Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 30 października - 6 listopada 2016

NIEDZIELA, 30.10 – Rocznica Uroczystości Poświęcenia Kościoła

7.30    Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie dla męża z okazji 45. rocznicy ślubu (od żony i dzieci)
9.00    1 int.: Za parafian
    2 int.: Za ++ Leonorę Stolecką oraz ++ z najbliższej rodziny
10.30    1 int.: Za ++ Franciszka Domanika (XX rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Daniela Baluch – z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.00    1 int.: Za ++ Władysława Palian (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Michała, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i znalezienie pracy

PONIEDZIAŁEK, 31.10

8.00    Za + Zdzisława Siewierskiego, zmarłych z rodziny Siewierski i Gąsior, oraz wszystkich krewnych zmarłych
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Karola Musioła (XXXIV rocznica)
    2 int.: Za + Annę Bies (od Beaty i Dariusza Siwik z rodziną)

WTOREK, 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30    Za ++ Barbarę (I rocznica), Jadwigę i Jerzego Szymszal, Józefę i Stefana Szydłowskich, Irenę, Jerzego, Jadwigę i Szczepana Cierpka oraz + Zbigniewa
9.00    1 int.: Za ++ Marka Gierlotkę, Adelę i Henryka Pyszny oraz ++ z rodzin Gierlotka i Pyszny
    2 int.: Za + Augustyna Heizer (XXV rocznica)
10.30    1 int.: Za ++ Alicję, Janinę i Henryka Stryjewskich, Józefa i Helenę Ścigalskich oraz Danutę Nitecką, Irenę Tatar
    2 int.: Za ++ Henryka Kusia, Halinę i Józefa Makuch oraz Jerzego Seifert
12.00    Za + Stanisława Dziuk (XVI rocznica) i ++ z rodzin Dziuk i Przewieźlik
18.00    Za ++ Marię i Józefa Szulc

ŚRODA, 2.11 – Dzień Zaduszny

8.00    Za ++ Ryszarda i Barbarę Trzmielewskich i ++ z rodziny Budeń
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za + Ks. Kan. Kocurka oraz za ++ parafian i dusze zalecane
    2 int.: Za + Annę Bies (od Anny i Rafała Konior z rodziną)

CZWARTEK, 3.11 – św. Marcina de Porres – I czwartek miesiąca

8.00    Za + matkę chrzestną Paulinę (o wieczne zbawienie)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Zdzisława Fedelińskiego

PIĄTEK, 4.11 – św. Karola Boromeusza – I piątek miesiąca

8.00    Za ++ Antoniego, Helenę, Franciszka, Kazimierza i pozostałych ++ z rodzin Burczyński i Storożenko
16.30    Za ++ Roberta i syna Adama
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    Za ++ rodziców Helenę i Edwarda oraz rodziców z obu stron

SOBOTA, 5.11 – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
14.00    W intencji nowożeńców: Doroty Czarnasiak – Janusza Będkowskiego
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za ++ Jerzego Raszka i ++ z rodzin Raszka i Ploch
    2 int.: Za ++ rodziców Florentynę i Karola Białas

NIEDZIELA, 6.11

7.30    Za ++ Marię i Józefa Sieradzki i z rodzin Sieradzki i Zając
9.00    Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
10.30    Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Bronisława i Zofii Sadowski
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
    2 int.: Za ++ ks. Tadeusza Kasprzyka, męża Ludwika, braci i siostry
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich i w pewnej intencji
    2 int.: Za + Stanisława Wieczorek (XV rocznica) oraz ++ z rodzin Wieczorek, Małek i Jureczko

Porządek nabożeństw 23 - 30 października 2016

NIEDZIELA, 23.10

7.30 W intencji Barbary i Ryszarda Rygus z okazji 25. rocznicy ślubu
9.00 Za ++ Helenę, Grzegorza, Wojciecha, Marię i Józefa
10.30 Za ++ Władysława Kozłowskiego (XII rocznica), Stanisława i Feliksa Kapusta, Bolesława, Władysława i Jana Kozłowskich oraz Stanisławę Kosińską (I rocznica)
12.00 1 int.: Ku czci św. Łukasza w intencji lekarzy i całej służby zdrowia
2 int.: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Krystyny i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Cecylię Krupka

PONIEDZIAŁEK, 24.10

8.00 Za ++ Elżbietę i Katarzynę Żemełka i ich rodziców
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Helenę Goli (I rocznica)
2 int.: Za + Annę Bies (od Jadwigi i Tadeusza Fajprzyk z Hecznarowic)

WTOREK, 25.10

8.00 Za ++ rodziców Julię, Wojciecha, Katarzynę, braci Józefa, Apolinarego, Leona oraz Annę Makowiec, Bernarda Białas, Gertrudę i Ignacego Bik, Bronisława Leńczyk
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kuśmierskiego
2 int.: Za + Emilię Zbijowską (IV rocznica)

ŚRODA, 26.10

8.00 Za + Annę Bies (od szwagierki Józefy z rodziną)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
2 int.: Za ++ rodziców Helenę i Fryderyka Jasny i siostrę Margot Sikora

CZWARTEK, 27.10

8.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę MB oraz o zdrowie dla całej rodziny
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Henrykę Krenzel (w dniu urodzin), męża Konrada i ++ z rodzin Krenzel i Koczy
2 int.: Za + Roberta Merker (30. dzień po śmierci)

PIĄTEK, 28.10 – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00 Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
13.00 W intencji nowożeńców: Doroty Walasz i Artura Wieczorka
16.30 Z okazji rocznicy urodzin Małgorzaty Romańczyk
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Dziękczynna z okazji 55. rocznicy ślubu Franciszki i Stanisława Różyckich oraz z okazji 80. rocznicy ur. Stanisława

SOBOTA, 29.10

8.00 Za ++ Krystynę Gajewską (30. dzień po śmierci) i jej męża Henryka
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Włodzimierza, Mieczysławę i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ Reginę Wypiór, Józefa i Annę Wowra oraz Wilhelma i Annę Wypiór

NIEDZIELA, 30.10 – Rocznica Uroczystości Poświęcenia Kościoła

7.30 Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie dla męża z okazji 45 rocznicy ślubu (od żony i dzieci)
9.00 1 int.: Za parafian
2 int.: Za ++ Leonorę Stolecką oraz ++ z najbliższej rodziny
10.30 1 int.: Za ++ Franciszka Domanik (XX rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Daniela Banuch – z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.00 1 int.: Za ++ Władysława Palian (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Michała, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i znalezienie pracy

Porządek nabożeństw: 16 - 23 października 2016

NIEDZIELA, 16.10

7.30    Za ++ Helenę i Józefa Walewskich
9.00    1 int.: Za + Katarzynę Ryfa
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie w intencji Marka
10.30    1 int.: Za ++ Hildegardę i Jerzego Otrząsek oraz ++ rodziców Fyrla i Wolny
    2 int.: Za ++ z rodzin Furmanik i Fusiackich
12.00    1 int.: W rocznicę śmierci ukochanej mamy i babci ++ Gertrudy Morciszek, ojca Franciszka, ojczyma Wincentego
    2 int.: Za + Jacka (V rocznica)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od syna Sławka z rodziną)

PONIEDZIAŁEK, 17.10 – św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00    Za ++ rodziców Annę i Alfonsa Bienek oraz ++ Annę i Jana Kurzeja
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Annę Bies (od szwagra Jana z żoną)
    2 int.: Za + Jana Klimczaka

WTOREK, 18.10 – św. Łukasza Ewangelisty

8.00    1 int.: O zdrowie dla Natalki i dziadka Tadeusza
    2 int.: Za + Henryka Waleckiego oraz ++ z rodziny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ męża Edwarda (XXIX rocznica), zięcia Tadeusza, rodziców i rodzeństwo z obu stron

ŚRODA, 19.10 – św. Pawła od Krzyża

8.00    Za ++ Tadeusza Płaszczyk, rodziców, brata, szwagra Lucjana, Apolonię, Kazimierza Skrajniak, córkę Halinę i syna Jerzego
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Teresę Tutakiewicz, męża Romana Koczwańskiego, teściów Katarzynę i Ludwika
    2 int.: Za ++ Eleonorę i Jerzego Balzam

CZWARTEK, 20.10 – św. Jana Kantego

8.00    1 int.: Za + Annę Bies (od Krystyny Gałgan z rodziną Hecznarowicz)
    2 int.: W intencji Agaty i Magdaleny
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ brata Jacka Kusia oraz rodziców

PIĄTEK, 21.10

8.00    Za + Roberta Merker
16.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Wiesławy Feja z okazji 80. rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ Zdzisława Okulińskiego (XIII rocznica) oraz rodziców z obu stron

SOBOTA, 22.10 – św. Jana Pawła II, pap.

8.00    Za ++ z rodzin Barcikowskich, Nawareckich, Maliszewskich i Sołgała
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Franciszka Chmiel (XVIII rocznica) oraz rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Stanisława i Emilię Dyniów

NIEDZIELA, 23.10

7.30    
9.00    Za ++ Helenę, Grzegorza, Wojciecha, Marię i Józefa
10.30    Za ++ Władysława Kozłowskiego (XII rocznica), Stanisława i Feliksa Kapusta, Bolesława, Władysława i Jana Kozłowskich oraz Stanisławę Kosińską (I rocznica)
12.00    1 int.: Ku czci św. Łukasza w intencji lekarzy i całej służby zdrowia
    2 int.: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Krystyny i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za + Cecylię Krupka

Porządek nabożeństw: 9 - 16 października 2016

NIEDZIELA, 9.10

7.30    Za ++ męża Marka oraz rodziców Leokadię i Zenona
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Elfrydę i Jana Konieczny oraz brata Henryka
    2 int.: Za + Zofię Gąsior (I rocznica)
10.30    1 int.: W intencji Stanisławy i Jana z okazji rocznicy ślubu
    2 int.: Za + Barbarę Rogozińską
12.00    1 int.: Dziękczynna z okazji 30. rocznicy ślubu Grażyny i Kazimierza Zeman
    2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Pelagii Kurpas
    3 int.: Za ++ Franciszka Twaroga (50. rocznica śmierci), jego rodziców, brata i bratową
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą z okazji 85. rocznicy urodzin Leszka

PONIEDZIAŁEK, 10.10 – św. Dionizego

8.00    Za + Juliusza Suchy (o spokój duszy i radość nieba)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Maksymiliana, Marię i Martę Kurpas
    2 int.: Za ++ Adelę, Władysława i Krystynę Gierek (o spokój duszy i radość wieczną)

WTOREK, 11.10 – św. Jana XXIII

8.00    1 int.: Za + Henryka Pyszny (do Miłosierdzia Bożego o zbawienie duszy)
    2 int.: Za + Ludwikę Horwath-Gumuła
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od córki Magdy z synem)

ŚRODA, 12.10 – bł. Jana Beyzyma

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca Świętego” i ich rodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Wandę i Franciszka Goryczka, Marię i Alojzego Dziadek
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Agnieszki i Dariusza Kobiela

CZWARTEK, 13.10 – bł. Honorata Koźmińskiego

8.00    Za + Annę Bies (od Mateusza Bies z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Alicję Stryjewską
    2 int.: Za + Pawła Zawadzkiego (III rocznica)

PIĄTEK, 14.10 – św. Małgorzaty Marii Alacoque

8.00    Za + Annę Bies (od Piotra Godzic z rodziną)
16.30    Za ++ męża Zdzisława Markowskiego, rodziców Konstantego i Władysławę Piekut oraz siostrę Wiesławę Poziemską
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ Stanisława i Florentynę, córkę Teodorę z mężem Januszem

SOBOTA, 15.10 – św. Teresy od Jezusa

8.00    
14.00    W intencji nowożeńców: Tadeusza Rutkowskiego – Barbary Radzik
17.30    Nabożeństwo  różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Marię i Franciszka Lenartowskich, Ludwikę i Stanisława Kurcab i męża Zdzisława
    2 int.: Za ++ rodziców Jadwigę i Mikołaja Czakańskich oraz siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 16.10

7.30    Za ++ Helenę i Józefa Walewskich
9.00    1 int.: Za + Katarzynę Ryfa
    2 int.: W intencji Marka z prośbą o zdrowie oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski
10.30    1 int.: Za ++ Hildegardę i Jerzego Otrząsek oraz ++ rodziców Fyrla i Wolny
    2 int.: Za ++ z rodzin Furmanik i Fusiackich
12.00    1 int.: Za + Gertrudę Morciszek
    2 int.: Za + Jacka (V rocznica)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od syna Sławka z rodziną)

Porządek nabożeństw: 2 - 9 października 2016

NIEDZIELA, 2.10

7.30    Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Jadwigę, Mikołaja i Weronikę Czakański, Annę i Kazimierza Szczęsny
9.00    1 int.: W intencji Krystyny i Wilhelma Bula z okazji 55. rocznicy ślubu oraz 75. rocznicy ur. Krystyny – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą dla córek z rodzinami
    2 int.: Za + żonę Janinę Rybicką oraz ++ rodziców z obu stron (od męża)
10.30    1 int.: Za + Stefanię Pohl (IV rocznica)
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Wiesława i Zdzisławy Krawczyk
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Barbary Góreckiej z okazji rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Wacława, Marię i Włodzimierza Bilskich, Stanisława, Elżbietę i Kazimierza Ostafin
    2 int.: O zdrowie dla męża Stefana

PONIEDZIAŁEK, 3.10

8.00    1 int.: Za + Teresę Sowińską
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 70. rocznicy urodzin Jerzego i Janiny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + Małgorzatę Danielewicz

WTOREK, 4.10 – św. Franciszka z Asyżu

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 70. rocznicy urodzin Marii
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Annę i Eryka Tomeckich, siostrę Annę Karczewską
    2 int.: Za + żonę Annę Bies (od męża)

ŚRODA, 5.10 – św. Faustyny Kowalskiej

8.00    W intencji Adama i Tomasza Węgrzyn z okazji rocznicy urodzin – do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Grzegorza Kot
    2 int.: Za ++ Łucję Fedelińską i Witolda Mykałę

CZWARTEK, 6.10 – św. Brunona, I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefa Kowala (od brata Franciszka z żoną Stefanią)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Annę Bies (od chrześniaczki Kasi Łodej z rodziną)

PIĄTEK, 7.10 – MB Różańcowej, I piątek miesiąca

8.00    W pewnej intencji oraz o światło Ducha Świętego na studiach
16.30    Za ++ Helenę Warchala i jej męża Józefa
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.”

SOBOTA, 8.10 – I sobota miesiąca

8.00    Dziękczynna w intencji Romany i Stanisława Gustaw z okazji 60. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Józefę, jej rodziców i krewnych
    2 int.: Dziękczynna z okazji 92. rocznicy urodzin Marii Gruszka – z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie

NIEDZIELA, 9.10

7.30    Za ++ męża Marka i rodziców Leokadię i Zenona
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Elfrydę i Jana Konieczny oraz brata Henryka
    2 int.: Za + Zofię Gąsior (I rocznica)
10.30    1 int.: W intencji Stanisławy i Jana z okazji rocznicy ślubu
    2 int.: Za + Barbarę Rogozińską
12.00    1 int.: Dziękczynna z okazji 30. rocznicy ślubu Grażyny i Kazimierza Zeman
    2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Pelagii Kurpas
    3 int.: Za ++ Franciszka Twaroga (50. rocznica śmierci), jego rodziców, jego brata i bratową
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą z okazji 85. rocznicy urodzin Leszka

Porządek nabożeństw: 25 września - 2 października 2016

NIEDZIELA, 25.09

7.30    Za ++ z rodzin Staszewski i Zaleski
9.00    1 int.: Za + Wiktorię Przysiecką (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Szekieta (X rocznica)
10.30    Za ++ rodziców Edwarda (XIV rocznica) i Helenę
12.00    1 int.: Za + Eryka Tomeckiego (X rocznica)
    2 int.: Za + Annę Karczewską (XIV rocznica)
18.00    Za + Zygmunta Krzaczyńskiego i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 26.09

8.00    Za + Annę Bies (od Joanny, Kazimierza i Wojciecha Godzic)
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Adama i Henrykę Korzonek
    2 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

WTOREK, 27.09 – św. Wincentego a Paulo

8.00    Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa, dwie siostry z mężami i ++ rodziców (o łaskę życia wiecznego)
18.00    1 int.: Za + Bogdana Kajdan
    2 int.: Za + mamę Pelagię Mika (od syna)

ŚRODA, 28.09 – św. Wacława

8.00    Za + Irenę Kurpas (rocznica urodzin)
18.00    1 int.: Za + Leszka Turniaka (rocznica urodzin)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary Ducha Św. dla Magdaleny i Małgorzaty

CZWARTEK, 29.09 – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

8.00    Za + Józefa Kowala (od chrześnicy Danuty z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Teklę i Józefa Palińskich oraz Anielę i Jana Pietrzaków
    2 int.: Za + Tadeusza Jamrozik (z prośbą o radość wieczną w niebie – od kolegów i rodziny)

PIĄTEK, 30.09 – św. Hieronima

8.00    Za + Józefa Kowala (od Anny, Józefa i Kubusia Orlińskich)
16.30    O błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji rodziny Jasny
18.00    Za + Brygidę Skarbonkiewicz (o radość życia wiecznego) oraz o zdrowie dla męża Janusza (od znajomych i krewnych)

SOBOTA, 1.10 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Widera z okazji 75. rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Józefę i Stanisława Ceranowicz, Antoninę Jarosiewicz oraz ++ rodziców i rodzeństwo

NIEDZIELA, 2.10

7.30    Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Jadwigę, Mikołaja i Weronikę Czakański, Annę i Kazimierza Szczęsny
9.00    W intencji Krystyny i Wilhelma Bula z okazji 55. rocznicy ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą dla córek z rodzinami
10.30    1 int.: Za + Stefanię Pohl (IV rocznica)
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Wiesława i Zdzisławy Krawczyk
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
    2 int.: W intencji Barbary Góreckiej z okazji rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Wacława, Marię i Włodzimierza Bilskich, Stanisława, Elżbietę i Kazimierza Ostafin
    2 int.: O zdrowie dla męża Stefana

Porządek nabożeństw: 18 - 25 września 2016

NIEDZIELA, 18.09

7.30    Za + Franciszkę Jastrzębską (XXXI rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ Magdalenę Król i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Helenę i Stanisława Lelek
10.30    1 int.: Za ++ Józefa Widera (IV rocznica) oraz jego rodziców i teściów
    2 int.: Za + Edwarda Kurpasa (rocznica urodzin)
12.00    1 int.: Za + Marię Mrugas
    2 int.: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Antoniego z okazji 18. rocznicy urodzin
    3 int.: Dziękczynna z okazji urodzin Henryka, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    Za ++ Wiktorię, Józefę i Teresę i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 19.09

8.00    O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla syna Pawła
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Elżbiety i Mieczysława Król z dziećmi)

WTOREK, 20.09 – św. męczenników z Korei

8.00    Za + Józefa Kowala (od Jolanty i Jana Węgrzyniak oraz Bożeny i Kazimierza Kieta)
18.00    Za ++ Jadwigę, Romualda, Jana, Edwarda, Joachima, Piotra, Krystynę oraz ++ z rodzin Czech, Michalik i Kwiczała

ŚRODA, 21.09 – św. Mateusza Apostoła

8.00    Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Hanus
18.00    W intencji Ewy Miemczyk z okazji 60. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia

CZWARTEK, 22.09

8.00    Za ++ męża Władysława i rodziców z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Józefy i Ryszarda Knapik)

PIĄTEK, 23.09 – św. Pio z Pietrelciny

8.00    Za + Józefa Kowala (od Ewy i Jana Siuty z rodziną)
16.30    Za ++ Piotra Kadelę (rocznica), rodziców z obu stron, brata, siostrę i szwagrów
18.00    Za + Ryszarda Kmieciaka (II rocznica), ++ z rodziny z obu stron (z prośbą o dar życia wiecznego)

SOBOTA, 24.09

8.00    Za ++ rodziców Filipa i Teklę, rodzeństwo Tadeusza, Zbigniewa, Zytę i Jerzego
18.00    Za ++ Huberta i Władysława Gwóźdź

NIEDZIELA, 25.09

7.30    Za ++ Jerzego (I rocznica) i Emilię Staszewskich oraz ++ z rodzin Staszewski
9.00    1 int.: Za + Wiktorię Przysiecką (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Szekieta (X rocznica)
10.30    Za ++ rodziców Edwarda (XIV rocznica) i Helenę
12.00    1 int.: Za + Eryka Tomeckiego (X rocznica)
    2 int.: Za + Annę Karczewską (XIV rocznica)
18.00    Za + Zygmunta Krzaczyńskiego i ++ z rodziny

Strona 6 z 24

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie