Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 27 listopada - 4 grudnia 2016

NIEDZIELA, 27.11 – I Niedziela Adwentu

7.30 Za + Roberta Niedbała (rocznica)
9.00 1 int.: Ku czci św. Katarzyny w intencji kolejarzy, emerytów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy
2 int.: Za ++ rodziców Katarzynę, Wacława, braci Bolesława, Stefana, Ignacego, Józefa oraz Helenę i Weronikę Urbański i syna Henryka
10.30 1 int.: Z okazji 70. rocznicy urodzin Ryszarda Adamskiego
2 int.: Z okazji 80. rocznicy urodzin Zofii Bauerfeind
12.00 1 int.: Z okazji 40. rocznicy ślubu Ewy i Eugeniusza Chmiel
2 int.: Za ++ Helenę i Czesława Chmiel (rocznica)
18.00 Za + Stefanię Wilczyńską (II rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 28.11

8.00 1 int.: Za ++ Wiktorię Lipa, Elżbietę Herok, Bogdana i Joannę Rzeszowskich
2 int.: Za ++ Aleksandra, Danutę i Stanisława Nowak
17.00 Za ++ Zdzisława i Marię Halec (od brata Kazimierza z rodziną)

WTOREK, 29.11

8.00 1 int.: Za ++ Wilhelma, Wiesława i Marzenę
2 int.: Za + Barbarę Kilar (IX rocznica)
17.00 Za + Irenę Rybicką (od sąsiadów)

ŚRODA, 30.11

8.00 1 int.: Za + Barbarę Koza
2 int.: Za ++ Jadwigę, Helenę, Adama, Jana, Tadeusza, Wandę i Marię oraz ++ z rodzin Jureczek i Jarż (o spokój duszy)
17.00 Do miłosierdzia Bożego o łaskę zdrowia dla Krystyny

CZWARTEK, 1.12 – I czwartek miesiąca

8.00 Za ++ Henryka Konieczko, żonę Halinę i rodziców z obu stron
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2 int.: W intencji Izabeli z prośbą o opiekę Bożą dla niej i całej rodziny

PIĄTEK, 2.12 – I piątek miesiąca

8.00 1 int.: Za + Irenę Szymczyk
2 int.: Za + Wita Łojewskiego (30. dzień) oraz ++ z rodziny
17.00 Za + Władysława Turek

SOBOTA, 3.12 – św. Franciszka Ksawerego, I sobota miesiąca

8.00 1 int.: W intencji członków „Żywego Różańca św.”
2 int.: Z okazji 94. rocznicy urodzin Józefa Paciorek
18.00 Za ++ rodziców Elżbietę i Jana Wiercińskich, Marię i Jadwigę i ++ z rodziny

II NIEDZIELA ADWENTU, 4.12 – św. Barbary

7.30 Za ++ rodziców Leokadię, Zenona i męża Marka
9.00 1 int.: Ku czci św. Barbary w intencji górników, emerytów, ich rodzin i za ++ górników
2 int.: Za + syna Marka Gierlotka (o spokój duszy)
10.30 1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski oraz z prośbą o potrzebne łaski
2 int.: Za ++ Bronisławę (rocznica) i męża Michała Maciąg
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest święty i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
2 int.: Za + Olgę Grzybek (V rocznica)
18.00 Za + Włodzimierza Bilskiego (XI rocznica)

Porządek nabożeństw: 20 - 27 listopada 2016

NIEDZIELA, 20.11 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 Za ++ z rodzin Ambroszkiewicz i Małczak
9.00 W intencji córki Amelii z okazji rocznicy urodzin
10.30 Z okazji 18. rocznicy urodzin Maksymiliana – z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i zdrowie
12.00 1 int.: Dziękczynna z okazji 70. rocznicy urodzin Krystyny Wróbel oraz 20. rocznicy urodzin wnuczki Emilki
2 int.: W intencji Krystyny z okazji rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Wandę, Andrzeja i Stanisława
18.00 1 int.: Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich oraz Stanisławę i Tadeusza Nawrockich
2 int.: W intencji Pawła z okazji 14. rocznicy urodzin

PONIEDZIAŁEK, 21.11 – Ofiarowanie NMP

8.00 1 int.: Za ++ rodziców Wrzeciono i Gola, braci Gerarda i Franciszka, siostry Marię i Klarę
2 int.: Za + Jana Marzec (o zbawienie duszy)
18.00 Za + Annę Bies (od Andrzeja Gocoł z rodziną)

WTOREK, 22.11 – św. Cecylii

8.00 O błogosławieństwo Boże w pracy dla córki Oli
18.00 1 int.: Za + Aleksandra Falkowskiego (XIV rocznica)
2 int.: Za + Klemensa Gudela (o zbawienie duszy)

ŚRODA, 23.11 – św. Klemensa

8.00 1 int.: Za ++ rodziców Alojzego i Annę (XVIII rocznica) Smuda, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu
2 int.: Za ++ mamę Łucję Kapusta (XVII rocznica), mężów i ++ z rodzin Kapusta i Nawroth
18.00 Za ++ z rodzin Karkosz, Trębacz, Brożek, Kihl i Michalak

CZWARTEK, 24.11 – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

8.00 Za ++ Mariannę, Józefa i Tadeusza Kowalik
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 1 int.: Z okazji 68. rocznicy urodzin Andrzeja Miemczyka z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia
2 int.: Za + Bronisława Ejsmonda (od sąsiadów z ul. Kępowej)

PIĄTEK, 25.11 – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

8.00 Za + Helenę Pychyńską (XV rocznica)
16.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB w intencji Michała Porada z okazji rocznicy urodzin
18.00 Za + Annę Bies (od Genowefy i Mariana Gocoł)

SOBOTA, 26.11

8.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
2 int.: Za ++ Henryka, Zygmunta i Wiesława Kowalik
18.00 Za + Rajmunda Karkosz

NIEDZIELA, 27.11 – I Niedziela Adwentu

7.30 Za + Roberta Niedbała (rocznica)
9.00 1 int.: Ku czci św. Katarzyny w intencji kolejarzy, emerytów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy
2 int.: Za ++ rodziców Katarzynę, Wacława, braci Bolesława, Stefana, Ignacego, Józefa oraz Helenę i Weronikę Urbański i syna Henryka
10.30 1 int.: Z okazji 70. rocznicy urodzin Ryszarda Adamskiego
2 int.: Z okazji 80. rocznicy urodzin Zofii Bauerfeind
12.00 1 int.: Z okazji 40. rocznicy ślubu Ewy i Eugeniusza Chmiel
2 int.: Za ++ Helenę i Czesława Chmiel (rocznica)
18.00 Za + Stefanię Wilczyńską (II rocznica)

Porządek nabożeństw: 13 - 20 listopada 2016

NIEDZIELA, 13.11

7.30    Za ++ Henrykę i Eryka Jarzyna
9.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla córki Karoliny w rocznicę urodzin
    2 int.: Za + Zdzisława Halec (od sąsiadów)
10.30    1 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za + Annę Bies (od Jarosława i Janiny Bies)
12.00    1 int.: Za ++ z rodzin Wieczniaków i Kwiatkowskich
    2 int.: Za + brata Mieczysława oraz ++ rodziców
18.00    Z okazji 20. rocznicy urodzin Pawła oraz w intencji zdania matury oraz 15. rocznicy urodzin Piotra – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą

PONIEDZIAŁEK, 14.11

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    Za + Bronisława Ejsmonda (od samorządu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Sędziszowie)

WTOREK, 15.11 – św. Alberta Wielkiego

8.00    Za ++ żonę Ewę, rodziców i teściów
18.00    Za + Annę Bies (od Dariusza Gocoł z rodziną)

ŚRODA, 16.11

8.00    W intencji Anny z prośbą o łaskę zdrowia
18.00    Za ++ Edmunda, Helenę i Krystynę, Barbarę i Andrzeja Odorkiewiczów, Franciszka Sikocińskiego (rocznica), żonę Bronisławę i syna Adama

CZWARTEK, 17.11 – św. Elżbiety Węgierskiej

8.00    Za + Narcyza Stawskiego (VIII rocznica) i ++ z rodzin Żmiejewskich, Zielińskich, Joncel oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Bronisława Ejsmonda (od sąsiadów z ul. Kępowej)
    
PIĄTEK, 18.11 – bł. Karoliny Kózkówny

8.00    Za + Annę Bies (od Agnieszki Gocoł)
16.30    Za + Jadwigę Marzec (o zbawienie duszy)
18.00    Za + Edwarda Bartkowiaka

SOBOTA, 19.11

8.00    Za ++ rodziców Leokadię i Michała Buja, brata Jerzego i zięcia Marka
18.00    1 int.: Za ++ Stanisławę i Bohdana i ++ z rodzin
    2 int.: Za ++ Zofię, Jana, Józefa, Rajmunda Karkosz

NIEDZIELA, 20.11 – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30    Za ++ z rodzin Ambroszkiewicz i Małczak
9.00    W intencji córki Amelii z okazji rocznicy urodzin
10.30    Z okazji 18. rocznicy urodzin Maksymiliana – z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i zdrowie
12.00    1 int.: Dziękczynna z okazji 70. rocznicy urodzin Krystyny Wróbel oraz 20. rocznicy urodzin wnuczki Emilki
    2 int.: W intencji Krystyny z okazji rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Wandę, Andrzeja i Stanisława
18.00    Za ++ Stanisławę i Józefa Miodońskich oraz Stanisławę i Tadeusza Nawrockich

Porządek nabożeństw: 6 - 13 listopada 2016

NIEDZIELA, 6.11

7.30 Za ++ Marię i Józefa Sieradzki i z rodzin Sieradzki i Zając
9.00 Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
10.30 Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Bronisława i Zofii Sadowski
12.00 1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Aleksandra Łukomska
2 int.: Za ++ ks. Tadeusza Kasprzyka, męża Ludwika, braci i siostry
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 1 int.: Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich i w pewnej intencji
2 int.: Za + Stanisława Wieczorka (XV rocznica) oraz ++ z rodzin Wieczorek, Małek i Jureczko

PONIEDZIAŁEK, 7.11

8.00 Za + Jana Bańkę (I rocznica – od Julka z rodziną)
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 Za ++ Feliksa i Gertrudę Lubina

WTOREK, 8.11

8.00 1 int.: Za ++ Henryka (II rocznica), ojca Bernarda (VI rocznica), ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny i sąsiadów
2 int.: Za ++ parafian i dusze zalecane
17.30 Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00 Za + Annę Bies (od Jacka i Marcina Bies)

ŚRODA, 9.11

8.00 Za ++ męża Władysława, jego braci i bratowe oraz rodziców z obu stron
18.00 1 int.: Za ++ z rodzin Maciejewski i Kaptur (o radość wieczną)
2 int.: Za ++ Stanisława (XI rocznica) i Elżbietę Rzońca (I rocznica)

CZWARTEK, 10.11 – św. Leona Wielkiego

8.00 Za + Mariannę Kluczewską
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Władysława Rokickiego (XI rocznica)
2 int.: Za + Rajmunda Karkosz oraz za ++ z rodziny i przyjaciół

PIĄTEK, 11.11 – św. Marcina z Tours

8.00 Za ++ rodziców Joannę i Pawła Bula, rodzeństwo Helenę, Pawła, Waltera, Huberta i Adolfa oraz ++ z rodzin Bula i Leś
18.00 1 int.: W intencji Ojczyzny
2 int.: Za ++ Tadeusza i Irenę Martynowicz oraz ++ Dobrosława i Marię Kusia

SOBOTA, 12.11 – św. Jozafata

8.00 Za + Marię Kotyrba i ++ z rodziny
18.00 1 int.: Za ++ rodziców Jadwigę i Mikołaja Czakańskich i siostrę Weronikę
2 int.: Za ++ Jerzego Kazak (XVI rocznica) i rodziców z obu stron

NIEDZIELA, 13.11

7.30 Za ++ Henrykę i Eryka Jarzyna
9.00 1 int.: O błogosławieństwo Boże dla córki Karoliny w dniu rocznicy urodzin
2 int.: Za + Zdzisława Halec (od sąsiadów)
10.30 1 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Annę Bies (od Jarosława i Janiny Bies)
12.00 Za ++ z rodzin Wieczniaków i Kwiatkowskich
18.00 Z okazji 20. rocznicy urodzin Pawła w intencji zdania matury oraz 15. rocznicy Piotra – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą

Porządek nabożeństw: 30 października - 6 listopada 2016

NIEDZIELA, 30.10 – Rocznica Uroczystości Poświęcenia Kościoła

7.30    Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie dla męża z okazji 45. rocznicy ślubu (od żony i dzieci)
9.00    1 int.: Za parafian
    2 int.: Za ++ Leonorę Stolecką oraz ++ z najbliższej rodziny
10.30    1 int.: Za ++ Franciszka Domanika (XX rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Daniela Baluch – z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.00    1 int.: Za ++ Władysława Palian (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Michała, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i znalezienie pracy

PONIEDZIAŁEK, 31.10

8.00    Za + Zdzisława Siewierskiego, zmarłych z rodziny Siewierski i Gąsior, oraz wszystkich krewnych zmarłych
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Karola Musioła (XXXIV rocznica)
    2 int.: Za + Annę Bies (od Beaty i Dariusza Siwik z rodziną)

WTOREK, 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30    Za ++ Barbarę (I rocznica), Jadwigę i Jerzego Szymszal, Józefę i Stefana Szydłowskich, Irenę, Jerzego, Jadwigę i Szczepana Cierpka oraz + Zbigniewa
9.00    1 int.: Za ++ Marka Gierlotkę, Adelę i Henryka Pyszny oraz ++ z rodzin Gierlotka i Pyszny
    2 int.: Za + Augustyna Heizer (XXV rocznica)
10.30    1 int.: Za ++ Alicję, Janinę i Henryka Stryjewskich, Józefa i Helenę Ścigalskich oraz Danutę Nitecką, Irenę Tatar
    2 int.: Za ++ Henryka Kusia, Halinę i Józefa Makuch oraz Jerzego Seifert
12.00    Za + Stanisława Dziuk (XVI rocznica) i ++ z rodzin Dziuk i Przewieźlik
18.00    Za ++ Marię i Józefa Szulc

ŚRODA, 2.11 – Dzień Zaduszny

8.00    Za ++ Ryszarda i Barbarę Trzmielewskich i ++ z rodziny Budeń
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za + Ks. Kan. Kocurka oraz za ++ parafian i dusze zalecane
    2 int.: Za + Annę Bies (od Anny i Rafała Konior z rodziną)

CZWARTEK, 3.11 – św. Marcina de Porres – I czwartek miesiąca

8.00    Za + matkę chrzestną Paulinę (o wieczne zbawienie)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Zdzisława Fedelińskiego

PIĄTEK, 4.11 – św. Karola Boromeusza – I piątek miesiąca

8.00    Za ++ Antoniego, Helenę, Franciszka, Kazimierza i pozostałych ++ z rodzin Burczyński i Storożenko
16.30    Za ++ Roberta i syna Adama
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    Za ++ rodziców Helenę i Edwarda oraz rodziców z obu stron

SOBOTA, 5.11 – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
14.00    W intencji nowożeńców: Doroty Czarnasiak – Janusza Będkowskiego
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za ++ Jerzego Raszka i ++ z rodzin Raszka i Ploch
    2 int.: Za ++ rodziców Florentynę i Karola Białas

NIEDZIELA, 6.11

7.30    Za ++ Marię i Józefa Sieradzki i z rodzin Sieradzki i Zając
9.00    Za ++ Marię i Seweryna Błochowicz
10.30    Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Bronisława i Zofii Sadowski
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci
    2 int.: Za ++ ks. Tadeusza Kasprzyka, męża Ludwika, braci i siostry
17.30    Nabożeństwo za ++ parafian i dusze zalecane
18.00    1 int.: Za ++ Józefę, Leonarda, Macieja, Jadwigę z domu Knaś, Stanisława Kwiecień, Kazimierę i Józefa Rygielskich i w pewnej intencji
    2 int.: Za + Stanisława Wieczorek (XV rocznica) oraz ++ z rodzin Wieczorek, Małek i Jureczko

Porządek nabożeństw 23 - 30 października 2016

NIEDZIELA, 23.10

7.30 W intencji Barbary i Ryszarda Rygus z okazji 25. rocznicy ślubu
9.00 Za ++ Helenę, Grzegorza, Wojciecha, Marię i Józefa
10.30 Za ++ Władysława Kozłowskiego (XII rocznica), Stanisława i Feliksa Kapusta, Bolesława, Władysława i Jana Kozłowskich oraz Stanisławę Kosińską (I rocznica)
12.00 1 int.: Ku czci św. Łukasza w intencji lekarzy i całej służby zdrowia
2 int.: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Krystyny i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy urodzin
2 int.: Za + Cecylię Krupka

PONIEDZIAŁEK, 24.10

8.00 Za ++ Elżbietę i Katarzynę Żemełka i ich rodziców
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Helenę Goli (I rocznica)
2 int.: Za + Annę Bies (od Jadwigi i Tadeusza Fajprzyk z Hecznarowic)

WTOREK, 25.10

8.00 Za ++ rodziców Julię, Wojciecha, Katarzynę, braci Józefa, Apolinarego, Leona oraz Annę Makowiec, Bernarda Białas, Gertrudę i Ignacego Bik, Bronisława Leńczyk
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za + Stanisława Kuśmierskiego
2 int.: Za + Emilię Zbijowską (IV rocznica)

ŚRODA, 26.10

8.00 Za + Annę Bies (od szwagierki Józefy z rodziną)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków z obu stron oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
2 int.: Za ++ rodziców Helenę i Fryderyka Jasny i siostrę Margot Sikora

CZWARTEK, 27.10

8.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę MB oraz o zdrowie dla całej rodziny
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Henrykę Krenzel (w dniu urodzin), męża Konrada i ++ z rodzin Krenzel i Koczy
2 int.: Za + Roberta Merker (30. dzień po śmierci)

PIĄTEK, 28.10 – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00 Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
13.00 W intencji nowożeńców: Doroty Walasz i Artura Wieczorka
16.30 Z okazji rocznicy urodzin Małgorzaty Romańczyk
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Dziękczynna z okazji 55. rocznicy ślubu Franciszki i Stanisława Różyckich oraz z okazji 80. rocznicy ur. Stanisława

SOBOTA, 29.10

8.00 Za ++ Krystynę Gajewską (30. dzień po śmierci) i jej męża Henryka
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 1 int.: Za ++ Włodzimierza, Mieczysławę i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ Reginę Wypiór, Józefa i Annę Wowra oraz Wilhelma i Annę Wypiór

NIEDZIELA, 30.10 – Rocznica Uroczystości Poświęcenia Kościoła

7.30 Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie dla męża z okazji 45 rocznicy ślubu (od żony i dzieci)
9.00 1 int.: Za parafian
2 int.: Za ++ Leonorę Stolecką oraz ++ z najbliższej rodziny
10.30 1 int.: Za ++ Franciszka Domanik (XX rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Z okazji 18. rocznicy urodzin Daniela Banuch – z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.00 1 int.: Za ++ Władysława Palian (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
2 int.: Za ++ z rodzin Romańczyk i Tomecki
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Michała, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i znalezienie pracy

Porządek nabożeństw: 16 - 23 października 2016

NIEDZIELA, 16.10

7.30    Za ++ Helenę i Józefa Walewskich
9.00    1 int.: Za + Katarzynę Ryfa
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie w intencji Marka
10.30    1 int.: Za ++ Hildegardę i Jerzego Otrząsek oraz ++ rodziców Fyrla i Wolny
    2 int.: Za ++ z rodzin Furmanik i Fusiackich
12.00    1 int.: W rocznicę śmierci ukochanej mamy i babci ++ Gertrudy Morciszek, ojca Franciszka, ojczyma Wincentego
    2 int.: Za + Jacka (V rocznica)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od syna Sławka z rodziną)

PONIEDZIAŁEK, 17.10 – św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00    Za ++ rodziców Annę i Alfonsa Bienek oraz ++ Annę i Jana Kurzeja
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Annę Bies (od szwagra Jana z żoną)
    2 int.: Za + Jana Klimczaka

WTOREK, 18.10 – św. Łukasza Ewangelisty

8.00    1 int.: O zdrowie dla Natalki i dziadka Tadeusza
    2 int.: Za + Henryka Waleckiego oraz ++ z rodziny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ męża Edwarda (XXIX rocznica), zięcia Tadeusza, rodziców i rodzeństwo z obu stron

ŚRODA, 19.10 – św. Pawła od Krzyża

8.00    Za ++ Tadeusza Płaszczyk, rodziców, brata, szwagra Lucjana, Apolonię, Kazimierza Skrajniak, córkę Halinę i syna Jerzego
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Teresę Tutakiewicz, męża Romana Koczwańskiego, teściów Katarzynę i Ludwika
    2 int.: Za ++ Eleonorę i Jerzego Balzam

CZWARTEK, 20.10 – św. Jana Kantego

8.00    1 int.: Za + Annę Bies (od Krystyny Gałgan z rodziną Hecznarowicz)
    2 int.: W intencji Agaty i Magdaleny
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ brata Jacka Kusia oraz rodziców

PIĄTEK, 21.10

8.00    Za + Roberta Merker
16.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Wiesławy Feja z okazji 80. rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ Zdzisława Okulińskiego (XIII rocznica) oraz rodziców z obu stron

SOBOTA, 22.10 – św. Jana Pawła II, pap.

8.00    Za ++ z rodzin Barcikowskich, Nawareckich, Maliszewskich i Sołgała
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Franciszka Chmiel (XVIII rocznica) oraz rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Stanisława i Emilię Dyniów

NIEDZIELA, 23.10

7.30    
9.00    Za ++ Helenę, Grzegorza, Wojciecha, Marię i Józefa
10.30    Za ++ Władysława Kozłowskiego (XII rocznica), Stanisława i Feliksa Kapusta, Bolesława, Władysława i Jana Kozłowskich oraz Stanisławę Kosińską (I rocznica)
12.00    1 int.: Ku czci św. Łukasza w intencji lekarzy i całej służby zdrowia
    2 int.: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Krystyny i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za + Cecylię Krupka

Strona 9 z 27

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

(od 22.01.2018 nowe godziny)
poniedziałek

9:00-10:00, 16:45-17:45
wtorek
9:00-10:00
środa
16:45-17:45
czwartek
9:00-10:00, 16:45-17:45
piątek
9:00-10:00

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie