Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 18 - 25 września 2016

NIEDZIELA, 18.09

7.30    Za + Franciszkę Jastrzębską (XXXI rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ Magdalenę Król i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Helenę i Stanisława Lelek
10.30    1 int.: Za ++ Józefa Widera (IV rocznica) oraz jego rodziców i teściów
    2 int.: Za + Edwarda Kurpasa (rocznica urodzin)
12.00    1 int.: Za + Marię Mrugas
    2 int.: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Antoniego z okazji 18. rocznicy urodzin
    3 int.: Dziękczynna z okazji urodzin Henryka, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    Za ++ Wiktorię, Józefę i Teresę i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 19.09

8.00    O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla syna Pawła
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Elżbiety i Mieczysława Król z dziećmi)

WTOREK, 20.09 – św. męczenników z Korei

8.00    Za + Józefa Kowala (od Jolanty i Jana Węgrzyniak oraz Bożeny i Kazimierza Kieta)
18.00    Za ++ Jadwigę, Romualda, Jana, Edwarda, Joachima, Piotra, Krystynę oraz ++ z rodzin Czech, Michalik i Kwiczała

ŚRODA, 21.09 – św. Mateusza Apostoła

8.00    Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Hanus
18.00    W intencji Ewy Miemczyk z okazji 60. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia

CZWARTEK, 22.09

8.00    Za ++ męża Władysława i rodziców z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Józefy i Ryszarda Knapik)

PIĄTEK, 23.09 – św. Pio z Pietrelciny

8.00    Za + Józefa Kowala (od Ewy i Jana Siuty z rodziną)
16.30    Za ++ Piotra Kadelę (rocznica), rodziców z obu stron, brata, siostrę i szwagrów
18.00    Za + Ryszarda Kmieciaka (II rocznica), ++ z rodziny z obu stron (z prośbą o dar życia wiecznego)

SOBOTA, 24.09

8.00    Za ++ rodziców Filipa i Teklę, rodzeństwo Tadeusza, Zbigniewa, Zytę i Jerzego
18.00    Za ++ Huberta i Władysława Gwóźdź

NIEDZIELA, 25.09

7.30    Za ++ Jerzego (I rocznica) i Emilię Staszewskich oraz ++ z rodzin Staszewski
9.00    1 int.: Za + Wiktorię Przysiecką (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Szekieta (X rocznica)
10.30    Za ++ rodziców Edwarda (XIV rocznica) i Helenę
12.00    1 int.: Za + Eryka Tomeckiego (X rocznica)
    2 int.: Za + Annę Karczewską (XIV rocznica)
18.00    Za + Zygmunta Krzaczyńskiego i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 11 - 18 września 2016

NIEDZIELA, 11.09 – ODPUST PARAFIALNY

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy ślubu Wojciecha i Brygidy Leńczyk
9.00    1 int.: Za + Michała Przysieckiego (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za ++ Rozalię i Stefana Skalski
10.30    1 int.: Za + Alfreda Bromboszcz
    2 int.: Za + Ignacego Rońskiego (z prośbą o Miłosierdzie Boże)
12.00    Suma odpustowa – w intencji Parafian
18.00    1 int.: Za + Kazimierza Szczęsny (XV rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji I rocznicy ślubu Magdaleny i Roberta

PONIEDZIAŁEK, 12.09 – Najświętszego Imienia Maryi – MB Piekarskiej

8.00    Za + Helenę Budzowską (50. rocznica)
18.00    W intencji zmarłych Parafian

WTOREK, 13.09 – św. Jana Chryzostoma

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Agaty i Adama Knapik z synami)

ŚRODA, 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża św.

8.00    Za ++ rodziców Janinę i Czesława, brata Jana i ++ z rodziny Liwacz
18.00    Za + Jerzego Pilch-Kowalczyk

CZWARTEK, 15.09 – NMP Bolesnej

8.00    Za ++ rodziców Martę i Pawła Kowolik, siostrę Teresę i ++ z rodziny
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Arkadiusza Pielka (od przyjaciół)

PIĄTEK, 16.09 – św. Korneliusza i Cypriana

8.00    Z podziękowaniem za dotąd otrzymane łaski z prośbą dalszą opiekę i o zdrowie
16.30    Za ++ rodziców Anielę (XV rocznica) i Eryka Michalik oraz rodzeństwo
18.00    Za ++ Kazimierza Sznurawę (z okazji rocznicy urodzin), rodziców Helenę i Jana Sznurawów

SOBOTA, 17.09

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Anny Dzedzej oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00    1 int.: Za ++ Henryka Cichoń, rodziców z obu stron, brata Władysława, bratową Annę i kuzyna Władysława
    2 int.: Za ++ Adelę, Ferdynanda, Włodzimierza i Mieczysława Peterek oraz Barbarę Fabrowicz

NIEDZIELA, 18.09

7.30    Za + Franciszkę Jastrzębską (XXXI rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ Magdalenę Król i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Helenę i Stanisława Lelek
10.30    1 int.: Za + Józefa Widera (IV rocznica)
    2 int.: Za + Edwarda Kurpasa (w rocznicę urodzin)
12.00    1 int.: Za + Marię Mrugas
    2 int.: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Antoniego z okazji 18. rocznicy urodzin
18.00    Za ++ Wiktorię, Józefę i Teresę i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 4 - 11 września 2016

NIEDZIELA, 4.09

7.30    1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 93. rocznicy urodzin Bronisława Ejsmond
    2 int.: Za + Stanisławę Paciorek
9.00    W intencji Jolanty i Michała Węgrzyn z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji Michała i córki Dorotki z okazji rocznicy urodzin
10.30    1 int.: Za + Stanisława Szwed (32. rocznica)
    2 int.: Z okazji 89. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
12.00    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dziecko: Ninę Kulak, Zuzannę Żądło
18.00    O Boże błogosławieństwo w pracy zawodowej dla Krystyny Kajdan i wszystkich pracowników Teatru

PONIEDZIAŁEK, 5.09 – św. Matki Teresy z Kalkuty

8.00    Za ++ rodziców Annę i Franciszka Maciejczyk, braci Stanisława i Joachima
18.00    1 int.: Za ++ Krystynę i Zygmunta Krzyżaniak
    2 int.: W intencji Stefanii Dziuk z okazji 93. rocznicy urodzin oraz w intencji wnuczka Grzesia

WTOREK, 6.09

8.00    Z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę w intencji rodziny Maciejczyk
18.00    Za + Bronisława Tkacz (XXII rocznica)

ŚRODA, 7.09

8.00    Za + męża Józefa Andrzejczaka
18.00    Za ++ Helenę Warchala (I rocznica), jej męża Józefa, siostrę Sabinę Włoczek

CZWARTEK, 8.09 – święto Narodzenia NMP

8.00    Za ++ Liliannę i Stanisława
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Elżbietę i Józefa i ++ z obu stron

PIĄTEK, 9.09

8.00    Za + ojca Henryka Jarczak (30. dzień)
16.30    Z okazji 25. rocznicy ślubu Małgorzaty i Arkadiusza Kusa
18.00    Za + Henryka i ++ z rodzin Jędrzak i Pyszkowski

SOBOTA, 10.09

8.00    Za + Martę Kuźlik (I rocznica)
18.00    1 int.: Za ++ Adama Sikocińskiego (XVII rocznica), rodziców Bronisławę i Franciszka oraz Elżbietę Odorkiewicz (IX rocznica), rodziców i rodzeństwo
    2 int.: Za ++ Władysława Stanuch i w rocznicę + Petronelę i Piotra

NIEDZIELA, 11.09 – ODPUST PARAFIALNY

7.30    Z okazji 40. rocznicy ślubu Wojciecha i Brygidy Leńczyk z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
9.00    1 int.: Za + Michała Przysieckiego (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za ++ Rozalię i Stefana Skalski
10.30    1 int.: Za + Alfreda Bromboszcz
    2 int.: O miłosierdzie Boże dla + Ignacego Rońskiego
12.00    W intencji Parafian z okazji odpustu
18.00    1 int.: Za + Kazimierza Szczęsny (XV rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji I rocznicy ślubu Magdaleny i Roberta

Porządek nabożeństw: 28 sierpnia - 4 września 2016

NIEDZIELA, 28.08

7.30    Za ++ Marię Kuźlik (I rocznica) oraz męża Jana i syna Józefa
9.00    Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa i bratową Wiesławę
10.30    W intencji Marii Stobieckiej z okazji chrztu św.
12.00    Za ++ Eugenię Ponitka (I rocznica) oraz Bogdana Gnielka i ++ z rodzin z obu stron
13.00    W intencji nowożeńców: Marka Kmieć – Zuzanny Duś oraz w intencji Mai Kmieć z okazji chrztu świętego
18.00    Za ++ Wacława Urbanek (VIII rocznica), jego rodziców i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK, 29.08 – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.00    Za ++ Pawła i Helenę Rakocz
18.00    1 int.: Za + Jacka Wróbel (III rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji
    Małgorzaty i Ireneusza Wyrwa z okazji 15 rocznicy ślubu
    
WTOREK, 30.08

8.00    Za + Marka Gierlotkę (od rodzin Telesiński i Krzak)
18.00    Za + Janinę Szczypka (rocznica)

ŚRODA, 31.08

8.00    W intencji Aleksandry o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00    Za ++ Gabrielę i Zygmunta Kocurek

CZWARTEK, 1.09 – I czwartek miesiąca

8.00    Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego kl. IV–VI ze Szk. Podst. nr 11
09.00    W intencji dzieci z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Szk. Podstawowa nr 11
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, kleryków, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za ++ Bronisławę (z okazji imienin) Sikocińską, syna Adama, Helenę (rocznica) i jej męża, synów Zygmunta, Cypriana i Edmunda Odorkiewicz

PIĄTEK, 2.09 – I piątek miesiąca

8.00    Za + ks. prob. Pawła Lubosa
16.30    Za + Stefana Harasa (rocznica), po Mszy św. poświęcenie tornistrów uczniów I klas
18.00    1 int.: W intencji ks. prob. Eugeniusza Krasonia z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Stefana i Anielę Sołtysek
19.00    W intencji młodzieży z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i przygotowania do s. bierzmowania

SOBOTA, 3.09 – św. Grzegorza W. – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca św.”
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za szczęśliwe pożycie małżeńskie z okazji 60 rocz. ślubu Jana i Leokadii Sobczyk
    2 int.: Za + Marka Gierlotkę w 30 dzień

NIEDZIELA, 4.09

7.30    1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 93. rocznicy urodzin Bronisława Ejsmond
    2 int.: Za + Stanisławę Paciorek
9.00    W intencji Jolanty i Michała Węgrzyn z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji Michała i córki Dorotki z okazji rocznicy urodzin
10.30    1 int.: Za + Stanisława Szwed (32. rocznica)
    2 int.: Z okazji 89. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
12.00    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dziecko: Nina Kulak
18.00    W intencji Krystyny Kajdan

Porządek nabożeństw: 31 lipca - 28 sierpnia 2016

NIEDZIELA, 31.07

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w int. Ewy Porada z okazji rocznicy urodzin
9.00    W intencji Haliny i Leszka Moskwa z okazji 30. rocznicy małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Pana Jezusa i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
10.30    Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z okazji 80. rocznicy urodzin Heleny Kryńskiej oraz za ++ męża Zdzisława i rodziców z obu stron
18.00    Za + Wiesława (XXX rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 1.08 – św. Alfonsa Marii Liguoriego

8.00    
18.00    W intencji Katarzyny z okazji 18. rocznicy urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

WTOREK, 2.08

8.00    Za ++ Józefa i Łucję Lubina, Monikę Tszenszel i rodziców z obu stron
18.00    Za + Zofię Pacut (XXIV rocznica)

ŚRODA, 3.08

8.00    
18.00    Za ++ Franciszka Werner i rodziców z obu stron

CZWARTEK, 4.08 – św. Jana Marii Vianneya – I czwartek miesiąca

8.00    W intencji dzieci wczesnokomunijnych i ich rodziców, kapłanów, katechetów, kleryków, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ rodziców Pawła i Klarę Korzekwa (o wieczne zbawienie)

PIĄTEK, 5.08 – I piątek miesiąca

8.00    Za + Pelagię Mika (od rodziny Łabuda)
18.00    1 int.: Za + Rajmunda Karkosz (I rocznica)
    2 int.: Za + Henriettę Bajda (od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”)

SOBOTA, 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Ku czci MB Nieustającej Pomocy o łaski Boże i zdrowie dla brata Bernarda i siostrzeńca Bogusława

NIEDZIELA, 7.08

7.30    
9.00    Dziękczynna z okazji 85. rocznicy urodzin Marii Pisula
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
18.00    Za + Andrzeja Stolarzewicza (V rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 8.08. – św. Dominika

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    Za ++ Józefa i Rozalię Sordyl i brata Andrzeja

WTOREK, 9.08 – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – patronki Europy

8.00    Z okazji rocznicy urodzin Justyny Wróbel
18.00    Z okazji 18. rocznicy urodzin Agnieszki (od rodziców)

ŚRODA, 10.08 – św. Wawrzyńca

8.00    Za ++ Emilię-Henrykę Ejsmond (IV rocznica) oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00    Za + Elżbietę Krak (I rocznica)

CZWARTEK, 11.08 – św. Klary

8.00    Za + Aleksandrę Gumulak (X rocznica)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Felicję Rzycką (V rocznica)

PIĄTEK, 12.08 – św. Joanny Franciszki de Chantal

8.00    
18.00    Msza św. na Muchowcu – w intencji parafian

SOBOTA, 13.08

8.00    Dziękczynna z okazji 66. rocznicy ślubu Teresy i Ryszarda Barcikowskich – z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla Jubilatów i ich dzieci z rodzinami
18.00    Za ++ Adama Sikocińskiego (z okazji rocznicy urodzin), rodziców, Marię Dwornicką i ++ z jej rodziny

NIEDZIELA, 14.08

7.30    Za + Rajmunda Karkosz (w dniu rocznicy urodzin)
9.00    Za ++ Rozalię Wieczorek i Anielę Bąk
10.30    Za + Irenę Zaleśny (V rocznica – od męża i dzieci z rodziną)
18.00    Za + Zygmunta Data (od sąsiadów z ul. Orkana 8C)

PONIEDZIAŁEK, 15.08 – uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.30    
9.00    Za ++ Edmunda Czarneckiego i rodziców z obu stron
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary Ducha Świętego z okazji 50. rocznicy urodzin Adama Nowaka
18.00    Za + Jana Czarskiego i rodziców z obu stron

WTOREK, 16.08 – św. Stefana Węgierskiego

8.00    
18.00    Za ++ Marię Szyja, Elżbietę i Ludwika, Helenę i Bernarda Bromboszcz i Gertrudę Golec

ŚRODA, 17.08 – św. Jacka, głównego patrona Polski

8.00    
18.00    Za + Barbarę Rogozińską (od sąsiadów)

CZWARTEK, 18.08

8.00    
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Romana Tochowicz w 30. dniu (od zakładu pogrzebowego Abiasz)

PIĄTEK, 19.08 – św. Jana Eudes

8.00    
18.00    Za ++ Eugeniusza Smolińskiego i rodziców z obu stron

SOBOTA, 20.08. – św. Bernarda

8.00    
15.00    W intencji nowożeńców: Łukasza Widera – Sylwii Włodarczyk
18.00    Za + Mariana Gruszka

NIEDZIELA, 21.08

7.30    
9.00    Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie z okazji 96. rocznicy urodzin Franciszki
10.30    W intencji rocznego dziecka Kornelii i 3. rocznicy ślubu jej rodziców Karoliny i Przemysława oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla nich i rodziców chrzestnych
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Agnieszki i Przemysława Ignasiak oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

PONIEDZIAŁEK, 22.08 – NMB Królowej

8.00    
18.00    Za + Czesława Wosianka

WTOREK, 23.08

8.00    
18.00    Za ++ Łucję Luty (I rocznica) i jej męża Zygmunta

ŚRODA, 24.08 – św. Bartłomieja, Apostoła

8.00    Za ++ z rodzin Dyrdał i Kamraust
18.00    Za + Zbigniewa Jędrasa

CZWARTEK, 25.08

8.00    Za + Marię Niedzielską
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

PIĄTEK, 26.08 – uroczystość NMP Częstochowskiej

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny Zaleskiej z okazji 88. rocznicy urodzin
18.00    Za + Dorotę Chociłowską (VI rocznica)

SOBOTA, 27.08 – św. Moniki

8.00    Za + Marię Charatyk (I rocznica)
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą nad rodzinami Chrzan i Perek

NIEDZIELA, 28.08

7.30    Za ++ Marię Kuźlik (I rocznica) oraz męża Jana i syna Józefa
9.00    Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa i bratową Wiesławę
10.30    W intencji Marii Stobieskiej z okazji chrztu św.
12.00    Za ++ Eugenię Ponitka (I rocznica) oraz Bogdana Gniełka i ++ z rodzin z obu stron
13.00    W intencji nowożeńców: Marka Kmieć – Zuzanny Duś oraz w intencji Mai Kmieć z okazji chrztu świętego
18.00    Za ++ Wacława Urbanek (VIII rocznica), jego rodziców i rodzeństwo

Porządek nabożeństw: 26 czerwca - 31 lipca 2016

NIEDZIELA, 26.06

7.30    Za + Gertrudę Markowską
9.00    Za ++ rodziców Maksymiliana (VI rocznica) i Krystynę Kolenda
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń oraz ++ rodziców
12.00    Za ++ Janinę i Józefa Paszowskich
18.00    Za + Wiesława Paluchowskiego (IX rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 27.06

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Janiny
18.00    Za + męża Eugeniusza i ++ z rodziny Apostel

WTOREK, 28.06 – św. Ireneusza – bpa i męczennika

8.00    Za ++ siostry Emilię i Zofię
18.00    Za ++ Stanisława, Julię i Halinę Górny

ŚRODA, 29.06 – św. Apostołów Piotra i Pawła

8.00    Za + Adama Brzezińskiego (XXII rocznica)
18.00    Za ++ Maksa i Marka Szołtys, rodziców z obu stron oraz Wincentego Kuc

CZWARTEK, 30.06 – czwartek przed I piątkiem

8.00    Za ++ Władysława Pióro, Franciszkę Zalińską, ++ z rodziny Pióro i Jędras oraz Antoniego Szopa
18.00    W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, kleryków, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK, 1.07 – I piątek miesiąca

8.00    Za ++ rodzeństwo Halinę, Stanisława i Włodzimierza
18.00    Za + Józefa Czerniaka (I rocznica) i ++ z rodziny Czerniak

SOBOTA, 2.07 – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Za ++ rodziców Stanisławę i Józefa, Anielę i Jana

NIEDZIELA, 3.07

7.30    Za ++ Emilię-Henrykę Ejsmond (żonę, mamę, babcię i prababcię) oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron
9.00    1 int.: Za ++ Helenę (rocznica), męża Mariana i syna Włodzimierza Szrajberów, Dominikę Czarnocką i ++ z rodzin Szrajber i Czarnocki
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji Małgorzaty i Janusza z okazji 5. rocznicy ślubu
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Karola Miemczyk, Annę Norman, Wiktora Rogaczewskiego, Wiktorię Zborowską
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji Barbary i Leszka Jarosz z okazji 65. rocznicy ślubu (Te Deum)

PONIEDZIAŁEK, 4.07

8.00    Za ++ Halinę i Eugeniusza Kruza
18.00    Za ++ Jerzego Kuperskiego i rodziców z obu stron

WTOREK, 5.07

8.00    Za + Mariannę Kądziera (III rocznica)
18.00    Za + Apolonię Siwczyk (I rocznica)

ŚRODA, 6.07 – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

8.00    Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za zakończone studia Michała, z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    Za + Aleksandra Wróbel (XIV rocznica)

CZWARTEK, 7.07

8.00    Za ++ Gertrudę, męża Alfreda, rodziców z obu stron i rodzeństwo oraz ++ z rodziny Machoń
18.00    Za + Adama Brzyśko (od Heleny Latko z rodziną)

PIĄTEK, 8.07 – św. Jana z Dukli

8.00    Za + Jana Mróz
18.00    

SOBOTA, 9.07

8.00    Za + mamę Ernestynę Zielińską (rocznica urodzin)
18.00    O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Antoniny z okazji rocznicy urodzin

NIEDZIELA, 10.07

7.30    Za + Włodzimierza Żmuda (90. rocznica urodzin)
9.00    Za ++ rodziców Michała (XXXVII rocznica), Wiktorię Przysieckich i siostrę Helenę
10.30    Dziękczynna z okazji 85. rocznicy urodzin Danuty Musioł
18.00    Za ++ z rodzin Wróbel i Namysło

PONIEDZIAŁEK, 11.07 – św. Benedykta, patrona Europy

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    

WTOREK, 12.07

8.00    Za + Adama Brzyśko (od Anny Chwierut z rodziną)
18.00    O opiekę MB i wsparcie w chorobie dla męża Jana

ŚRODA, 13.07

8.00    Za + Pawła Bartsch
18.00    Za ++ Marię Stanuch oraz rodziców Julię i Józefa Wider

CZWARTEK, 14.07

8.00    
18.00    Za ++ Rutę Rostek (80. rocznica urodzin) oraz Helenę i Jana

PIĄTEK, 15.07 – św. Bonawentury – bpa i dK

8.00    W intencji Magdaleny z okazji 36. rocznicy urodzin z prośbą o łaskę zdrowia oraz za ++ z rodziny i znajomych
18.00    Za + Jadwigę Golda (III rocznica)

SOBOTA, 16.07 – NMP z Góry Karmel

8.00    Za + męża Kazimierza Sznurawę (XIII rocznica)
18.00    Za ++ Annę i Kazimierza Szczęsny i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 17.07

7.30    Z podziękowaniem za 40 lat pożycia małżeńskiego i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz za ++ rodziców z obu stron
9.00    Za + Stanisława Strzyżewskiego (IX rocznica)
10.30    Za ++ Mieczysława Bocheńskiego, siostry Bernadettę i Krystynę
18.00    W intencji Anny Paszowskiej

PONIEDZIAŁEK, 18.07

8.00    Za + Wojciecha Kilara (84. rocznica urodzin)
18.00    Za + Adama Brzyśko (od Zofii Jagoda z rodziną)

WTOREK, 19.07

8.00    
18.00    Za + Janusza Macyszyn (XXIV rocznica)

ŚRODA, 20.07

8.00    
18.00    Za ++ Teodorę i Mieczysława Kukułka i ++ z rodziny

CZWARTEK, 21.07

8.00    
18.00    Za ++ Alfonsa Strzeleckiego (X rocznica) oraz rodziców i teściów

PIĄTEK, 22.07 – św. Marii Magdaleny

8.00    
18.00    Za ++ Annę Lokaj oraz Pawła i ich rodziców

SOBOTA, 23.07 – św. Brygidy, patronki Europy

8.00    
18.00    Za + Ryszarda Tkacz

NIEDZIELA, 24.07

7.30    
9.00    Za + Jana Czarskiego i ++ z rodziny
10.30    Za + Czesława Baran
18.00    Za + Tadeusza Trojnar (XIV rocznica – z prośbą o wieczne szczęście)

PONIEDZIAŁEK, 25.07 – św. Jakuba Apostoła

8.00    W intencji wnuczki Hani Wróbel z okazji 3. rocznicy urodzin
18.00    Za ++ rodziców Pawła (rocznica) i Helenę Miemczyk oraz brata Piotra

WTOREK, 26.07

8.00    
18.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

ŚRODA, 27.07

8.00    
18.00    

CZWARTEK, 28.07

8.00    
18.00    

PIĄTEK, 29.07

8.00    
18.00    Za ++ Janinę i Eugeniusza Kolman

SOBOTA, 30.07

8.00    Za + Eugeniusza Wiktora (I rocznica)
18.00    Za ++ Annę, Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięciów

NIEDZIELA, 31.07

7.30    
9.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Haliny i Leszka Moskwa z okazji 30. rocznicy ślubu, z prośbą o dalszą opiekę Pana Jezusa i MB i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
10.30    Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z okazji 80. rocznicy urodzin Heleny Kryńskiej oraz za ++ męża Zdzisława i rodziców z obu stron
18.00    Za + Wiesława (XXX rocznica)

Porządek nabożeństw: 19 - 26 czerwca 2016

NIEDZIELA, 19.06

7.30    Za ++ Franciszkę i Piotra oraz córkę Marię
9.00    Za + Gertrudę Markowską (30. dzień po śmierci)
10.30    1 int.: Za + Ryszarda Trzaskowskiego (w rocznicę urodzin) oraz ++ z rodziny Trzaskowskich
    2 int.: Za ++ braci Józefa, Stanisława i Adolfa Treter oraz rodziców Otylię i Stanisława
12.00    O radość życia wiecznego dla Bogdana Kajdana w IV rocznicę śmierci oraz dla jego rodziców Romana i Teresy
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji Haliny z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 90. rocznicy urodzin Anieli

PONIEDZIAŁEK, 20.06

8.00    1 int.: O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dary Ducha Świętego z prośbą o dalsze w int. Elżbiety Bienek oraz całej rodziny
18.00    Za ++ Jolantę i Radomira Węgrzyn

WTOREK, 21.06 – św. Alojzego Gonzagi

8.00    Za + Stanisława Fober (od sąsiadów z ul. Gałczyńskiego)
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Eugeniusza Andrzeja Morciniec (I rocz.)

ŚRODA, 22.06 – św. Pawła z Noli

8.00    Za + Augusta i Włodzimierza Chełkowskich
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 88. rocznicy urodzin Józefa
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Anny i Tadeusza

CZWARTEK, 23.06

8.00    1 int.: Za ++ rodziców Jana i Stefanię i siostrę Janinę Barcikowskich oraz Natalię, Eugeniusza i Bożenę Boćkowskich
    2 int.: W int. Stanisława z okazji rocznicy urodzin oraz w int. rodzeństwa Marysi i Dominika oraz taty Grzegorza
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + ojca Jana Przybyła

PIĄTEK, 24.06 – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

8.00    1 int.: Za ++ Władysława, Mariannę, Andrzeja, Helenę, Mikołaja i Kazimierza Kowalskich, Marię i Jana Szczepanowskich
    2 int.: W intencji dzieci z SP 11 z klas  I–III z okazji zakończenia roku szkolnego
10.00    W intencji dzieci z SP 11 z klas IV–VI z okazji zakończenia roku szkolnego
18.00    Za ++ rodziców Janinę i Czesława oraz brata Jana i ++ z rodziny Liwacz

SOBOTA, 25.06

8.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z     rodziną
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę MB w intencji Jana z okazji 80. rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Czesława Hawling, Helenę Czelny, Danutę Wieniewską

NIEDZIELA, 26.06

7.30    Za + Gertrudę Markowską
9.00    Za ++ rodziców Maksymiliana (VI rocznica) i Krystynę Kolenda
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń i rodziców
12.00    Za ++ Janinę i Józefa Paszowskich
18.00    Za + Wiesława Paluchowskiego (IX rocznica)

Strona 8 z 25

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie