Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 18 - 25 czerwca 2017

NIEDZIELA, 18.06

7.30    Za + Anielę Gordon od sąsiadów
9.00    Za Mateusza Kulińskiego z okazji 18. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
10.30    Za ++ Janinę Paszowską oraz Józefa i Mieczysława
12.00    W intencji małżonków Ingeborgi i Stanisława Wojtas z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    1 int.: Za ++ męża Jana Króla (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Za + Wiesława Paluchowskiego (X rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 19.06

8.00    Za + Bogdana Kajdana (V rocznica)
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o zdrowie w pewnej intencji z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za + Wiktorię Siewierską (od sąsiadów z ul. Czyżyków)
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

WTOREK, 20.06

8.00    1 int.: Za + Wojciecha Kluzika (o radość życia wiecznego – od rodziny Kamińskich)
    2 int.: Za ++ Marię, Józefa i Bartłomieja Węgrzyn
18.00    Za + Alojzego Widera (o radość życia wiecznego – XX rocznica)
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

ŚRODA, 21.06 – św. Alojzego Gonzagi

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuczki Basi z rodziną)
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Anielę Gordon (od Mirosławy Czajka)
    3 int.: W intencji uczniów i nauczycieli SP 65 oraz uczniów gimnazjum z okazji zakończenia roku szkolnego
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

CZWARTEK, 22.06

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuczki Kasi)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Z okazji 40. rocznicy urodzin Penelopy i 35. rocznicy urodzin Nikosa
    2 int.: Za ++ Władysławę, Jana i Marka Węgrzyn
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

PIĄTEK, 23.06 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00    W intencji nauczycieli SP 11 i uczniów kl. I–III z okazji zakończenia roku szkolnego
10.00    W intencji nauczycieli SP 11 i uczniów kl. IV–VI z okazji zakończenia roku szkolnego
18.00    Za ++ matkę Pelagię Mika (I rocznica) i jej męża Jerzego

SOBOTA, 24.06 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00    Za ++ rodziców Jana i Stefanię, siostrę Janinę Barcikowską oraz Natalię, Eugeniusza i Bożenę Boćkowskich
14.00    W intencji nowożeńców: Angelika Osadnik – Tomasz Hacia
18.00    Za ++ ojca Jana i Marię Przybyło

NIEDZIELA, 25.06

7.30    
9.00    Za + Jana Urbańskiego (od siostry Jadzi z synem Pawłem, córką Anetą i rodzicami)
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń oraz rodziców
12.00    W pewnej intencji
18.00    Za ++ Władysława, Helenę, Michała, Mariannę, Andrzeja i Kazimierza Kowalskich oraz Marię i Józefa Szczepanowskich

Porządek nabożeństw: 11 - 18 czerwca 2017

NIEDZIELA, 11.06 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego
9.00    1 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk
    2 int.: Za ++ męża Tadeusza Wojakowskiego i syna Tomasza oraz rodziców z obu stron
    3 int.: Za + Stefana Szkliniarz (III rocz.)
10.30    1 int.: W intencji Marii z okazji 70. rocznicy urodzin i Jacka z okazji 45. rocznicy urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
    2 int.: W int. Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia z okazji 18. rocznicy urodzin
12.00    1 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza
    2 int.: Za ++ Hildegardę i Barbarę Drabczyk i Helenę Cebulla
18.00    Za ++ z rodzin Domańskich i Brudzewskich oraz  za ++ przyjaciół Eleonory Brudzewskiej

PONIEDZIAŁEK, 12.06 – bł. Józefa Czempiela i bł. Emila Szramka

8.00    Za ++ rodziców Stanisławę i Tadeusza Żerebeckich
18.00    1 int.: Za ++ Halinę i Henryka Konieczko i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Wiktora Węgrzyn oraz rodziców Szczepana i Antoninę

WTOREK, 13.06 – św. Antoniego z Padwy

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od Janiny i Jana Chmielińskich z rodziną)
18.00    1 int.: Za ++ syna Andrzeja Tadeusiak (I rocznica), męża Jerzego, brata Janusza i zięcia Krzysztofa a także z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o łaskę zdrowia
    2 int.: Za + Józefę Kolasa (od córki Barbary w 30. dzień po śmierci)

ŚRODA, 14.06 – bł. Michała Kozala

8.00    Za + Helenę Klich
18.00    Za ++ teściów Matyldę i Stefana Widera i ++ z pokrewieństwa

CZWARTEK, 15.06 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

7.30    Za + Józefę Kolasa (od Wiktorii Aksamit z rodziną)
9.00    W intencji Parafian – procesja
    po procesji: Za ++Piotra, Franciszkę i córkę Marię
12.00    O szczęśliwe rozwiązanie
18.00    Za + Irenę Kozioł (od Anny i Stanisława Typek, wnuczki Basi z mężem)

PIĄTEK, 16.06

8.00    1 int.: Za + Józefę Kolasa (od Jasi z rodziną)
    2 int.: W intencji Elżbiety Bienek z okazji imienin z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę MB
18.00    Za + Irenę Kozioł (od Anny i Stanisława Typek, wnuczki Basi z mężem)

SOBOTA, 17.06 – św. Brata Alberta Chmielowskiego

8.00    Za + Felicję Doruchowską
18.00    1 int.: Za ++ Łucje i Stefana Czakański
    2 int.: Za + Józefę Kolasa (od córki Ewy w 30. dzień po śmierci)

NIEDZIELA, 18.06

7.30    Za + Anielę Gordon od sąsiadów
9.00    Za Mateusza Kulińskiego z okazji 18. rocz. ur. z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
10.30    Za ++ Janinę Paszowską oraz Józefa i Mieczysława
12.00    W int. małżonków Stanisława i Ingeborgi Wojtas z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    1 int.: Za + męża Jana Króla (XVIII rocznica)
    2 int.: Za + Wiesława Paluchowskiego (X rocznica)

Porządek nabożeństw: 4 - 11 czerwca 2017

NIEDZIELA, 4.06 – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji rocznicy urodzin
9.00    1 int.: Za + Jana Urbańskiego (od Mirka z żoną i rodziną)
    2 int.: Za + Wojciecha Kluzika (30. dzień po śmierci)
    3 int.: W intencji Bronisława Sadowskiego z prośbą o łaskę zdrowia (od parafian)
10.30    1 int.: Z okazji rocznicy ślubu Urszuli i Janusza oraz rocznicy urodzin Urszuli
    2 int.: W intencji Leny i Leona Matusik, ich rodziców oraz z prośbą o łaski Ducha Św. i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Bartłomiej Wojciuch, Kasper Mrozik, Leonard Wójciak
    2 int.: Za + Annę Tomecką (IV rocznica)
18.00    Za ++ Antoninę Jarosiewicz (XVI rocznica), jej męża oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

PONIEDZIAŁEK, 5.06 – święto NMP Matki Kościoła

8.00    1 int.: Za ++ Wiktorię i Pawła Lipa
    2 int.: Za + Elżbietę Herok
18.00    O dar życia wiecznego dla ++ Władysława i Adeli Gierek oraz Krystyny Gacek
19.00    W intencji studentów o światło Ducha Św. na czas letniej sesji egzaminacyjnej

WTOREK, 6.06 – św. Norberta

8.00    1 int.: Za + Magdalenę Leki i ++ z rodzin Leki i Tendera
    2 int.: Za ++ Antoniego Faron, jego syna Pawła i mamę Władysławę
18.00    Z okazji 60. rocznicy urodzin Norberta – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą oraz za ++ rodziców

ŚRODA, 7.06

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od koleżanek i kolegów z zakładu pracy)
18.00    Za ++ Anielę i Henryka Siewierskich oraz ++ z rodziny

CZWARTEK, 8.06 – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana

8.00    Za + Adama Woźniaka
18.00    1 int.: Za ++ Stanisławę i Ignacego Gąsior oraz ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Martynowicz (rocznica) i Marię Kusa (rocznica)

PIĄTEK, 9.06 – św. Efrema

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30    Za ++ rodziców Otylię i Stefana Kasprzyk oraz Marię i Edwarda Kowalik
18.00    Za ++ Stefanię i Tomasza Bordolińskich (rocznica)

SOBOTA, 10.06

8.00    Za ++ Halinę Siedlaczek, Martę Kozyra i Tadeusza Ratajczaka
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Krystynę i Henryka Wysockich
    2 int.: Za + Józefa Saft (I rocznica) i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 11.06 – uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego
9.00    1 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk
    2 int.: Za ++ męża Tadeusza Wojakowskiego oraz syna Tomasza oraz rodziców z obu stron
10.30    1 int.: W intencji Marii z okazji 70. rocznicy urodzin i Jacka z okazji 45. rocznicy urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia z okazji 18. rocznicy urodzin Marcina
12.00    1 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza
    2 int.: Za ++ Hildegardę i Barbarę Drabczyk i Helenę Cebulla
18.00    Za ++ z rodzin Domańskich i Brudzewskich oraz + przyjaciół Eleonory Brudzewskiej

Porządek nabożeństw: 28 maja - 4 czerwca 2017

NIEDZIELA, 28.05 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30    Za ++ Tadeusza i Marię Odyga, rodziców Wiktora i Martę Odyga
9.00    1 int.: Za + Stefana Haras (rocznica urodzin)
    2 int.: Z okazji urodzin i imienin Stanisława Mianowany (od mamy) – z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski oraz błogosławieństwo Boże
10.30    1 int.: W intencji Piotra Kurpasa z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Edwarda i Jana Rożek, teściów Marię i Stanisława Rożek, rodziców Wawrzyńca i Helenę Micheń, Aleksandrę Gomula
12.00    1 int.: Błagalna o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla + Anny Białas
    2 int.: W intencji dzieci, które obchodzą I rocznicę Komunii św.
18.00    Za + Zdzisława Kurcab (III rocznica) oraz ++ rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK, 29.05 – św. Urszuli Ledóchowskiej

8.00    Za + Tadeusza Pustelaka (o spokój duszy)
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za ++ ojca Józefa Zielińskiego oraz rodziców
    2 int.: Za + ojca Ikbalbariego Katroshi (rocznica) oraz ++ z rodzin Katroshi, Gajda i Szyszka

WTOREK, 30.05 – św. Jana Sarkandra

8.00    O opiekę w chorobie dla Bernadety Krężel
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    O radość życia wiecznego dla ++ rodziców Elfrydy i Jana Gazda, Hildegardy i Stanisława Eichhorn, brata Henryka i pokrewieństwo z obu stron

ŚRODA, 31.05. – święto Nawiedzenia NMP

8.00    Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz o dary Ducha Św.
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    Za ++ Anielę i Stefana Sołtysek

CZWARTEK, 1.06 – św. Justyna – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Marcina Baranowicza (o spokój duszy)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marka oraz jego ojca

PIĄTEK, 2.06 – I piątek miesiąca

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie
15.00    W intencji nowożeńców: Bartosza Mosler – Agnieszki Świątek
16.30    O Boże błogosławieństwo dla Mateusza z okazji urodzin
18.00    Za ++ rodziców Annę i Eryka Tomeckich i siostrę Annę Karczewską

SOBOTA, 3.06 – św. Karola Lwangi i towarzyszy – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
12.00    W intencji nowożeńców: Tomasza Poloczek – Katarzyny Stefaniak
14.00    W intencji nowożeńców: Dawida Gucki – Weroniki Moskwa
15.30    W intencji nowożeńców: Przemysława Sitek – Justyny Magosz
18.00    Za ++ Cecylię Koczwara (V rocznica), rodziców i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 4.06 – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji rocznicy urodzin
9.00    1 int.: Za + Jana Urbańskiego (od Mirka z żoną i rodziną)
    2 int.: Za + Wojciecha Kluzika (30. dzień po śmierci)
10.30    1 int.: Z okazji rocznicy ślubu Urszuli i Janusza oraz rocznicy urodzin Urszuli
    2 int.: W intencji Leny i Leona Matusik, ich rodziców oraz z prośbą o łaski Ducha Św. i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Bartłomiej Wojciuch, Kasper Mrozik, Leonard Wójciak
    2 int.: Za + Annę Tomecką (IV rocznica)
18.00    Za ++ Antoninę Jarosiewicz (XVI rocznica), jej męża oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

Porządek nabożeństw: 21 - 28 maja 2017

NIEDZIELA, 21.05

7.30    Za ++ Henryka Urbańskiego (VII rocznica), ojca Jana Urbańskiego oraz ++ z rodzin Urbański i Jurasik
9.00    1 int.: Za ++ Mariana Detko, Janinę i Józefa Skóra
    2 int.: Za ++ Janusza i Marię Homan i rodziców z obu stron
10.30    1 int.: Za + Walerię Leśniak (XI rocznica)
    2 int.: Za ++ Gertrudę Markowską, rodziców Józefa i Gertrudę Długi
12.00    1 int.: Za ++ Helenę Czelny, Lesława Hamling, Danutę Wienieską
    2 int.: Za + Czesławę Leyko (o radość życia wiecznego)
18.00    W intencji sióstr Joanny i Katarzyny z okazji urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą

PONIEDZIAŁEK, 22.05 – św. Rity z Cascii

8.00    Za ++ z rodzin Bienek, Kurzeja i Antosiewicz
18.00    1 int.: Za + Irenę Kozioł (od koleżanek z Szpitala Psychiatrycznego w Bielsku-Białej)
    2 int.: Za + Irenę Kozioł (od Marii)

WTOREK, 23.05

8.00    1 int.: Z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Macieja
    2 int.: O prawidłowy rozwój dziecka i szczęśliwe rozwiązanie dla Jadwigi oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
18.00    Za + siostrę Zofię Karpierz oraz ++ z jej rodziny

ŚRODA, 24.05 – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

8.00    Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Mirosławy z okazji urodzin
18.00    1 int.: Za ++ Joannę oraz rodziców z obu stron
    2 int.: Za + Jana Hachuła (30. dzień po śmierci)

CZWARTEK, 25.05

8.00    1 int.: O błogosławieństwo Boże i opiekę MB oraz o zdrowie w intencji Haliny
    2 int.: W intencji Mirosławy Czajka z okazji rocznicy urodzin
18.00    Za + Annę Pogoda (X rocznica)

PIĄTEK, 26.05 – św. Filipa Nereusza

8.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
16.30    Za + Emilię Szwed (XXXIII rocznica)
18.00    Za ++ mamę Krystynę Kolenda i Helenę Jarczak

SOBOTA, 27.05

8.00    Za + Stanisławę Kostian (w Dniu Matki od córek)
18.00    1 int.: Za ++ Mirosławę Bogucką, jej rodziców i siostrę
    2 int.: Za ++ Reginę Wypiór i Krystynę Morawiec

NIEDZIELA, 28.05 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30    Za ++ Tadeusza i Marię Odyga, rodziców Wiktora i Martę Odyga
9.00    1 int.: Za + Stefana Haras (rocznica urodzin)
    2 int.: Z okazji urodzin i imienin Stanisława Mianowany (od mamy) – z prośbą o potrzebne łaski
10.30    1 int.: W intencji Piotra Kurpasa z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Edwarda i Jana Rożek, teściów Marię i Stanisława Rożek, rodziców Wawrzyńca i Helenę Micheń, Aleksandrę Gomula
12.00    1 int.: Błagalna o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla + Anny Białas
    2 int.: W intencji dzieci, które obchodzą I rocznicę Komunii św.
18.00    Za + Zdzisława Kurcab (III rocznica) oraz ++ rodziców z obu stron

Porządek nabożeństw: 14 - 21 maja 2017

NIEDZIELA, 14.05

7.30    Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Jadwigę i Mikołaja Czakański, Zofię Dominicką oraz ++ z rodzin Czakański, Dominicki i Szczepek
9.00    1 int.: Za + męża Jana
    2 int.: Za + Stanisława Fober (rocznica)
10.30    W intencji dzieci ze Szk. Podst. Nr 11 przystępujących do I Komunii św.
12.00    W intencji dzieci ze Szk. Podst. Nr 65 przystępujących do I Komunii św.
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za + Rudolfa Student i ++ z rodziny z obu stron
    2 int.: Za ++ Zofię, Franciszkę i Tadeusza Pacut

PONIEDZIAŁEK, 15.05

8.00    1 int.: Za ++ Romana i Andrzeja Choiński i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Mariana Suchodolskiego (od brata Janka)
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za + Huberta Kalinowskiego (IV rocznica) i jego rodziców (z prośbą o łaskę zbawienia)
    2 int.: Za + Irenę Kozioł (od Grzegorza i Żanety Typek)

WTOREK, 16.05 – św. Andrzeja Boboli

8.00    Za ++ dziadków Małgorzatę i Ludwika Lubina
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za + ojca Mariana Sowińskiego
    2 int.: Za ++ Krzysztofa Matysika i Zofię Kuźnik (IX rocznica)

ŚRODA, 17.05

8.00    Za ++ Henryka, Adelę oraz męża Marka
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    Za + męża Zenona Walasek oraz dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie dla Zofii

CZWARTEK, 18.05 – św. Jana I, pap.

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Zofii Leńczyk z okazji imienin i urodzin
16.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za + Czesława Murdzia (30. dzień po śmierci)
    2 int.: Za + Izabelę Drzewiecką - Antolak (od Ewy Marcińczak i Kasi Król z Nowego Targu)

PIĄTEK, 19.05

8.00    Za + Jana Furman (30. dzień po śmierci)
16.30    Za ++ Eryka (w rocznicę urodzin) i Anny Tomeckich, ich rodziców i rodzeństwo
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    Za ++ Zofię i Wacława Służałek, rodziców Służałek, Rosiaków i Eugenię Rosiak

SOBOTA, 20.05 – św. Bernardyna ze Sienny

8.00    Za + ks. Alojzego Siemienika (rocznica urodzin)
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za ++ z rodziny Kucharczyk
    2 int.: Za + Władysława Szymańskiego (VI rocznica) oraz rodziców Franciszka i Janinę

NIEDZIELA, 21.05

7.30    Za ++ Henryka Urbańskiego (VII rocznica) ojca Jana Urbańskiego oraz ++ z rodzin Urbański i Jurasik
9.00    1 int.: Za ++ Mariana Detko, Janinę i Józefa Skóra
    2 int.: Za ++ Janusza i Marię Homan i rodziców z obu stron
10.30    1 int.: Za + Walerię Leśniak (XI rocznica)
    2 int.: Za ++ Gertrudę Markowską, rodziców Józefa i Gertrudę Długi
12.00    1 int.: Za ++ Helenę Czelny, Lesława Hamling, Danutę Wienieską
    2 int.: Za + Czesławę Leyko (o radość życia wiecznego)
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    W intencji sióstr Joanny i Katarzyny z okazji urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą

Porządek nabożeństw: 7 - 14 maja 2017

NIEDZIELA, 7.05

7.30 1 int.: Za + Henryka Romańczyka (XXVIII rocznica – o radość życia wiecznego) oraz za ++ rodziców z obu stron i zięcia Waldemara
2 int.: Za + Jana Urbańskiego (30. dzień po śmierci – od brata Stanisława)
9.00 1 int.: Za ++ Adelajdę (V rocznica) i Konrada Dyjas (o wieczne zbawienie)
2 int.: Dziękczynna do Miłosierdzia Bożego – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Małgorzaty Kowalskiej z okazji 80. rocznicy urodzin
10.30 W intencji dzieci przystępujących do i obchodzących rocznicę Wczesnej Komunii św.
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 75. rocznicy urodzin Huberta Ledwig
18.00 1 int.: Za ++ Helenę Ziarek (I rocznica) i Michała Domareckiego
2 int.: Za + Mariannę Radziej (30. dzień po śmierci)

PONIEDZIAŁEK, 8.05 – św. Stanisława, bpa, głównego patrona Polski

8.00 Za ++ rodzeństwo Halinę, Stanisława i Włodzimierza
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kuśmierskiego
2 int.: Za ++ Stanisława i Józefę Wołodko

WTOREK, 9.05

8.00 1 int.: Za ++ Wojciecha Sienkiewicza, rodziców Genowefę i Mariana oraz teściów Marię i Franciszka i ++ z rodziny
2 int.: Za ++ Tadeusza Płaszczyk, Zofię, ojca Stanisława, syna Stanisława (o spokój dusz)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za ++ Jadwigę Nowicką (rocznica), rodziców i rodzeństwo i Stanisławę Kuć (z okazji imienin)

ŚRODA, 10.05

8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Stanisława Białasa
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ Zofię Handwerker oraz brata Jana i córkę Ewę
2 int.: Za + Sonię Morgała (I rocznica)

CZWARTEK, 11.05

8.00 Za + Jana Furman (od sąsiadów)
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Janinę oraz ++ z rodziny
2 int.: Za + Romana Klepka (X rocznica) i ++ z rodzin Klepka i Gołaś

PIĄTEK, 12.05 – św. Pankracego i Nereusza

8.00 O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30 Za + Henryka Ośmieńskiego i ++ rodziców z obu stron
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za ++ męża Kazimierza Skorupkę (XX rocznica) i rodziców Antoniego i Mariannę Skorupka

SOBOTA, 13.05 – NMP Fatimskiej

8.00 W intencji córki Karoliny o zdrowie dla niej i jej dziecka oraz o błogosławieństwo Boże dla małżeństwa
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Mikołaja i Jadwigę Czakański i siostrę Weronikę
2 int.: Za ++ Adama, Marię, Jerzego i Mariana Rostek

NIEDZIELA, 14.05

7.30 Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Jadwigę i Mikołaja Czakański, Zofię Dominicką oraz ++ z rodzin Czakański, Dominicki i Szczepek
9.00 1 int.: Za + męża Jana
2 int.: Za + Stanisława Fober (rocznica)
10.30 W intencji dzieci ze Szk. Podst. Nr 11 przystępujących do I Komunii św.
12.00 W intencji dzieci ze Szk. Podst. Nr 65 przystępujących do I Komunii św.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 1 int.: Za + Rudolfa Student i ++ z rodziny z obu stron
2 int.: Za ++ Zofię, Franciszkę i Tadeusza Pacut

Strona 7 z 29

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek - piątek
18:45-20:00

W sprawach pilnych
dotyczących np. pogrzebu,
wezwania do chorego
proszę dzwonić na probostwo,
tel. nr 32 2518 660.

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie