Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 9 - 16 października 2016

NIEDZIELA, 9.10

7.30    Za ++ męża Marka oraz rodziców Leokadię i Zenona
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Elfrydę i Jana Konieczny oraz brata Henryka
    2 int.: Za + Zofię Gąsior (I rocznica)
10.30    1 int.: W intencji Stanisławy i Jana z okazji rocznicy ślubu
    2 int.: Za + Barbarę Rogozińską
12.00    1 int.: Dziękczynna z okazji 30. rocznicy ślubu Grażyny i Kazimierza Zeman
    2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Pelagii Kurpas
    3 int.: Za ++ Franciszka Twaroga (50. rocznica śmierci), jego rodziców, brata i bratową
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą z okazji 85. rocznicy urodzin Leszka

PONIEDZIAŁEK, 10.10 – św. Dionizego

8.00    Za + Juliusza Suchy (o spokój duszy i radość nieba)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Maksymiliana, Marię i Martę Kurpas
    2 int.: Za ++ Adelę, Władysława i Krystynę Gierek (o spokój duszy i radość wieczną)

WTOREK, 11.10 – św. Jana XXIII

8.00    1 int.: Za + Henryka Pyszny (do Miłosierdzia Bożego o zbawienie duszy)
    2 int.: Za + Ludwikę Horwath-Gumuła
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od córki Magdy z synem)

ŚRODA, 12.10 – bł. Jana Beyzyma

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca Świętego” i ich rodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Wandę i Franciszka Goryczka, Marię i Alojzego Dziadek
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Agnieszki i Dariusza Kobiela

CZWARTEK, 13.10 – bł. Honorata Koźmińskiego

8.00    Za + Annę Bies (od Mateusza Bies z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Alicję Stryjewską
    2 int.: Za + Pawła Zawadzkiego (III rocznica)

PIĄTEK, 14.10 – św. Małgorzaty Marii Alacoque

8.00    Za + Annę Bies (od Piotra Godzic z rodziną)
16.30    Za ++ męża Zdzisława Markowskiego, rodziców Konstantego i Władysławę Piekut oraz siostrę Wiesławę Poziemską
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za ++ Stanisława i Florentynę, córkę Teodorę z mężem Januszem

SOBOTA, 15.10 – św. Teresy od Jezusa

8.00    
14.00    W intencji nowożeńców: Tadeusza Rutkowskiego – Barbary Radzik
17.30    Nabożeństwo  różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Marię i Franciszka Lenartowskich, Ludwikę i Stanisława Kurcab i męża Zdzisława
    2 int.: Za ++ rodziców Jadwigę i Mikołaja Czakańskich oraz siostrę Weronikę

NIEDZIELA, 16.10

7.30    Za ++ Helenę i Józefa Walewskich
9.00    1 int.: Za + Katarzynę Ryfa
    2 int.: W intencji Marka z prośbą o zdrowie oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski
10.30    1 int.: Za ++ Hildegardę i Jerzego Otrząsek oraz ++ rodziców Fyrla i Wolny
    2 int.: Za ++ z rodzin Furmanik i Fusiackich
12.00    1 int.: Za + Gertrudę Morciszek
    2 int.: Za + Jacka (V rocznica)
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + mamę Annę Bies (od syna Sławka z rodziną)

Porządek nabożeństw: 2 - 9 października 2016

NIEDZIELA, 2.10

7.30    Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Jadwigę, Mikołaja i Weronikę Czakański, Annę i Kazimierza Szczęsny
9.00    1 int.: W intencji Krystyny i Wilhelma Bula z okazji 55. rocznicy ślubu oraz 75. rocznicy ur. Krystyny – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą dla córek z rodzinami
    2 int.: Za + żonę Janinę Rybicką oraz ++ rodziców z obu stron (od męża)
10.30    1 int.: Za + Stefanię Pohl (IV rocznica)
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Wiesława i Zdzisławy Krawczyk
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Barbary Góreckiej z okazji rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Wacława, Marię i Włodzimierza Bilskich, Stanisława, Elżbietę i Kazimierza Ostafin
    2 int.: O zdrowie dla męża Stefana

PONIEDZIAŁEK, 3.10

8.00    1 int.: Za + Teresę Sowińską
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 70. rocznicy urodzin Jerzego i Janiny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Za + Małgorzatę Danielewicz

WTOREK, 4.10 – św. Franciszka z Asyżu

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 70. rocznicy urodzin Marii
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Annę i Eryka Tomeckich, siostrę Annę Karczewską
    2 int.: Za + żonę Annę Bies (od męża)

ŚRODA, 5.10 – św. Faustyny Kowalskiej

8.00    W intencji Adama i Tomasza Węgrzyn z okazji rocznicy urodzin – do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za + Grzegorza Kot
    2 int.: Za ++ Łucję Fedelińską i Witolda Mykałę

CZWARTEK, 6.10 – św. Brunona, I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefa Kowala (od brata Franciszka z żoną Stefanią)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Annę Bies (od chrześniaczki Kasi Łodej z rodziną)

PIĄTEK, 7.10 – MB Różańcowej, I piątek miesiąca

8.00    W pewnej intencji oraz o światło Ducha Świętego na studiach
16.30    Za ++ Helenę Warchala i jej męża Józefa
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.”

SOBOTA, 8.10 – I sobota miesiąca

8.00    Dziękczynna w intencji Romany i Stanisława Gustaw z okazji 60. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Józefę, jej rodziców i krewnych
    2 int.: Dziękczynna z okazji 92. rocznicy urodzin Marii Gruszka – z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie

NIEDZIELA, 9.10

7.30    Za ++ męża Marka i rodziców Leokadię i Zenona
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Elfrydę i Jana Konieczny oraz brata Henryka
    2 int.: Za + Zofię Gąsior (I rocznica)
10.30    1 int.: W intencji Stanisławy i Jana z okazji rocznicy ślubu
    2 int.: Za + Barbarę Rogozińską
12.00    1 int.: Dziękczynna z okazji 30. rocznicy ślubu Grażyny i Kazimierza Zeman
    2 int.: Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Pelagii Kurpas
    3 int.: Za ++ Franciszka Twaroga (50. rocznica śmierci), jego rodziców, jego brata i bratową
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą z okazji 85. rocznicy urodzin Leszka

Porządek nabożeństw: 25 września - 2 października 2016

NIEDZIELA, 25.09

7.30    Za ++ z rodzin Staszewski i Zaleski
9.00    1 int.: Za + Wiktorię Przysiecką (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Szekieta (X rocznica)
10.30    Za ++ rodziców Edwarda (XIV rocznica) i Helenę
12.00    1 int.: Za + Eryka Tomeckiego (X rocznica)
    2 int.: Za + Annę Karczewską (XIV rocznica)
18.00    Za + Zygmunta Krzaczyńskiego i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 26.09

8.00    Za + Annę Bies (od Joanny, Kazimierza i Wojciecha Godzic)
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Adama i Henrykę Korzonek
    2 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny

WTOREK, 27.09 – św. Wincentego a Paulo

8.00    Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa, dwie siostry z mężami i ++ rodziców (o łaskę życia wiecznego)
18.00    1 int.: Za + Bogdana Kajdan
    2 int.: Za + mamę Pelagię Mika (od syna)

ŚRODA, 28.09 – św. Wacława

8.00    Za + Irenę Kurpas (rocznica urodzin)
18.00    1 int.: Za + Leszka Turniaka (rocznica urodzin)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary Ducha Św. dla Magdaleny i Małgorzaty

CZWARTEK, 29.09 – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

8.00    Za + Józefa Kowala (od chrześnicy Danuty z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Teklę i Józefa Palińskich oraz Anielę i Jana Pietrzaków
    2 int.: Za + Tadeusza Jamrozik (z prośbą o radość wieczną w niebie – od kolegów i rodziny)

PIĄTEK, 30.09 – św. Hieronima

8.00    Za + Józefa Kowala (od Anny, Józefa i Kubusia Orlińskich)
16.30    O błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji rodziny Jasny
18.00    Za + Brygidę Skarbonkiewicz (o radość życia wiecznego) oraz o zdrowie dla męża Janusza (od znajomych i krewnych)

SOBOTA, 1.10 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Widera z okazji 75. rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Józefę i Stanisława Ceranowicz, Antoninę Jarosiewicz oraz ++ rodziców i rodzeństwo

NIEDZIELA, 2.10

7.30    Za ++ Łucję i Szczepana Czakański, Franciszkę i Michała Szczepek, Jadwigę, Mikołaja i Weronikę Czakański, Annę i Kazimierza Szczęsny
9.00    W intencji Krystyny i Wilhelma Bula z okazji 55. rocznicy ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą dla córek z rodzinami
10.30    1 int.: Za + Stefanię Pohl (IV rocznica)
    2 int.: Z okazji 25. rocznicy ślubu Wiesława i Zdzisławy Krawczyk
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci:
    2 int.: W intencji Barbary Góreckiej z okazji rocznicy urodzin
17.30    Nabożeństwo różańcowe
18.00    1 int.: Za ++ Wacława, Marię i Włodzimierza Bilskich, Stanisława, Elżbietę i Kazimierza Ostafin
    2 int.: O zdrowie dla męża Stefana

Porządek nabożeństw: 18 - 25 września 2016

NIEDZIELA, 18.09

7.30    Za + Franciszkę Jastrzębską (XXXI rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ Magdalenę Król i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Helenę i Stanisława Lelek
10.30    1 int.: Za ++ Józefa Widera (IV rocznica) oraz jego rodziców i teściów
    2 int.: Za + Edwarda Kurpasa (rocznica urodzin)
12.00    1 int.: Za + Marię Mrugas
    2 int.: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Antoniego z okazji 18. rocznicy urodzin
    3 int.: Dziękczynna z okazji urodzin Henryka, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    Za ++ Wiktorię, Józefę i Teresę i ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 19.09

8.00    O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla syna Pawła
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Elżbiety i Mieczysława Król z dziećmi)

WTOREK, 20.09 – św. męczenników z Korei

8.00    Za + Józefa Kowala (od Jolanty i Jana Węgrzyniak oraz Bożeny i Kazimierza Kieta)
18.00    Za ++ Jadwigę, Romualda, Jana, Edwarda, Joachima, Piotra, Krystynę oraz ++ z rodzin Czech, Michalik i Kwiczała

ŚRODA, 21.09 – św. Mateusza Apostoła

8.00    Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Hanus
18.00    W intencji Ewy Miemczyk z okazji 60. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia

CZWARTEK, 22.09

8.00    Za ++ męża Władysława i rodziców z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Józefy i Ryszarda Knapik)

PIĄTEK, 23.09 – św. Pio z Pietrelciny

8.00    Za + Józefa Kowala (od Ewy i Jana Siuty z rodziną)
16.30    Za ++ Piotra Kadelę (rocznica), rodziców z obu stron, brata, siostrę i szwagrów
18.00    Za + Ryszarda Kmieciaka (II rocznica), ++ z rodziny z obu stron (z prośbą o dar życia wiecznego)

SOBOTA, 24.09

8.00    Za ++ rodziców Filipa i Teklę, rodzeństwo Tadeusza, Zbigniewa, Zytę i Jerzego
18.00    Za ++ Huberta i Władysława Gwóźdź

NIEDZIELA, 25.09

7.30    Za ++ Jerzego (I rocznica) i Emilię Staszewskich oraz ++ z rodzin Staszewski
9.00    1 int.: Za + Wiktorię Przysiecką (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Szekieta (X rocznica)
10.30    Za ++ rodziców Edwarda (XIV rocznica) i Helenę
12.00    1 int.: Za + Eryka Tomeckiego (X rocznica)
    2 int.: Za + Annę Karczewską (XIV rocznica)
18.00    Za + Zygmunta Krzaczyńskiego i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 11 - 18 września 2016

NIEDZIELA, 11.09 – ODPUST PARAFIALNY

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy ślubu Wojciecha i Brygidy Leńczyk
9.00    1 int.: Za + Michała Przysieckiego (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za ++ Rozalię i Stefana Skalski
10.30    1 int.: Za + Alfreda Bromboszcz
    2 int.: Za + Ignacego Rońskiego (z prośbą o Miłosierdzie Boże)
12.00    Suma odpustowa – w intencji Parafian
18.00    1 int.: Za + Kazimierza Szczęsny (XV rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji I rocznicy ślubu Magdaleny i Roberta

PONIEDZIAŁEK, 12.09 – Najświętszego Imienia Maryi – MB Piekarskiej

8.00    Za + Helenę Budzowską (50. rocznica)
18.00    W intencji zmarłych Parafian

WTOREK, 13.09 – św. Jana Chryzostoma

8.00    O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Za + Marka Gierlotkę (od Agaty i Adama Knapik z synami)

ŚRODA, 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża św.

8.00    Za ++ rodziców Janinę i Czesława, brata Jana i ++ z rodziny Liwacz
18.00    Za + Jerzego Pilch-Kowalczyk

CZWARTEK, 15.09 – NMP Bolesnej

8.00    Za ++ rodziców Martę i Pawła Kowolik, siostrę Teresę i ++ z rodziny
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Arkadiusza Pielka (od przyjaciół)

PIĄTEK, 16.09 – św. Korneliusza i Cypriana

8.00    Z podziękowaniem za dotąd otrzymane łaski z prośbą dalszą opiekę i o zdrowie
16.30    Za ++ rodziców Anielę (XV rocznica) i Eryka Michalik oraz rodzeństwo
18.00    Za ++ Kazimierza Sznurawę (z okazji rocznicy urodzin), rodziców Helenę i Jana Sznurawów

SOBOTA, 17.09

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Anny Dzedzej oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00    1 int.: Za ++ Henryka Cichoń, rodziców z obu stron, brata Władysława, bratową Annę i kuzyna Władysława
    2 int.: Za ++ Adelę, Ferdynanda, Włodzimierza i Mieczysława Peterek oraz Barbarę Fabrowicz

NIEDZIELA, 18.09

7.30    Za + Franciszkę Jastrzębską (XXXI rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ Magdalenę Król i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Helenę i Stanisława Lelek
10.30    1 int.: Za + Józefa Widera (IV rocznica)
    2 int.: Za + Edwarda Kurpasa (w rocznicę urodzin)
12.00    1 int.: Za + Marię Mrugas
    2 int.: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Antoniego z okazji 18. rocznicy urodzin
18.00    Za ++ Wiktorię, Józefę i Teresę i ++ z rodziny

Porządek nabożeństw: 4 - 11 września 2016

NIEDZIELA, 4.09

7.30    1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 93. rocznicy urodzin Bronisława Ejsmond
    2 int.: Za + Stanisławę Paciorek
9.00    W intencji Jolanty i Michała Węgrzyn z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji Michała i córki Dorotki z okazji rocznicy urodzin
10.30    1 int.: Za + Stanisława Szwed (32. rocznica)
    2 int.: Z okazji 89. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
12.00    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dziecko: Ninę Kulak, Zuzannę Żądło
18.00    O Boże błogosławieństwo w pracy zawodowej dla Krystyny Kajdan i wszystkich pracowników Teatru

PONIEDZIAŁEK, 5.09 – św. Matki Teresy z Kalkuty

8.00    Za ++ rodziców Annę i Franciszka Maciejczyk, braci Stanisława i Joachima
18.00    1 int.: Za ++ Krystynę i Zygmunta Krzyżaniak
    2 int.: W intencji Stefanii Dziuk z okazji 93. rocznicy urodzin oraz w intencji wnuczka Grzesia

WTOREK, 6.09

8.00    Z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę w intencji rodziny Maciejczyk
18.00    Za + Bronisława Tkacz (XXII rocznica)

ŚRODA, 7.09

8.00    Za + męża Józefa Andrzejczaka
18.00    Za ++ Helenę Warchala (I rocznica), jej męża Józefa, siostrę Sabinę Włoczek

CZWARTEK, 8.09 – święto Narodzenia NMP

8.00    Za ++ Liliannę i Stanisława
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Elżbietę i Józefa i ++ z obu stron

PIĄTEK, 9.09

8.00    Za + ojca Henryka Jarczak (30. dzień)
16.30    Z okazji 25. rocznicy ślubu Małgorzaty i Arkadiusza Kusa
18.00    Za + Henryka i ++ z rodzin Jędrzak i Pyszkowski

SOBOTA, 10.09

8.00    Za + Martę Kuźlik (I rocznica)
18.00    1 int.: Za ++ Adama Sikocińskiego (XVII rocznica), rodziców Bronisławę i Franciszka oraz Elżbietę Odorkiewicz (IX rocznica), rodziców i rodzeństwo
    2 int.: Za ++ Władysława Stanuch i w rocznicę + Petronelę i Piotra

NIEDZIELA, 11.09 – ODPUST PARAFIALNY

7.30    Z okazji 40. rocznicy ślubu Wojciecha i Brygidy Leńczyk z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
9.00    1 int.: Za + Michała Przysieckiego (rocznica urodzin) i ++ z rodziny
    2 int.: Za ++ Rozalię i Stefana Skalski
10.30    1 int.: Za + Alfreda Bromboszcz
    2 int.: O miłosierdzie Boże dla + Ignacego Rońskiego
12.00    W intencji Parafian z okazji odpustu
18.00    1 int.: Za + Kazimierza Szczęsny (XV rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji I rocznicy ślubu Magdaleny i Roberta

Porządek nabożeństw: 28 sierpnia - 4 września 2016

NIEDZIELA, 28.08

7.30    Za ++ Marię Kuźlik (I rocznica) oraz męża Jana i syna Józefa
9.00    Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa i bratową Wiesławę
10.30    W intencji Marii Stobieckiej z okazji chrztu św.
12.00    Za ++ Eugenię Ponitka (I rocznica) oraz Bogdana Gnielka i ++ z rodzin z obu stron
13.00    W intencji nowożeńców: Marka Kmieć – Zuzanny Duś oraz w intencji Mai Kmieć z okazji chrztu świętego
18.00    Za ++ Wacława Urbanek (VIII rocznica), jego rodziców i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK, 29.08 – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.00    Za ++ Pawła i Helenę Rakocz
18.00    1 int.: Za + Jacka Wróbel (III rocznica)
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w intencji
    Małgorzaty i Ireneusza Wyrwa z okazji 15 rocznicy ślubu
    
WTOREK, 30.08

8.00    Za + Marka Gierlotkę (od rodzin Telesiński i Krzak)
18.00    Za + Janinę Szczypka (rocznica)

ŚRODA, 31.08

8.00    W intencji Aleksandry o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00    Za ++ Gabrielę i Zygmunta Kocurek

CZWARTEK, 1.09 – I czwartek miesiąca

8.00    Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego kl. IV–VI ze Szk. Podst. nr 11
09.00    W intencji dzieci z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Szk. Podstawowa nr 11
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, kleryków, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za ++ Bronisławę (z okazji imienin) Sikocińską, syna Adama, Helenę (rocznica) i jej męża, synów Zygmunta, Cypriana i Edmunda Odorkiewicz

PIĄTEK, 2.09 – I piątek miesiąca

8.00    Za + ks. prob. Pawła Lubosa
16.30    Za + Stefana Harasa (rocznica), po Mszy św. poświęcenie tornistrów uczniów I klas
18.00    1 int.: W intencji ks. prob. Eugeniusza Krasonia z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Stefana i Anielę Sołtysek
19.00    W intencji młodzieży z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i przygotowania do s. bierzmowania

SOBOTA, 3.09 – św. Grzegorza W. – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca św.”
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za szczęśliwe pożycie małżeńskie z okazji 60 rocz. ślubu Jana i Leokadii Sobczyk
    2 int.: Za + Marka Gierlotkę w 30 dzień

NIEDZIELA, 4.09

7.30    1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą z okazji 93. rocznicy urodzin Bronisława Ejsmond
    2 int.: Za + Stanisławę Paciorek
9.00    W intencji Jolanty i Michała Węgrzyn z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji Michała i córki Dorotki z okazji rocznicy urodzin
10.30    1 int.: Za + Stanisława Szwed (32. rocznica)
    2 int.: Z okazji 89. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
12.00    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dziecko: Nina Kulak
18.00    W intencji Krystyny Kajdan

Strona 10 z 27

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

(od 22.01.2018 nowe godziny)
poniedziałek

9:00-10:00, 16:45-17:45
wtorek
9:00-10:00
środa
16:45-17:45
czwartek
9:00-10:00, 16:45-17:45
piątek
9:00-10:00

 

 chrzty i roczki

1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie