Intencje mszalne

Porządek nabożeństw: 27 sierpnia do 3 września 2017r.

NIEDZIELA, 27.08

7.30    Za + Wacława Urbanek (IX rocznica)
9.00    1 int.: Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa, bratową Wiesławę i ++ z rodzin Rezler i Ignasiak
    2 int.: Za + Dorotę Bernacką zd. Jasińska (rocznica) oraz ++ rodziców i brata
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę MB z okazji 80. rocznicy urodzin
12.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Lidii i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu
18.00    Za + Ryszarda Kmieciak (o dar życia wiecznego)

PONIEDZIAŁEK, 28.08 – św. Augustyna

8.00    Za ++ Helenę i Pawła Rakocz
18.00    Za + Jacka Wróbel (V rocznica)

WTOREK, 29.08 – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.00    Za ++ Danutę i Stanisława Błoniarz
18.00    1 int.: Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodzin Chrzan i Perek
    2 int.: Za + Annę Bies (I rocznica)

ŚRODA, 30.08

8.00    Za + Macieja Szczurka
18.00    Za + Janinę Szczypka (rocznica)

CZWARTEK, 31.08

8.00    1 int.: Z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie dla Aleksandry i jej rodziny
    2 int.: Za + Stanisława Domoradzkiego
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Mirosławę Gregorczyk

PIĄTEK, 1.09 – bł. Bronislawy

8.00    Za + Jerzego Skrzypczyka (30. dzień po śmierci)
18.00    1 int.: Za + Zbigniewa Jędras (III rocznica)
    2 int.: Za + Leszka Grotowskiego

SOBOTA, 2.09

8.00    1 int.: Za ++ Stefana i Anielę Sołtysek
    2 int.: W intencji członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    1 int.: Za ++ Helenę Odorkiewicz (rocznica), męża Jana, synów Zygmunta, Cypriana, Edmunda i ich rodzin i ++ z rodziny Rybiński
    2 int.: Za + Henryka (V rocznica) oraz ++ z rodzin Pyszkowski i Jędrzak

NIEDZIELA, 3.09

7.30    Za ++ rodziców Zofię i Ryszarda Gwizdoń oraz brata Jana
9.00    1 int.: Za ++ Rozalię Wieczorek i Anielę Bąk
    2 int.: Za + Dorotę Skórzewską (30. dzień po śmierci)
10.30    1 int.: Z okazji 10. rocznicy urodzin Grzegorza Przybyła – o błogosławieństwo i opiekę Bożą
    2 int.: Za ++ męża Stanisława Dudek, rodziców Helenę i Alfonsa Hartwig, teściów Wojciecha i Wiktorię Dudek
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Rafał Karuga
    2 int.: Za ++ Aleksandrę Gumula (IX rocznica), Edwarda i Jana Rożek, teściów Stanisława i Marię Rożek, Helenę i Wawrzyńca Micheń oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00    Za + Stefana Haras (V rocznica)

Porządek nabożeństw: 30 lipca - 27 sierpnia 2017

NIEDZIELA, 30.07

7.30    Za + Mirosława Skowrońskiego (XXV rocznica) oraz ++ z rodziny, za ++ Marię i Józefa Wojciechowskich oraz ++ z rodziny
9.00    Z okazji 30. rocznicy ślubu Bogumiły i Andrzeja oraz 29. rocznicy urodzin córki Marty
10.30    1 int.: Z okazji 10. rocznicy ślubu Magdaleny i Bartłomieja Benisz – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
    2 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z podziękowaniem za posługę w naszej parafii i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00    Za ++ rodziców Bronisławę i Romana Kaptur (o spokój wieczny)

PONIEDZIAŁEK, 31.07 – św. Ignacego z Loyoli

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Anny i Karola Fidelus)
18.00    Za ++ ks. Arnolda Woźnicę oraz rodziców Paulinę i Roberta

WTOREK, 1.08 – św. Alfonsa Marii Liguoriego

8.00    Za + Franciszka Werner
18.00    Za ++ Dorotę, Teodora i Józefa Kasperek

ŚRODA, 2.08

8.00    Za ++ Łucję, Józefa, Antoniego Lubina oraz rodziców z obu stron
18.00    Za + Zofię Pacut (XXV rocznica)

CZWARTEK, 3.08 – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Władysława Dawiec z żoną z Polanki)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK, 4.08 – św. Jana Marii Vianneya – I piątek miesiąca

8.00    Za + Anielę Gordon (od rodziny Urbańczyk)
18.00    Za + męża Marka Gierlotkę (I rocznica)

SOBOTA, 5.08 – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
18.00    Za + Rajmunda Karkosz (II rocznica)

NIEDZIELA, 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego

7.30    Za + Jadwigę Czajka (XXXIV rocznica)
9.00    Za + ojca Ignacego (I rocznica)
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Łukasz Demski
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji Bożeny z okazji 25. rocznicy urodzin



PONIEDZIAŁEK, 7.08

8.00    Za + Romana Tochowicza (I rocznica)
18.00    O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostrzeńca Bogusława i za + brata Bernarda

WTOREK, 8.08 – św. Dominika

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Mariusza Dawiec z żoną i dziećmi z Toporzyska)
18.00    Za ++ Klarę i Pawła Korzekwa i ++ z pokrewieństwa

ŚRODA, 9.08 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

8.00    Za + ks. Benedykta Woźnicę (w rocznicę urodzin)
18.00    Za + Anielę Gordon (od Basi Opławskiej z dziećmi)

CZWARTEK, 10.08 – św. Wawrzyńca

8.00    Za + Irenę Pachlewską (od rodziny Węgrzyn)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Elżbietę (II rocznica) i Wacława Krak

PIĄTEK, 11.08 – św. Klary

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
18.00    Za ++ rodziców Zdzisława i Halinę Murczyńskich

SOBOTA, 12.08

8.00    Za ++ Mariannę, Józefa i Tadeusza Kowalików
18.00    Za ++ rodziców Jana i Martę Kuźnik i brata Józefa

NIEDZIELA, 13.08

7.30    Dziękczynna z okazji 67. rocznicy ślubu Teresy i Ryszarda Barcikowskich – z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatów i ich dzieci z rodzinami
9.00    Za ++ Rozalię i Stefana Skalskich
10.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego (od sąsiadów)
18.00    Za ++ Helenę i Alfonsa Hartwig, teściów Gertrudę i Alojzego Podstawskich oraz rodzeństwo z obu stron



PONIEDZIAŁEK, 14.08 – św. Maksymiliana Marii Kolbego

8.00    Za ++ Henryka, Zygmunta i Danutę Kowalików
18.00    1 int.: Za ++ Adama Sikocińskiego (rocznica urodzin), jego rodziców Marię Dwornicką, jej rodziców i siostrę
    2 int.: Za + Rajmunda Karkosz (rocznica urodzin)

WTOREK, 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.30    Za + Franciszka Paciorek
9.00    Za ++ Edmunda Czarneckiego i rodziców z obu stron
10.30    Za + Irenę Pachlewską (od sąsiadów)
18.00    Za + Krystynę Papuga (od rodzin Morawiec i Barcikowski)

ŚRODA, 16.08

8.00    Za + Marcina Baranowicza (o spokój duszy)
18.00    Msza św. na Muchowcu – w intencji Parafian

CZWARTEK, 17.08 – św. Jacka, patrona Archidiecezji

8.00    Za ++ Aleksandra, Danutę i Wilmę Kowalików
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Ludwika, Elżbietę i Marię szyja, Bernarda i Helenę Bromboszcz oraz Gertrudę Golec

PIĄTEK, 18.08

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla mamy Krystyny
18.00    Dziękczynna z okazji V rocznicy ślubu Moniki i Mariusza Kosińskich

SOBOTA, 19.08

8.00    
18.00    Za ++ Eugeniusza Smolińskiego i rodziców z obu stron

NIEDZIELA, 20.08

7.30    Za ++ Edwarda (X rocznica) i rodziców z obu stron
9.00    W intencji Michała Śliwioka z okazji rocznicy urodzin – z podziękowaniem za powrót do zdrowia
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji Franciszki Tam z okazji 80. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
18.00    Za + Irenę Pachlewską (60 dni po śmierci)



PONIEDZIAŁEK, 21.08 – św. Piusa X, pap.

8.00    
18.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Henryka i Doroty

WTOREK, 22.08 – Wspomnienie NMP Królowej

8.00    
18.00    Za ++ Roberta Październiok, żonę Martę, córkę Pelagię i syna Gerarda

ŚRODA, 23.08

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą w intencji małżonków Jana i Doroty Wydra z Dortmundu z okazji 50. rocznicy ślubu
18.00    Za ++ siostry Urszulę, Donatę i Helenę oraz rodziców Genowefę i Stefana

CZWARTEK, 24.08 – Święto św. Bartłomieja, apostoła

8.00    
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Łucję i Zygmunta Luty oraz pokrewieństwo

PIĄTEK, 25.08

8.00    Za ++ Marię i Józefa Niedzielskich oraz brata Waldemara
18.00    1 int.: Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
    2 int.: W intencji Michała i Aleksandry Musioł

SOBOTA, 26.08 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

8.00    Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Krystyny Zaleskiej
18.00    1 int.: Za + Danutę Chociłowską (VII rocznica)
    2 int.: Za ++ Reginę Wypiór i Krystynę Morawiec

NIEDZIELA, 27.08

7.30    Za + Wacława Urbanek (IX rocznica)
9.00    Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Rezler, siostrę Stanisławę, szwagra Józefa, bratową Wiesławę i ++ z rodzin Rezler i Ignasiak
10.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę MB z okazji 80. rocznicy urodzin
12.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji Lidii i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu
18.00    Za + Ryszarda Kmieciak (o dar życia wiecznego)

Porządek nabożeństw: 25 czerwca - 30 lipca 2017

NIEDZIELA, 25.06

7.30    W intencji Marii Pycińskiej z okazji I rocznicy urodzin
9.00    Za + Jana Urbańskiego (od siostry Jadzi z synem Pawłem, córką Anetą i rodzicami)
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń i ++ rodziców
12.00    W pewnej intencji
18.00    Za ++ Władysława, Helenę, Michała, Mariannę, Andrzeja i Kazimierza Kowalskich oraz ++ Marię i Józefa Szczepanowskich

PONIEDZIAŁEK, 26.06

8.00    Za ++ Mariannę i Stanisława i ++ z rodziny
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Maksymiliana (VII rocznica) i Krystynę Kolenda
    2 int.: Za ++ Michała, jego ojca, dziadków i o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny z rodziną
    3 int.: Za + ks. Marka Targiela (XVII rocznica)

WTOREK, 27.06 – św. Cyryla Aleksandryjskiego

8.00    Za ++ siostry Emilię i Zofię
18.00    Za + Wandę Wójcik

ŚRODA, 28.06 – św. Ireneusza

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od rodziny Buczek)
18.00    Za + męża Eugeniusza Apostela (o radość życia wiecznego)

CZWARTEK, 29.06 – św. Piotra I Pawła, apostołów

8.00    Za + Adama Brzezińskiego (XXIII rocznica)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Za ++ Stanisława i Wojciecha Maciejewskich (I rocznica – o radość życia wiecznego)
    2 int.: Za + tatę Piotra Świerada (o dar życia wiecznego w niebie – z okazji imienin)

PIĄTEK, 30.06

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Marii Kowalczyk z Mszany Górnej)
18.00    W intencji Cezarego i Jolanty Baryłko z okazji 25. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny.

SOBOTA, 1.07 – św. Ottona

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stanisławy i Jacka Krzysztofiak z rodziną z Podobina)
18.00    Za + Eugeniusza Morcińca (II r. odejścia do Pana) i za ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELA, 2.07

7.30    W intencji Janusza i Małgorzaty z okazji VI rocznicy ślubu
9.00    Za + Stanisława Strzyżewskiego (X rocznica)
10.30    W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Adama Łuczkowiec, Igora Kowalskiego, Zofię Grzegorzycę
18.00    Za + Jacka Matuszczyk i ++ z rodzin Matuszczyk i Krupka


PONIEDZIAŁEK, 3.07 – św. Tomasza Apostoła

8.00    Za ++ Halinę i Eugeniusza Kruza
18.00    Za ++ Helenę Szrajber (XXXVII rocznica), męża Mariana, syna Włodzimierza i Dominikę Czarnocką

WTOREK, 4.07 – św. Elżbiety Portugalskiej

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Michaliny i Tadeusza Strama z Podobina)
18.00    Z okazji 50. rocznicy urodzin Jarosława – z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Ducha Świętego na dalsze lata życia

ŚRODA, 5.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Heleny Smago z Mszany Górnej)
18.00    Za ++ rodziców Stanisławę, Józefa, Anielę i Jana

CZWARTEK, 6.07 – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuka Piotra z rodziną)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Matuszczyk i Krupka

PIĄTEK, 7.07 – I piątek miesiąca

8.00    Za ++ Gertrudę, męża Alfreda, rodziców i rodzeństwo z obu stron i ++ z rodziny Machoń
18.00    Za + Henriettę Bajda (I rocznica)

SOBOTA, 8.07 – I sobota miesiąca

8.00    W intencji członków „Żywego Różańca św.”
15.00    W intencji nowożeńców: Piotra Bielickiego i Mirosławy Wolny
18.00    Za ++ Helmuta Koczwara (IV rocznica) oraz rodziców i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 9.07

7.30    Za + Felicję Doruchowską
9.00    Za ++ rodziców Michała (XXXVIII rocznica) i Wiktorię Przysieckich oraz siostrę Helenę
10.30    W intencji Janusza z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz o pomyślne wyniki badań lekarskich
18.00    Za + mamę Ernestynę Zielińską (rocznica urodzin)


PONIEDZIAŁEK, 10.07

8.00    Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia w rocznicę urodzin Antoniny
18.00    Za ++ z rodzin Namysło i Wróbel

WTOREK, 11.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuka Pawła )
18.00    Za ++ Mieczysława Bocheńskiego (XIV rocznica) oraz siostry Bernadetę i Krystynę

ŚRODA, 12.07 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00    Za + Jana Furman (rocznica urodzin)

CZWARTEK, 13.07 – św. Andrzeja Świerada i Benedykta

8.00    Za + Józefę Kolasa (od przyjaciół z Bałtyckiej)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za + Marię Stanuch

PIĄTEK, 14.07

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca” i ich rodzin
18.00    Za + Józefę Kolasa (od Marii Haras z Mszany Dolnej)

SOBOTA,15.07 – św. Bonawentury

8.00    Za + ojca Henryka Pyszny
18.00    Za ++ rodziców Annę i Kazimierza Szczęsny i ++ z rodzin

NIEDZIELA, 16.07

7.30    Dziękczynna w intencji rodziny Wołowczyk
9.00    Za ++ Marię i Franciszka Stremdl
10.30    Za ++ Annę i Zbigniewa Makowskich (rocznica urodzin)
18.00    Za + męża Kazimierza Sznurawę (XVI rocznica)


PONIEDZIAŁEK, 17.07

8.00    Za + Wojciecha Kilara (85. rocznica urodzin) oraz za + żonę Barbarę
18.00    Za + Józefę Kolasa (od Sylwestra i Renaty z Mszany Dolnej)

WTOREK, 18.07 – św. Szymona z Lipnicy

8.00    Za + Stefana Czajka (55 rocznica)
18.00    Za + Aleksandra Wróbel (XV rocznica)

ŚRODA, 19.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Haliny i Romana Palka z rodziną)
18.00    Za + Jerzego Kuperskiego (IX rocznica) i ++ rodziców z obu stron

CZWARTEK, 20.07 – bł. Czesława

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stanisława i Stefanii Haras)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Jolantę i Radomira Węgrzyn

PIĄTEK, 21.07

8.00    O szczęśliwy przebieg operacji dla Róży
18.00    Za + męża Marka Gierlotkę

SOBOTA, 22.07 – św. Marii Magdaleny

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Dominiki Dawiec z USA)
18.00    1 int.: Za + Ryszarda Tkacza
    2 int.: Za + Janusza Macyszyn (XXV rocznica)

NIEDZIELA, 23.07

7.30    Za + Sonię Szelągowską (VI rocznica)
9.00    Za ++ Stanisława i Helenę Lelek
10.30    Za ++ Czesława Baran i jego rodziców
18.00    Za ++ Teodorę i Mieczysława Kukułka i ++ z rodziny


PONIEDZIAŁEK, 24.07 – św. Kingi

8.00    Za ++ Pawła Miemczyka (rocznica) oraz Helenę i Piotra
18.00    Za ++ rodziców Janinę i Bronisława Michnickich i córkę Barbarę

WTOREK, 25.07 – św. Jakuba, apostoła

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Dawida Dawiec ze Spytkowic)
18.00    Za ++ rodziców Janinę i Czesława oraz brata Jana Liwacz

ŚRODA, 26.07 – św. Joachima i Anny, rodziców NMP

8.00    Za ++ Michała, jego ojca i dziadków oraz o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny i jej rodziny
18.00    Za + Mariannę Dyk (XX rocznica)

CZWARTEK, 27.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Bronisława Dawiec ze Spytkowic)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    Za ++ Karola, Urszulę i Bogumiła Woźnica

PIĄTEK, 28.07

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Stefanii Blecharczyk)
18.00    Za ++ rodziców Henryka (I rocznica) i Helenę Jarczak

SOBOTA, 29.07 – św. Marty

8.00    Za + Józefę Kolasa (od Elżbiety i Andrzeja Jaśkowiec z Piotrem)
18.00    Za ++ Annę, Władysława, syna Henryka, córkę Annę i zięciów

NIEDZIELA, 30.07

7.30    Za + Mirosława Skowrońskiego (XXV rocznica) oraz ++ z rodziny, za ++ Marię i Józefa Wojciechowskich oraz ++ z rodziny
9.00    Z okazji 30. rocznicy ślubu Bogumiły i Andrzeja oraz 29. rocznicy urodzin córki Marty
10.30    1 int.: Z okazji 10. rocznicy ślubu Magdaleny i Bartłomieja Benisz – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
    2 int.: W intencji ks. Marcina Wójcika z podziękowaniem za posługę w naszej parafii i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00    Za ++ rodziców Bronisławę i Romana Kaptur (o spokój wieczny)

Porządek nabożeństw: 18 - 25 czerwca 2017

NIEDZIELA, 18.06

7.30    Za + Anielę Gordon od sąsiadów
9.00    Za Mateusza Kulińskiego z okazji 18. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
10.30    Za ++ Janinę Paszowską oraz Józefa i Mieczysława
12.00    W intencji małżonków Ingeborgi i Stanisława Wojtas z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    1 int.: Za ++ męża Jana Króla (XVIII rocznica) i rodziców z obu stron
    2 int.: Za + Wiesława Paluchowskiego (X rocznica)

PONIEDZIAŁEK, 19.06

8.00    Za + Bogdana Kajdana (V rocznica)
18.00    1 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o zdrowie w pewnej intencji z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za + Wiktorię Siewierską (od sąsiadów z ul. Czyżyków)
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

WTOREK, 20.06

8.00    1 int.: Za + Wojciecha Kluzika (o radość życia wiecznego – od rodziny Kamińskich)
    2 int.: Za ++ Marię, Józefa i Bartłomieja Węgrzyn
18.00    Za + Alojzego Widera (o radość życia wiecznego – XX rocznica)
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

ŚRODA, 21.06 – św. Alojzego Gonzagi

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuczki Basi z rodziną)
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Bertę i Augustyna Grzywa i ++ z rodziny
    2 int.: Za + Anielę Gordon (od Mirosławy Czajka)
    3 int.: W intencji uczniów i nauczycieli SP 65 oraz uczniów gimnazjum z okazji zakończenia roku szkolnego
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

CZWARTEK, 22.06

8.00    Za + Józefę Kolasa (od wnuczki Kasi)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: Z okazji 40. rocznicy urodzin Penelopy i 35. rocznicy urodzin Nikosa
    2 int.: Za ++ Władysławę, Jana i Marka Węgrzyn
    – procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła

PIĄTEK, 23.06 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00    W intencji nauczycieli SP 11 i uczniów kl. I–III z okazji zakończenia roku szkolnego
10.00    W intencji nauczycieli SP 11 i uczniów kl. IV–VI z okazji zakończenia roku szkolnego
18.00    Za ++ matkę Pelagię Mika (I rocznica) i jej męża Jerzego

SOBOTA, 24.06 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00    Za ++ rodziców Jana i Stefanię, siostrę Janinę Barcikowską oraz Natalię, Eugeniusza i Bożenę Boćkowskich
14.00    W intencji nowożeńców: Angelika Osadnik – Tomasz Hacia
18.00    Za ++ ojca Jana i Marię Przybyło

NIEDZIELA, 25.06

7.30    
9.00    Za + Jana Urbańskiego (od siostry Jadzi z synem Pawłem, córką Anetą i rodzicami)
10.30    Za ++ Kazimierza, Irenę, Janinę i Joannę Żegleń oraz rodziców
12.00    W pewnej intencji
18.00    Za ++ Władysława, Helenę, Michała, Mariannę, Andrzeja i Kazimierza Kowalskich oraz Marię i Józefa Szczepanowskich

Porządek nabożeństw: 11 - 18 czerwca 2017

NIEDZIELA, 11.06 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego
9.00    1 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk
    2 int.: Za ++ męża Tadeusza Wojakowskiego i syna Tomasza oraz rodziców z obu stron
    3 int.: Za + Stefana Szkliniarz (III rocz.)
10.30    1 int.: W intencji Marii z okazji 70. rocznicy urodzin i Jacka z okazji 45. rocznicy urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
    2 int.: W int. Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia z okazji 18. rocznicy urodzin
12.00    1 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza
    2 int.: Za ++ Hildegardę i Barbarę Drabczyk i Helenę Cebulla
18.00    Za ++ z rodzin Domańskich i Brudzewskich oraz  za ++ przyjaciół Eleonory Brudzewskiej

PONIEDZIAŁEK, 12.06 – bł. Józefa Czempiela i bł. Emila Szramka

8.00    Za ++ rodziców Stanisławę i Tadeusza Żerebeckich
18.00    1 int.: Za ++ Halinę i Henryka Konieczko i rodziców z obu stron
    2 int.: Za ++ Wiktora Węgrzyn oraz rodziców Szczepana i Antoninę

WTOREK, 13.06 – św. Antoniego z Padwy

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od Janiny i Jana Chmielińskich z rodziną)
18.00    1 int.: Za ++ syna Andrzeja Tadeusiak (I rocznica), męża Jerzego, brata Janusza i zięcia Krzysztofa a także z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o łaskę zdrowia
    2 int.: Za + Józefę Kolasa (od córki Barbary w 30. dzień po śmierci)

ŚRODA, 14.06 – bł. Michała Kozala

8.00    Za + Helenę Klich
18.00    Za ++ teściów Matyldę i Stefana Widera i ++ z pokrewieństwa

CZWARTEK, 15.06 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

7.30    Za + Józefę Kolasa (od Wiktorii Aksamit z rodziną)
9.00    W intencji Parafian – procesja
    po procesji: Za ++Piotra, Franciszkę i córkę Marię
12.00    O szczęśliwe rozwiązanie
18.00    Za + Irenę Kozioł (od Anny i Stanisława Typek, wnuczki Basi z mężem)

PIĄTEK, 16.06

8.00    1 int.: Za + Józefę Kolasa (od Jasi z rodziną)
    2 int.: W intencji Elżbiety Bienek z okazji imienin z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę MB
18.00    Za + Irenę Kozioł (od Anny i Stanisława Typek, wnuczki Basi z mężem)

SOBOTA, 17.06 – św. Brata Alberta Chmielowskiego

8.00    Za + Felicję Doruchowską
18.00    1 int.: Za ++ Łucje i Stefana Czakański
    2 int.: Za + Józefę Kolasa (od córki Ewy w 30. dzień po śmierci)

NIEDZIELA, 18.06

7.30    Za + Anielę Gordon od sąsiadów
9.00    Za Mateusza Kulińskiego z okazji 18. rocz. ur. z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
10.30    Za ++ Janinę Paszowską oraz Józefa i Mieczysława
12.00    W int. małżonków Stanisława i Ingeborgi Wojtas z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00    1 int.: Za + męża Jana Króla (XVIII rocznica)
    2 int.: Za + Wiesława Paluchowskiego (X rocznica)

Porządek nabożeństw: 4 - 11 czerwca 2017

NIEDZIELA, 4.06 – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji rocznicy urodzin
9.00    1 int.: Za + Jana Urbańskiego (od Mirka z żoną i rodziną)
    2 int.: Za + Wojciecha Kluzika (30. dzień po śmierci)
    3 int.: W intencji Bronisława Sadowskiego z prośbą o łaskę zdrowia (od parafian)
10.30    1 int.: Z okazji rocznicy ślubu Urszuli i Janusza oraz rocznicy urodzin Urszuli
    2 int.: W intencji Leny i Leona Matusik, ich rodziców oraz z prośbą o łaski Ducha Św. i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Bartłomiej Wojciuch, Kasper Mrozik, Leonard Wójciak
    2 int.: Za + Annę Tomecką (IV rocznica)
18.00    Za ++ Antoninę Jarosiewicz (XVI rocznica), jej męża oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

PONIEDZIAŁEK, 5.06 – święto NMP Matki Kościoła

8.00    1 int.: Za ++ Wiktorię i Pawła Lipa
    2 int.: Za + Elżbietę Herok
18.00    O dar życia wiecznego dla ++ Władysława i Adeli Gierek oraz Krystyny Gacek
19.00    W intencji studentów o światło Ducha Św. na czas letniej sesji egzaminacyjnej

WTOREK, 6.06 – św. Norberta

8.00    1 int.: Za + Magdalenę Leki i ++ z rodzin Leki i Tendera
    2 int.: Za ++ Antoniego Faron, jego syna Pawła i mamę Władysławę
18.00    Z okazji 60. rocznicy urodzin Norberta – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą oraz za ++ rodziców

ŚRODA, 7.06

8.00    Za + Wojciecha Kluzika (od koleżanek i kolegów z zakładu pracy)
18.00    Za ++ Anielę i Henryka Siewierskich oraz ++ z rodziny

CZWARTEK, 8.06 – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana

8.00    Za + Adama Woźniaka
18.00    1 int.: Za ++ Stanisławę i Ignacego Gąsior oraz ++ z rodziny
    2 int.: Za + Irenę Martynowicz (rocznica) i Marię Kusa (rocznica)

PIĄTEK, 9.06 – św. Efrema

8.00    O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla chorych członków „Żywego Różańca św.” i ich rodzin
16.30    Za ++ rodziców Otylię i Stefana Kasprzyk oraz Marię i Edwarda Kowalik
18.00    Za ++ Stefanię i Tomasza Bordolińskich (rocznica)

SOBOTA, 10.06

8.00    Za ++ Halinę Siedlaczek, Martę Kozyra i Tadeusza Ratajczaka
18.00    1 int.: Za ++ rodziców Krystynę i Henryka Wysockich
    2 int.: Za + Józefa Saft (I rocznica) i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 11.06 – uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30    Za + Andrzeja Wróblewskiego
9.00    1 int.: Za + Jacka Matuszczyka i ++ z rodzin Krupka i Matuszczyk
    2 int.: Za ++ męża Tadeusza Wojakowskiego oraz syna Tomasza oraz rodziców z obu stron
10.30    1 int.: W intencji Marii z okazji 70. rocznicy urodzin i Jacka z okazji 45. rocznicy urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
    2 int.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia z okazji 18. rocznicy urodzin Marcina
12.00    1 int.: Za + Kazimierza Pawłowicza
    2 int.: Za ++ Hildegardę i Barbarę Drabczyk i Helenę Cebulla
18.00    Za ++ z rodzin Domańskich i Brudzewskich oraz + przyjaciół Eleonory Brudzewskiej

Porządek nabożeństw: 28 maja - 4 czerwca 2017

NIEDZIELA, 28.05 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30    Za ++ Tadeusza i Marię Odyga, rodziców Wiktora i Martę Odyga
9.00    1 int.: Za + Stefana Haras (rocznica urodzin)
    2 int.: Z okazji urodzin i imienin Stanisława Mianowany (od mamy) – z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski oraz błogosławieństwo Boże
10.30    1 int.: W intencji Piotra Kurpasa z okazji rocznicy urodzin
    2 int.: Za ++ Edwarda i Jana Rożek, teściów Marię i Stanisława Rożek, rodziców Wawrzyńca i Helenę Micheń, Aleksandrę Gomula
12.00    1 int.: Błagalna o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla + Anny Białas
    2 int.: W intencji dzieci, które obchodzą I rocznicę Komunii św.
18.00    Za + Zdzisława Kurcab (III rocznica) oraz ++ rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK, 29.05 – św. Urszuli Ledóchowskiej

8.00    Za + Tadeusza Pustelaka (o spokój duszy)
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    1 int.: Za ++ ojca Józefa Zielińskiego oraz rodziców
    2 int.: Za + ojca Ikbalbariego Katroshi (rocznica) oraz ++ z rodzin Katroshi, Gajda i Szyszka

WTOREK, 30.05 – św. Jana Sarkandra

8.00    O opiekę w chorobie dla Bernadety Krężel
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    O radość życia wiecznego dla ++ rodziców Elfrydy i Jana Gazda, Hildegardy i Stanisława Eichhorn, brata Henryka i pokrewieństwo z obu stron

ŚRODA, 31.05. – święto Nawiedzenia NMP

8.00    Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz o dary Ducha Św.
17.30    Nabożeństwo majowe
18.00    Za ++ Anielę i Stefana Sołtysek

CZWARTEK, 1.06 – św. Justyna – I czwartek miesiąca

8.00    Za + Marcina Baranowicza (o spokój duszy)
17.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00    1 int.: W intencji dzieci wczesnokomunijnych, ich rodziców, kapłanów, katechetów, sióstr zakonnych, oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
    2 int.: Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marka oraz jego ojca

PIĄTEK, 2.06 – I piątek miesiąca

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie
15.00    W intencji nowożeńców: Bartosza Mosler – Agnieszki Świątek
16.30    O Boże błogosławieństwo dla Mateusza z okazji urodzin
18.00    Za ++ rodziców Annę i Eryka Tomeckich i siostrę Annę Karczewską

SOBOTA, 3.06 – św. Karola Lwangi i towarzyszy – I sobota miesiąca

8.00    Za ++ członków „Żywego Różańca św.”
12.00    W intencji nowożeńców: Tomasza Poloczek – Katarzyny Stefaniak
14.00    W intencji nowożeńców: Dawida Gucki – Weroniki Moskwa
15.30    W intencji nowożeńców: Przemysława Sitek – Justyny Magosz
18.00    Za ++ Cecylię Koczwara (V rocznica), rodziców i ++ z rodziny

NIEDZIELA, 4.06 – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji rocznicy urodzin
9.00    1 int.: Za + Jana Urbańskiego (od Mirka z żoną i rodziną)
    2 int.: Za + Wojciecha Kluzika (30. dzień po śmierci)
10.30    1 int.: Z okazji rocznicy ślubu Urszuli i Janusza oraz rocznicy urodzin Urszuli
    2 int.: W intencji Leny i Leona Matusik, ich rodziców oraz z prośbą o łaski Ducha Św. i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
12.00    1 int.: W intencji dzieci, które przyjmą chrzest św. i ich rodziców oraz za roczne dzieci: Bartłomiej Wojciuch, Kasper Mrozik, Leonard Wójciak
    2 int.: Za + Annę Tomecką (IV rocznica)
18.00    Za ++ Antoninę Jarosiewicz (XVI rocznica), jej męża oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

Strona 2 z 25

Parafia
Najświętszych Imion
Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 
40-551 Katowice-Brynów
tel. 32 251 86 60
brynow.jm@archidiecezja.katowice.pl


Msze Święte:

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

dni powszednie:
8:00, 18:00

piątki
8:00, 16:30 (szkolna), 18:00


Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek 17:00 – 18:00

Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa
pierwszy piątek 8:30, 18:30


Kancelaria Parafialna

poniedziałek
9:00-10:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-10:00, 17:00-18:00

 

chrzty i roczki
1. niedziela miesiąca 12:00

 

protokoły przedślubne
po mszy św. wieczornej - po umówieniu


numer konta bankowego:
BOŚ: 05 1540 1128 2001 7050 4713 0001


 

Szukaj na stronie