rodziców Leokadię i Michała, brata Jerzego i zięcia Marka

SOBOTA, 25.11 – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

8.00 1 int.: Za ++ Cecylię i Antoniego Rak i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ rodziców Cecylię i Stanisława Idczak oraz brata Józefa
18.00 Za ++ Stanisława i Bohdana i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 26.11 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.30 Za ++ rodziców Leokadię i Zenona i męża Marka
9.00 Za ++ rodziców Katarzynę i Wacława, braci Bolesława, Stefana, Ignacego, Józefa, Helenę i Weronikę Urbańskich i syna Henryka
2 int.: W intencji kolejarzy, emerytów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy
10.30 1 int.: Za + Roberta Niedbał
2 int.: Za + Tadeusza Kuszplak
12.00 1 int.: Za ++ rodziców Helenę i Czesława Chmiel
2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Ewy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla całej rodziny
18.00 Za ++ Stefanię Wilczyńską (rocznica) i jej męża Waleriana

Porządek nabożeństw: 12 do 19 listopada 2017 r.

NIEDZIELA, 12.11

7.30 Za + Stefana Śruborz (30. dzień – od p. Jedynak)
9.00 Za ++ Magdalenę i Mariannę Rygus i rodziców
10.30 1 int.: W intencji Jerzego z okazji rocznicy urodzin – o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego
12.00 1 int.: Za ++ Józefa i Marię Szulc
2 int.: Za ++ Eugeniusza i Marię Kołodziejczyk
18.00 Za ++ Michalinę, Antoniego, Marcina, Kazimierza i Grzegorza Bebłok, Danutę i Stanisława Hudaszek

PONIEDZIAŁEK, 13.11 – św. Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od brata Jana Michałka z rodziną)
18.00 Za ++ rodziców Martę i Henryka oraz rodzeństwo

WTOREK, 14.11

8.00 Za + siostrę Danutę (II rocznica)
18.00 1 int.: O szczęśliwy przebieg operacji Roberta
Intencja odprawiana w Trzciance 2 int.: Za ++ Krystynę i Stanisława Rak

ŚRODA, 15.11 – św. Alberta Wielkiego

7.30 Za ++ żonę Ewę, rodziców i teściów
18.00 Za + matkę Stefanię Kubiesa

CZWARTEK, 16.11

8.00 Za + Edmunda Czarneckiego
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Jadwigę Maresch

PIĄTEK, 17.11 – św. Elżbiety Węgierskiej

8.00 Za + Narcyza Stawskiego (IX rocznica) i ++ z rodzin Żmijewskich, Zielińskich i Joncel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 Za + Jana Maresch
18.00 Za + Anielę Gordon (w dniu rocznicy urodzin)

SOBOTA, 18.11 – bł. Karoliny Kózkównej

8.00 Za ++ z rodzin Jaskuła i Kałdonek
18.00 1 int.: Za ++ Franciszka Sikocińskiego (rocznica), żonę Bronisławę, syna Adama, Edmunda Odorkiewicza (w dniu imienin) oraz Krystynę i Barbarę
2 int.: Za + Krystynę Morawiec (I rocznica)

NIEDZIELA, 19.11

7.30 W intencji Urszuli z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
9.00 W intencji Miłosza Chatys z okazji I rocznicy urodzin
10.30 1 int.: Za + Adelę Pyszny (XXXV rocznica)
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)
12.00 1 int.: Za + Magdalenę Rymarz (o radość życia wiecznego)
2 int.: Za + Józefa Kucza
18.00 1 int.: Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich, Stanisławę Tadeusza Nawrockich
2 int.: Za ++ z rodzin Wieczniak i Kwiatkowski

Porządek nabożeństw: 5 - 12 listopada 2017

NIEDZIELA, 5.11

7.30 W intencji Karola z okazji 3 rocznicy urodzin
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Elżbiety Juranek z okazji 80. rocznicy urodzin oraz w intencji rodziny
2 int.: Za + Wandę Lesz (30 dzień po śmierci)
10.30 1 int.: Za + Jerzego Raszka (XX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za + Eleonorę Solecką (IX rocznica) i ++ z rodziny
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Weronikę Kosińską
18.00 Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich oraz w pewnej intencji

PONIEDZIAŁEK, 6.11

8.00 1 int.: Za ++ Mariannę, Józefa i Józefę Sieradzki i ++ z rodzin Sieradzki i Zając
2 int.: Za ++ Rajmunda Karkosz, Janinę Brożek
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 Dziękczynna z okazji 60. rocznicy urodzin Barbary Jarczak

WTOREK, 7.11

8.00 1 int.: Za ++ Henryka Ferdynus (III rocznica), ojca Bernarda (VII rocznica) i ++ z rodziny
2 int.:
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Feliksa, Gertrudę Lubina
2 int.: Za ++ Jerzego Kazaka i rodziców z obu stron

ŚRODA, 8.11

8.00 Za + matkę chrzestna Paulinę
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 1 int.: Za ++ Jana Bańka (II rocznica), jego rodziców i brata
2 int.: Za ++ męża Stanisława Adamus, jego rodziców Martę i Pawła, teściów Pawła i Annę Lokaj

CZWARTEK, 9.11

8.00 Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: O Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Zuzanny Tochowicz
2 int.: Za ++ parafian i dusze zalecane

PIĄTEK, 10.11 – św. Leona Wielkiego, pap.

8.00 Za + Marię Kotyrba i ++ z rodziny
16.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji ks. Marcina Wójcika (od Anny)
18.00 Za + Władysława Rokickiego (XV rocznica)

SOBOTA, 11.11 – św. Marcina z Tours

8.00 Za ++ rodziców Joannę i Pawła Bula, rodzeństwo Helenę, Pawła, Waltera, Huberta, Adolfa i ++ z rodzin Bula i Leś
18.00 1 int.: W intencji Ojczyzny
2 int.: Za ++ rodziców Mikołaja i Jadwigę Czakański i siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 12.11

7.30 Za + Stefana Śruborz (30 dzień – od p. Jedynak)
9.00 Za ++ Magdalenę i Mariannę Rygus i rodziców
10.30 1 int.: Z okazji rocznicy urodzin Jerzego – o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata
2 int.: Za + Teodora Brzostowskiego
12.00 1 int.: Za ++ Józefa i Marię Szulc

Porządek nabożeństw: 29 października - 5 listopada 2017

NIEDZIELA, 29.10

7.30 Za ++ męża Marka oraz rodziców Leokadię i Zenona
9.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od syna Karola)
2 int.: Za ++ rodziców Bronisławę i Karola Bieniek, Mariannę i Stanisława Ścigała, Ewę i Pawła Śmiłowskich oraz pokrewieństwo z obu stron
10.30 1 int.: W intencji Parafian
2 int.: Za + ojca Ignacego (I rocznica)
3 int.: W intencji Tymona Ligarskiego z okazji I urodzin
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 50. rocznicy ślubu w intencji kochanych, drogich naszym sercom rodziców – Magdaleny i Józefa Szymczyk
2 int.: Za ++ Władysława Palian (XIX rocznica) i rodziców z obu stron
3 int.: Za ++ Katarzynę i Jana Ryfa
18.00 Za ++ męża Zbigniewa Myga (XV rocznica), jego ojca Stanisława i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 30.10

8.00 1 int.: Za ++ mamę Annę Smuda (XIX rocznica), ojca Alojzego Smuda, pokrewieństwo z obu stron i dusze opuszczone
2 int.: Za ++ mamę Łucję Kapusta (XVIII rocznica), mężów, pokrewieństwo z obu stron i dusze opuszczone
18.00 Za ++ Wiktorię, Krystynę i Jerzego Bednorz

WTOREK, 31.10

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od siostry Marii z mężem i rodziną)
18.00 1 int.: Za + Karola Musioła (XXXV rocznica)
2 int.: W intencji Krystiana – z prośbą o błogosławieństwo Boże

ŚRODA, 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 Za + ks. kanonika Adolfa Kocurka
9.00 Za + Stanisława Dziuk (XVII rocznica) i ++ z rodzin Dziuk i Przewieźlik
10.30 1 int.: Za ++ Alicję, Janinę i Henryka Stryjewskich, Józefa i Helenę Ścigalskich, Danutę Mielecką
2 int.: Za ++ Irenę Tatar, Henryka Kuzia, Halinę i Józefa Mokuch, Jerzego Seifert
12.00 Za + Sebastiana Anioł
18.00 Za ++ Stefana i Józefa Szydłowski, Irenę i Jerzego Cierpka, Jadwigę i Szczepana Cierpka, ++ z rodzin z obu stron, ++ Barbarę, Jadwigę i Jerzego Szymszal oraz Romana Michalak

CZWARTEK, 2.11 – Dzień Zaduszny

8.00 1 int.: Za + męża Wita Łojewskiego (I rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ Julię, Katarzynę, Wojciecha, Leona Makowiec, Bernarda Białas, Gertrudę i Ignacego Bik
18.00 Za ++ Parafian i dusze zalecane

PIĄTEK, 3.11 – I piątek miesiąca

8.00 Za + męża Marka i mamę Wandę
16.30 O zdrowie dla Natalki Miozga (od przyjaciół)
18.00 Za ++ rodziców Helenę i Edwarda oraz dziadków z obu stron

SOBOTA, 4.11 – św. Karola Boromeusza – I sobota miesiąca

8.00 Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00 1 int.: Za ++ Florentynę, Karola, Józefa, Romualda Białas
2 int.: Za + Krystynę Guziejko (rocznica)

NIEDZIELA, 5.11

7.30
9.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji Elżbiety Juranek z okazji 80. rocznicy urodzin oraz całej rodziny
2 int.: Za + Wandę Lesz (30 dzień po śmierci)
10.30 1 int.: Za + Jerzego Raszka (XX rocznica) i ++ z rodziny
2 int.: Za + Eleonorę Solecką (IX rocznica) i ++ z rodziny
12.00 W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Weronikę Kosińską
18.00 Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich oraz w pewnej intencji

Porządek nabożeństw: 22 - 29 października 2017

NIEDZIELA, 22.10 – św. Jana Pawła II

7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji Marii i Grzegorza z okazji 35. rocznicy ślubu
9.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od Reginy)
2 int.: Za ++ z rodzin Lorenz, Januszke, Burzyński i Giec
10.30 1 int.: Za + Franciszka Domanika (XXI rocznica) i ++ rodziców z obu stron
2 int.: W intencji córki Amelii z okazji 6. rocznicy urodzin
12.00 1 int.: Dziękczynna w intencji Stanisławy i Jana z okazji 29. rocznicy ślubu
2 int.: W intencji lekarzy i pracowników służby zdrowia z okazji wspomnienia ich patrona św. Łukasza
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Marię i Franciszka Lenartowskich, Ludwikę i Stanisława Kurcab oraz męża Zdzisława
2 int.: Za + Cecylię Krupka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk

PONIEDZIAŁEK, 23.10

8.00 Za ++ ciocię Małgorzatę Nawrot (100. rocznica urodzin), męża Edmunda Nawrot, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1 int.: Za + Helenę Goli (II rocznica)
2 int.: Za + Ryszarda Przybyło (30. dzień po śmierci)

WTOREK, 24.10

8.00 1 int.: Za ++ Elżbietę i Katarzynę Żemełka i ich rodziców
2 int.: Za + ks. Alojzego Siemienika (44. rocznica)
18.00 Za + Bogumiłę Pilarską (X rocznica)

ŚRODA, 25.10

8.00 Za + Emilię Zbijowską (V rocznica)
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kuśmierskiego
2 int.: Za + Teresę Kloc (V rocznica)

CZWARTEK, 26.10

8.00 Za ++ rodziców Stanisława i Emilię Dynia
15.00 W intencji nowożeńców: Dawid Morawiec – Patrycja Pogoda
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Helenę i Fryderyka Jasny i siostrę Margot Sikora
2 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

PIĄTEK, 27.10

8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB, w intencji rodziny
16.30 Za + Tadeusza Międzybrodzkiego (z okazji imienin)
18.00 Za + Henrykę Krenzel (rocznica urodzin), + męża Konrada i ++ z rodzin Krenzel i Koczy

SOBOTA, 28.10 – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00 Za + Edwarda Fura (XXX rocznica) i ++ rodziców z obu stron
14.00 W intencji nowożeńców: Krzysztof Górny – Dorota Domaradzka
18.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Anny i Jana Kos z okazji 45. rocznicy ślubu, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla całej rodziny
2 int.: Za + męża Franciszka Chmiel (XIX rocznica)

NIEDZIELA, 29.10

7.30 Za ++ męża Marka oraz rodziców Leokadię i Zenona
9.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od syna Karola)
2 int.: Za ++ rodziców Bronisławę i Karola Bieniek, Mariannę i Stanisława Ścigała, Ewę i Pawła Śmiłowskich oraz pokrewieństwo z obu stron
10.30 1 int.: W intencji Parafian
2 int.: Za + ojca Ignacego (I rocznica)
12.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 50. rocznicy ślubu w intencji kochanych, drogich naszym sercom rodziców – Magdaleny i Józefa Szymczyk
2 int.: Za ++ Władysława Palian (XIX rocznica) i rodziców z obu stron
3 int.: Za ++ Katarzynę i Jana Ryfa
18.00 Za ++ męża Zbigniewa Myga (XV rocznica), jego ojca Stanisława i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 15 - 22 października 2017

NIEDZIELA, 15.10

7.30 Za + Edwarda Kita (od teściowej Stanisławy)
9.00 Za ++ Helenę i Bolesława Trzcionka i rodziców z obu stron
10.30 1 int.: Za ++ Jerzego i Hildegardę Otrząsek, rodziców Fyrla i Wolny oraz Różę Ottenburger
2 int.: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji dziadków Teresy i Kazimierza oraz Agnieszki z okazji 20. rocznicy urodzin
12.00 1 int.: Z podziekowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże z okazji 80. rocznicy urodzin Barbary Soleckiej
2 int.: Za ukochaną mamę i babcię + Gertrudę Feliks-Morciszek (rocznica), za ++ ojca Franciszka i ojczyma Wincentego
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Heleny z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Jadwigę Golda (IV rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 16.10 – św. Jadwigi Śląskiej – patronki Śląska

8.00 Za + Henryka Walickiego i ++ z rodziny
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Wandę i Franciszka Goryczkę, Marię i Alojzego Dziadek
2 int.: Za + Rudolfa Michałek (od sąsiadki Ireny Legierskiej z Milówki)

WTOREK, 17.10 – św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od brata Antosia z żoną, Janusza Michałek z rodziną i Jolanty Michałek z rodziną)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za ++ Tadeusza Płaszczyk, rodziców i brata, Jacka Szymańskiego, Halinę Kozimską, rodziców i brata

ŚRODA, 18.10 – św. Łukasza Ewangelisty

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od sąsiadów Adama i Bożeny z Milówki)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za ++ męża Edwarda (XXX rocznica), zięcia Tadeusza, rodziców i rodzeństwo z obu stron

CZWARTEK, 19.10 – św. Pawła od Krzyża

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od bratanka Henryka Michałek z rodziną)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Teresę Tutakiewicz, Romana Koczwańskiego, teściów Katarzynę i Ludwika
2 int.: Za ++ Władysława i Adelę Gierek oraz Krystynę Gacek

PIĄTEK, 20.10 – św. Jana Kantego

8.00 Za + Rudolfa Michałek (od rodziny Cupek)
16.30
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą w intencji Hani z okazji 25. rocznicy urodzin

SOBOTA, 21.10

8.00 Za + Stefanię Nowak (30. dzień po śmierci)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Zdzisława Okulińskiego (XIV rocznica) i ++ rodziców z obu stron

NIEDZIELA, 22.10

7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże z okazji 35. rocznicy ślubu Marii i Grzegorza
9.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od Reginy)
2 int.: Za ++ z rodzin Lorenz, Januszka, Burzyński i Giec
10.30 1 int.: Za + Franciszka Domanika (XXI rocznica) i ++ rodziców z obu stron
2 int.: W intencji córki Amelii z okazji 6. rocznicy urodzin
12.00 1 int.: Dziękczynna w intencji Stanisławy i Jana z okazji 29. rocznicy ślubu
2 int.: W intencji lekarzy i pracowników służby zdrowia z okazji wspomnienia ich patrona św. Łukasza
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Marię i Franciszka Lenartowskich, Ludwikę i Stanisława Kurcab oraz męża Zdzisława
2 int.: Za + Cecylię Krupka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk

Porządek nabożeństw: 8 - 15 października 2017

NIEDZIELA, 8.10

7.30 Za ++ rodziców Elfrydę i Jana Konieczny oraz brata Henryka
9.00 1 int.: Za + Jana Urbańskiego (od koleżanek siostry Jadzi)
2 int.: Za + Zofię Gąsior (II rocznica)
10.30 1 int.: W intencji Pelagii Kurpas (rocznica urodzin)
2 int.: Za + Janinę Rybicką (VI rocznica)
12.00 1 int.: W intencji Asi Wieczorek z okazji II rocznicy urodzin
2 int.: Za + Wacława Stapińskiego
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za + Edwarda Kita (od szwagra Wiesława z rodziną)

PONIEDZIAŁEK, 9.10

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Edwarda Kita (od koleżanek i kolegów z MPGK w Katowicach)
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji Leszka Pietrzaka z okazji urodzin

WTOREK, 10.10

8.00
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za ++ Jadwigę, Romualda, Jana, Edwarda i ++ z rodzin Kwiczała, Czech, Szydłowski i Michalik

ŚRODA, 11.10 – św. Jana XXIII, pap.

8.00
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Halinę Bolek (od sąsiadów)
2 int.: Za ++ Krystynę Gajewską (rocznica) i męża Henryka

CZWARTEK, 12.10

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji Szymona z okazji 30. rocznicy urodzin
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za ++ męża Jana Hachuła (rocznica urodzin), rodziców z obu stron, Genowefę i Huberta Rockstein

PIĄTEK, 13.10 – bł. Honorata Koźmińskiego

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Za + Alicję Stryjewską

SOBOTA, 14.10

8.00
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Józefę, rodziców i krewnych
2 int.: Za + męża Pawła Zawadzkiego (IV rocznica)

NIEDZIELA, 15.10

7.30 Za + Edwarda Kita (od teściowej Stanisławy)
9.00 Za ++ Helenę i Bolesława Trzcionka i rodziców z obu stron
10.30 1 int.: Za ++ Jerzego i Hildegardę Otrząsek, rodziców Fyrla i Wolny
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w intencji dziadków Teresy i Kazimierza oraz Agnieszki z okazji 20. rocznicy urodzin
12.00 1 int.: Za + Gertrudę Morciszek
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dobro oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże z okazji 80. rocznicy urodzin Barbary Soleckiej
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Heleny z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Jadwigę Golda (IV rocznica)

Strona 4 z 29

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

(od 22.01.2018 nowe godziny)
poniedziałek

9:00-10:00, 16:45-17:45
wtorek
9:00-10:00
środa
16:45-17:45
czwartek
9:00-10:00, 16:45-17:45
piątek
9:00-10:00

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie